DEFENCETURK > İstekleriniz, Önerileriniz ve Merak Ettikleriniz

Goole Skecthup

<< < (2/2)

Felix:

--- Alıntı yapılan: SKYWOLF - 08 Haziran 2009, 16:16:28 ---Ekranda görüntü açık iken Print Screen tuşuna bsıyorsun bir kez. Sonra Paint programını açıyorsun. Boş sayfa açık olacak şekilde ve yapıştır diyorsun. Sonra sana lazım olan kısmı kesip alıyorsun.

--- Alıntı sonu ---
Aynen öyle,ama sanırım her yolu denedim olmuyor dedi.  ;D ;D

RekarnO:
Isın kotusu bende paıntte yok  ;D ;D en son formatta Allahına kavustu. yaa ınanmassınız bu yazıları nasıl yazdıgımı bı gorsenız gulmekten yarılırsınız. bılgısayar sankı comodor 65  :D mıladını doldurdu ama tabutuna kadar kullanıcam tenekeyi ;D

Felix:
Değişik paint nasıl olmuyor yahu.  ;D
O bilgisayarı tabutuna koy sonra 3D çalış bence. ;D ;D

RekarnO:

--- Alıntı yapılan: Felix - 08 Haziran 2009, 21:20:26 ---Değişik paint nasıl olmuyor yahu.  ;D
O bilgisayarı tabutuna koy sonra 3D çalış bence. ;D ;D

--- Alıntı sonu ---

paıntı bırak mayın tarlası bıle yok ;D

Neyse saoln yıende. ben bakarım basımın caresıne. olmadı ekranda fotograflarını cekerım.

bu arada nerden cıktı dersenız...

bırkac haftadır zaman buldukca bıseyler cızmeye calısıyordum. bı baktım uyduruk bısey cıktı, ama adam etmeye calıstım sonucta bılındık modellerden bırı cıktı. onu sızınle paylasmak ıstedım ama teknık sorunlar yuzunden bıraz uzucak. 

sorunları halledebılırsem ılk amatorce ama duzgun calısmamı sızlere sunucam...

Kalın sağlıcakla....

Siyah:
1.File-2.Export-3.2D Graphic

Gene yapamazsan msn adresimi (Profilimdeki degil) Hiram`dan yada SKYWOLF`tan alip benimle irtibat kurabilirsin.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git