DEFENCETURK > İstekleriniz, Önerileriniz ve Merak Ettikleriniz

Goole Skecthup

(1/2) > >>

RekarnO:
Selamlar, arkadaslar kısa suredır bu programı kullanıyorum. bılenler ya da bılmeyenler vardır. Googlenın amator ve profesyonellere hıtab eden cok kolay ve guzel bır 3d modelleme programı var. burada ıstedıgınız projeyı modelleyıp sunuyorsunuz ama benım sorunum bılgısayarım nedense bırkac hata verıyor ve yaptıgım calısmaların resmını alamıyorum. ya da benmı bılmıyorum..

Aranızda duyan ya da bılen varsa yardımcı olsun. programın sıtesınde ve dıger ınsanlardanda bırsey anlamadım. Özellikle Murat abi ve Ünal abiden yardım istıyorum. bı el atın su kardesınıze de yenı tasarımlar sunalım..

Ayrıca yardımcı olmak ısteyenler  rekarno_@hotmail.com dan bana ulasabılırler..

,tesekkurler...

ilgilenenler varsa buradan ındırebılırler..

http://sketchup.google.com/

Felix:
Resim almak için klavyende ki prtScn tuşuna basıp paintten düzenleyebilirsin. :D
Sanırım dosya formatı değişik olabilir.

RekarnO:

--- Alıntı yapılan: Felix - 08 Haziran 2009, 01:23:29 ---Resim almak için klavyende ki prtScn tuşuna basıp paintten düzenleyebilirsin. :D
Sanırım dosya formatı değişik olabilir.

--- Alıntı sonu ---

Her yolu denedım ama olmuyor, ya benım sıstem yanlıs ya da ben yapamıyorum. ;D baska bır yolu var mı.

Felix:
Programı daha önce kullanmadığğım için bilmiyorum.

SKYWOLF:
Ekranda görüntü açık iken Print Screen tuşuna bsıyorsun bir kez. Sonra Paint programını açıyorsun. Boş sayfa açık olacak şekilde ve yapıştır diyorsun. Sonra sana lazım olan kısmı kesip alıyorsun.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git