HOBİLERİNİZ, TASARIM VE DİĞER KONULAR > Genel Konular

Venezuela'dan Türkiye'ye sürpriz petrol teklifi

<< < (3/4) > >>

EfsaneAsker:

--- Alıntı yapılan: boxer - 21 Ocak 2011, 21:13:55 ---
--- Alıntı yapılan: EfsaneAsker - 21 Ocak 2011, 20:39:15 ---Saçma saçma dağlara taşlara ev yapacaklarına gitsinler ekonomiye katkıda bulunsunlar.

--- Alıntı sonu ---
Saçma sapan daş taş dediğiniz yerlere yeni yerleşim yerleri kuruluyor bunun neresi saçma?Ekonomiye senin akılının almayacağından daha büyük katkı yapıyorlar...

--- Alıntı sonu ---

Evet canım benim aklım almaz zaten... Beyzadeleri ülke ekonomisini yönetiyor zaten. İstanbulda oturan işine giden biri için işe 1-1,5 saat boyunca gitmek çok zevkli oluyor. Hatta sıkışmış trafikte arabanın camını açıp egzos kokusunu içine çekmek güne zinde başlamanızı sağlıyor. İnsanları küçümsemeyin, şayet çok bir şey bildiğinizi sanıyorsanız yetersizsiniz.

TR(B):
Toki Venezuella da başarılı olursa başka ülkelerde sıraya girebilir.

EfsaneAsker:
Özür dilerim dediğimi tam açmamışım. Ekonomiye katkıları yok veya pasifler manasında kullanmadım. İstanbulda yaptıkları konutlar İstanbul'un en uç köşelerinde şu anda pek uygun istikametleri yok. Bize faydaları olmuyor, bari gidip yurtdışında yarar sağlayıp ekonomiye katkı yapsınlar manasında kullandım.

カメせ:

--- Alıntı ---bloomberg.com/news/videos/2019-10-01/secretive-gold-deal-keeping-venezuela-video

Venezuela’yı hala ayakta tutan gizli altın anlaşması:

Türkiye ve Venezuela arasındaki calismalara deginmisler.
--- Alıntı ---Bizden bir ucak yine Venezuella semalarindaymis.
--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---

カメせ:

--- Alıntı ---Kendini başkan ilan eden Juan Guaido Fransa büyükelçiligine sığındı.
https://mobile.twitter.com/temmuz1919/status/1268782288789266432
--- Alıntı sonu ---

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git