Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
61 (77.2%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
10 (12.7%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (10.1%)

Toplam Oy Verenler: 79

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1428002 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı çiğil42

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #2470 : 16 Eylül 2012, 16:07:20 »
30 senedir bu illetle uğraşıyoruz hala minibüsle asker,polis taşıyoruz pes .şehitlerimize Allah rahmet eylesin
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2012, 16:07:55 Gönderen: çiğil42 »

Çevrimdışı sorenson

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2471 : 16 Eylül 2012, 19:55:44 »
30 senedir bu illetle uğraşıyoruz hala minibüsle asker,polis taşıyoruz pes .şehitlerimize Allah rahmet eylesin
allah rahmet eylesin...

yeter daa :'(

Çevrimdışı arnork

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2472 : 16 Eylül 2012, 23:01:00 »

Otokarın zırhlı sultan otobüsü var, daha önce birkaç saldırıda polislerimizi korumuştu ama insan canı minübüsten ucuz olduğu için teşkilat bunları askere ve polise çok görüyor...

Denecek ne kaldı ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #2473 : 16 Eylül 2012, 23:46:09 »
Zırhlı sultan otobüsü mayına karşı yeterli koruma sağlayamaz. Bütün asker ve polislerimizi de kirpi gibi araçlarla taşımamız mümkün değil. Zaten bütün bunlar teröre karşı çözüm de değil. Terörü yok etmek için derhal karşı atağa geç-me-li-yiz. Bütün terör kampları bir daha açılmamak üzere yok edilmeli.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #2474 : 18 Eylül 2012, 12:10:44 »

Sebahat Tuncel'e hapis cezası
BDP milletvekili Sebahat Tuncel'e 8 yıl 9 ay hapis cezası..
18.09.2012 - 11:00

BDP İstanbul milletvekili Sebahat Tuncel'e terör örgütü PKK'ya üye olmaktan 8 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme Tuncel'e yurt dışına çıkış yasağı da koydu. İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan Tuncel bu davada tutuklu yarngılanırken milletvekili seçilmiş ve tahliye edilmişti.

http://www.ensonhaber.com/sebahat-tuncele-hapis-cezasi-2012-09-18.html
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #2475 : 18 Eylül 2012, 20:51:25 »

20 teröristin öldürüldüğü çatışmanın görüntüleri

Tepe Jandarma Karakolu'na bomba yüklü araçla saldırmaya çalışan PKK'lılar ile çıkan çatışmanın görüntüleri.. >>  http://videonuz.ensonhaber.com/izle/20-terorist-boyle-vuruldu

18.09.2012 - 18:49

Diyarbakır Lice ilçesine 15 kilometre uzaklıktaki Tepe Jandarma Karakolu'na bomba yüklü araçla saldırı girişiminde bulunan terör örgütü PKK mensupları ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıkmıştı.

Çıkan çatışmada 20 terörist öldürüldü. Olayla ilgili yayınlanan görüntüler çatışmanın şiddetini gözler önüne serdi.

http://www.ensonhaber.com/20-teroristin-olduruldugu-catismanin-goruntuleri-video-2012-09-18.html

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #2476 : 18 Eylül 2012, 20:53:39 »

Bingöl - Muş Karayolu'nda askeri araca saldırı

Askeri otobüsün geçişi sırasında patlama: 10 asker şehit 60 asker yaralı
18.09.2012 - 12:38

Bingöl-Muş Karayolu'nun 16. kilometresinde seyir halinde olan askeri konvoy, Kardeşler Köyü mevkisinde teröristlerin saldırısına uğradı.

Bingöl'de bugün öğle saatlerinde PKK'lı teröristler tarafından askeri konv oyun geçişi sırasında saldırı yapıldı. Bingöl Valisi Mustafa Hakan Güvençer, saldırı sonucu ilk gelen bilgilere göre 10 askerin şehit olduğunu, 60 askerin ise yaralandığını açıkladı. Şehit sayısının artmasından endişe ediliyor. Yaralı askerler için Bingöl'de kan anonsu yapılıyor.

OLAY YERİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER
Dikkat! Bu yöntemle ingilizceyi ana diliniz gibi konuşabileceğiniz aklınıza gelir mi?
Konut kredisi almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

VALİ: ROKETATARLI SALDIRI

Bingöl Valisi Mustafa Hakan Güvençer, PKK'lıların askeri konvoya roketarla saldırdığını belirterek, "Olay yerindeki inceleme sürüyor, ilk belirlemelere göre 10 şehidimiz, 60 yaralımız var. Yaralı askerlerden 34'ü Bingöl Devlet Hastanesi'nde, 14'ü ise Solhan ve Muş Devlet Hastanelerine kaldırıldı" dedi.

YARALILAR ÇEVRE İLLERE GÖNDERİLDİ

Saldırının haber alınması üzerine Bingöl'ün çevre illerdeki hastanelerin acil servisleri alarma geçirildi. Düzenlenen saldırıda yaralı sayısının çok olması üzerine bölgeye ambulanslar gönderilirken çevre illerdeki hastanelerin acil servisleri de tam techizat olarak bekletildi. Yaralıların bir kısmı Elazığ'daki hastanelere gönderildi.
GÖRGÜ TANIĞI: "ASKER 'ROKET ATMIŞLAR' DEDİ"

"Otobüs alev içindeydi. Dört asker yaralıydı. Ambulanslar hemen yetişti, askerler hastaneye götürüldü. Benim hastaneye götürdüğüm askerlerden biri 'bize roket atmışlar' dedi."

KÖY KORUCUSU: "ROKET ATMIŞLAR"

"Ben yanlarına gittim, bomba yerleştirmemişler. Diğer tepeden iki roket atmışlar. 4 km ileride jandarma karakolu var. Araç alev topuna dönmüş. Bir tek araç isabet almış."

http://www.ensonhaber.com/bingol-mus-karayolunda-askeri-araca-saldiri-2012-09-18.html

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #2477 : 18 Eylül 2012, 20:54:54 »
Bingöl Valisi: 200 asker izin dönüşü saldırıya uğradı
Bingöl Valisi canlı yayında PKK'lıların asker konvoyuna yaptığı saldırının detaylarını açıkladı..
18.09.2012 - 15:48

Bingöl'de bugün öğle saatlerinde PKK'lı teröristler tarafından askeri konv oyun geçişi sırasında saldırı yapıldı. Bingöl Valisi Mustafa Hakan Güvençer, saldırı sonucu ilk gelen bilgilere göre 10 askerin şehit olduğunu, 60 askerin ise yaralandığını açıkladı. Vali Güvençer, 60 yaralı askerden durumu ağır olanlar olduğunu belirterek "Umarım şehit sayımız artmaz." dedi.
"200 SİLAHSIZ ASKER İZİNDEN DÖNÜYORDU"

Saldırının detayları hakkında canlı yayında açıklamalarda bulunan Bingöl Valisi Mustafa Hakan Güvençer şöyle konuştu: "Örgüt hain ve kanlı emellerini bir kez daha gösterdi. İzin dönüşü birliklerine katılmak için toplanma merkezinde toplanan silahsız ve sivil 200 askeri personelimiz Elazığ ve Bingöl birliklerinden kendilerine refakat eden 10 zırhlı araçla toplam 15 araçlık konvoyla Elazığ istikametinden Bingöl'ü geçerek Muş ve Van istikametine seyir halindeydiler. Olay Bingöl ve Muş Karayolunun 16. kilometresinde meydana geldi."

http://www.ensonhaber.com/bingol-valisi-200-asker-izin-donusu-saldiriya-ugradi-2012-09-18.html

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #2478 : 19 Eylül 2012, 08:30:32 »
Erzurum'dan iyi haber: Şehit sayısı 9'a düştü

BİNGÖL,(DHA)
19 Eylül 2012

Bingöl'de askeri konvoya düzenlenen saldırıda ağır yaralanan ve Erzurum'a kaldırılan ve ilk etapta kalbi durduğu için şehit olarak gösterilen bir askerin kalbinin yeniden çalıştırıldığı belirtildi.

Bingöl'de bulunan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, konuyla ilgili Valilik'ten açıklama yapılacağını belirterek, "İlk etapta kalbi durduğu için şehit olarak bilgisi geldi. Ancak daha sonra doktorların çabası sonucu kalbi yeniden çalıştırılmış, diğer yaralıların da tedavileri devam ediyor" dedi. Bakan Yılmaz, cenazelerin Malatya Adli Tıp Kurumu'na gönderildiğini, cenazelerle ilgili programın yarın netleşeceğini ifade etti.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21500610.asp

Çevrimdışı çiğil42

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #2479 : 19 Eylül 2012, 11:12:05 »
karadan asker sevkiyatı durdurulmalı tıpkı 90 lardaki gibi