Gönderen Konu: Kuyudaki Kemikler Şoke Etti  (Okunma sayısı 4699 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Kuyudaki Kemikler Şoke Etti
« : 08 Nisan 2009, 11:43:52 »

Kuyudaki kemikler şoke etti

08 Nisan 2009 Çarşamba 11:26
Cizre'deki kuyularda yapılan kazılarda kemikler bulunmuştu. O kemikler incelendi ve ortaya şoke eden sonuç çıktı.

Cizre'nin Kuştepe köyünde yapılan kazılarda bulunan 20 kemik parçasının hayvan kemiği olduğu tespit edildi.

İstanbul Adli Tıp Kurumu, Cizre ilçesindeki kazılarda bulunan 20 kemik parçasıyla ilgili incelemesini tamamladı. Kurum, hazırladığı raporu soruşturmayı yürüten özel yetkili Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderdi.

Adli Tıp Kurumu raporunda, kazılarda bulunan 20 kemik parçasının hayvan kemiği olduğu belirtildi.

OLAY

Bir süre önce, bir tanığın Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığına yaptığı başvuru sonucu Kuştepe köyünde 16 Martta başlatılan ve 20 kemik parçasının çıktığı kazılarla ilgili olarak yürütülen soruşturma kapsamında Kayseri İl Jandarma Komutanı Albay Cemal Temizöz, Cizre'nin eski belediye başkanı Kamil Atak ve oğlu Temel Atak ile itirafçılar Abdülhakim Güven, Hıdır Altuk ile Adem Yarkın tutuklanmıştı.

Savcılık, Cizre'deki kazılarla ilgili yürütülen soruşturmada, ''gizlilik'' kararı almıştı.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=187134
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Hiram

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
Ynt: Kuyudaki Kemikler Şoke Etti
« Yanıtla #1 : 08 Nisan 2009, 14:23:56 »
:) Ahh bu memleket ahh
Herkes konusurken biz susarız , biz konuşunca tarih yazarız. DefenceTURK

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: Kuyudaki Kemikler Şoke Etti
« Yanıtla #2 : 08 Nisan 2009, 22:57:01 »
Birileri büyük hayal kırıklığına uğradı. ;D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com