Gönderen Konu: Makale Ýstek  (Okunma sayısı 13775 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
Makale Ýstek
« Yanıtla #20 : 08 Şubat 2011, 12:03:23 »
Bana kalýrsa en önemli konu geleceðin elektronik harp silahlarý ve muharebe koþullarý adlý bir makale on numara olur..

bundan yirmi yýl sonraki olaylarý þimdiden görüp yazmak insana çok prestij kazandýrýr  ;)
(kimmsin senn, kahinmisin, Çýk dýþarý çýkkk ;D bkz. gora  ;))

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Baþarýlarýný gizlemek, en büyük baþarýdýr. La Roch
Makale Ýstek
« Yanıtla #21 : 08 Şubat 2011, 12:07:10 »
Bana kalýrsa en önemli konu geleceðin elektronik harp silahlarý ve muharebe koþullarý adlý bir makale on numara olur..

bundan yirmi yýl sonraki olaylarý þimdiden görüp yazmak insana çok prestij kazandýrýr  ;)

Bundan yirmi yýl sonraki bir türk yunan savaþý hakkýnda bir makale yazsam. süper olur. Benim içinde çok zevkli olur deniz savaþlarý,kara savaþlarý,hava savaþlarý diye part partda yazarým.

ELLER YUKARI HERÞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTÝS CSI VERSÝON EPÝSODES)

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
Makale Ýstek
« Yanıtla #22 : 08 Şubat 2011, 12:18:30 »
Anladýn sen onu ;)

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Makale Ýstek
« Yanıtla #23 : 08 Şubat 2011, 12:22:58 »

Bundan yirmi yýl sonraki bir türk yunan savaþý hakkýnda bir makale yazsam. süper olur. Benim içinde çok zevkli olur deniz savaþlarý,kara savaþlarý,hava savaþlarý diye part partda yazarým.
ya yunanistani birakin kendimize daha guclu rakip secelim bence.mesela fransayla savasda durumumuz nasil olur gibisinden.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Baþarýlarýný gizlemek, en büyük baþarýdýr. La Roch
Makale Ýstek
« Yanıtla #24 : 08 Şubat 2011, 12:35:36 »

ya yunanistani birakin kendimize daha guclu rakip secelim bence.mesela fransayla savasda durumumuz nasil olur gibisinden.

Fransayla nasýl savaþýcaz. hadi israil desen neyse.

ELLER YUKARI HERÞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTÝS CSI VERSÝON EPÝSODES)

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Makale Ýstek
« Yanıtla #25 : 08 Şubat 2011, 12:37:54 »
Fransa AB'nin en güçlü ülkesi konumunda, Almanya, Ýngiltere ile yarýþýr.

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Makale Ýstek
« Yanıtla #26 : 08 Şubat 2011, 12:38:27 »
20 yil sonra akdenizde.1 ci dunya savasi nasil savasdik?
 fransani misal olsun diye soyledim.yani citayi yuksek tutmak ve kendi capimiza uygun rakip secmeliyizki yiunanistan gibi ulkeler bizim icin fazla sorun olmasin.20 yil sonrada yunanistan olacaksa rakibimiz o zaman biz ireli yok geri gidiyoruz demekdir.
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2011, 12:41:37 Gönderen: QRI »

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Makale Ýstek
« Yanıtla #27 : 08 Şubat 2011, 12:40:57 »
Bizde onlarla yarýþýrýz :D