Gönderen Konu: Merak edilen ordu envanterleri  (Okunma sayısı 28718 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Akýl herþeyindir-Falcon
Merak edilen ordu envanterleri
« : 27 Ocak 2011, 14:48:10 »
Þimdi..
Bu konuda istenilen ordularýn gerekli envanterlerini paylaþmak ve sizleri bilgilendirmek istedim.
Ýstenilen ve merak edilen ordularý envanter bilgilerini ve ülke bilgilerinide elde ederek sizlerle paylaþmak isterim.
Ýstediginiz ordularýn yada merak edilen ordularý paylaþabilirsiniz.Bende yardýmcý olmak isterim elimden geldigi kadar boþ zaman bulabildikçe....
Bide malumsa saçma sapan ordu envanterleri istemeyelim yok aborjinlerin envanteri filan :D :D
Bulabildigimiz boþ zamanlarda teker teker paylaþmaya çalýþacagýz..
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2011, 14:59:04 Gönderen: Falcon »

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Baþarýlarýný gizlemek, en büyük baþarýdýr. La Roch
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2011, 15:17:07 »
Wikipedia var.

ELLER YUKARI HERÞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTÝS CSI VERSÝON EPÝSODES)

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2011, 15:23:40 »
Tsk da 227 tane heron ve 164 tane apache yazan wikipedi a mý?

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2011, 15:27:00 »
önemli  olan  baþka  yerde  olmasý  deðilki ,  önemli  olan  burada olmasý  ve  forumun  içeriliðinin  çoðaltýlýp  bilmeyenlere faydalý olmasý     birde  wiki  genelde yabancý dillerde anlatýyor   bizim  dilimizde  sunulmasý  daha önemli.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2011, 15:29:32 »

Kaynak ben baktým göremedim.

ELLER YUKARI HERÞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTÝS CSI VERSÝON EPÝSODES)

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2011, 15:30:50 »
O zaman çok net çalýþýp Türkçe kaynak olacaz insanlara. Ki zaten bu sitenin amacý da odur sanýyorum.. Ansiklopedi bölümü var, oradan devam ederiz demek isterim ama orasýda tartýþma için uygun deðildir..

Þöyle düþünelim, herkes elindeki kaynaðý burada biriktirsin, herþey net olarak ortaya çýktýðýnda konuyu bölerek ve güncel tutarak ansiklopedi bölümüne taþýrýz (sanki sitenin aðasý gibi yazdým yanlýþ  :-Xanlaþýlmasýn). Orasý zaten doðru bilgi kaynaðý olur..

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #6 : 27 Ocak 2011, 15:33:40 »

Kaynak ben baktým göremedim.

Ýþte onu söylemeye çalýþýyorum. Oranýn kaynaðý yok, Sürekli deðiþen bir site. Çok seri atmasyona baðlaya biliyor insan. Hatta zamanýnda pislik olsun diye bende çok saçma þeyler yazdým oraya ama sonradan insanlar gerçek olduðunu sanýp ona göre hareket etmeye baþlayýnda açýkcasý uyuz oldum o siteye..

Tamam Wikipedia ya ulaþmak çok kolay ama çok statik bir yer orasý. Güven olmuyor..

Bu arada verdiðim sayýlar 4-5 ay öncesinden kalma. Þimdiye çokdan deðiþmiþtir..

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #7 : 27 Ocak 2011, 15:35:21 »
O zaman çok net çalýþýp Türkçe kaynak olacaz insanlara. Ki zaten bu sitenin amacý da odur sanýyorum.. Ansiklopedi bölümü var, oradan devam ederiz demek isterim ama orasýda tartýþma için uygun deðildir..

Þöyle düþünelim, herkes elindeki kaynaðý burada biriktirsin, herþey net olarak ortaya çýktýðýnda konuyu bölerek ve güncel tutarak ansiklopedi bölümüne taþýrýz (sanki sitenin aðasý gibi yazdým yanlýþ  :-Xanlaþýlmasýn). Orasý zaten doðru bilgi kaynaðý olur..

Bence bir ekip luþturup wikipediadaki bilgileri editlesek ve yeni ürünlerimizin sayfalarýný açsak dýþarýya tanýtýmýmýz için iyi olmazmý ? Bilgilere kaynak olarakta burayý koyarýz.

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #8 : 27 Ocak 2011, 15:45:28 »
Olmaz Deðil ama açýkcasý buraya bile çok sýk bakamýyoruz maalesef. Bu kadar zaman alacak iþlerde malum sýkýntý veriri..

Bakmak lazým..

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #9 : 27 Ocak 2011, 15:47:26 »
Olmaz Deðil ama açýkcasý buraya bile çok sýk bakamýyoruz maalesef. Bu kadar zaman alacak iþlerde malum sýkýntý veriri..

Bakmak lazým..

Yani diyorsunki atýyorum 20 tek motorlu kobrayý modernize edip deniz kuvvetlerine vermektense 20 seri üretim t-129 atak vermek daha iyidir. Ah ah keþke þu comanche olaydý þimdi her yer kum gibi cobra kaynýyordu.