Gönderen Konu: ABD askerlerinin Irak'ta yaptığı iğrençlikler  (Okunma sayısı 3199 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şahinbey

• DefenceTurk
  • *
  • 0
ABD askerlerinin Irak'ta yaptığı iğrençlikler
« : 10 Ağustos 2009, 09:00:23 »
Yıllar geçtikçe iğrenç itirafların sayısı daha da artıyor. Irak'taki ABD askerlerinin bu itirafları mide bulandırıyor.

Irak'ta Amerikan özel güvenlik şirketi Blackwater'ın sivilleri öldürdüğü ve kendilerine haçlı seferi benzeri bir misyon edindikleri iddialarından sonra iki eski çalışanından korkunç bir itiraf geldi.

ESİR KAMPINDA ÇOCUKLARA CİNSEL İSTİSMAR

Çalışanların yeminli ifadelerini aldıktan sonra konuyu medyayla paylaşan MSNBC'den Keith Olberman, Blackwater'ın Bağdat'taki müstahkem Yeşil Bölge'de yer alan esir kampında çocukların cinsel istismara uğratıldığını ve şirket sahibi Erik Prince'in konuyu bilmesine rağmen duruma müdahale etmediğini ifade etti.

KIZLARI 1 DOLAR KARŞILIĞI ORAL SEKSE ZORLAMIŞLAR

Yeminli ifadelerde Irak'ta görevli Blackwater çalışanlarının kaldığı üslerde Iraklı kızları 1 dolar karşılığında oral sekse zorladığı iddia ediliyor. Şirket sahibi Prince'in sık sık kampı ziyaret etmesine rağmen çocukların seks amaçlı kullanılması konusunda hiçbir şey yapmadığı da dile getiriliyor. Blackwater şirket yönetiminin taşkınlık yapanların işine son verilmesine, pahalıya mal olduğu için yanaşmadığı da öğrenildi

Kaynak:http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=203012
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2009, 10:06:09 Gönderen: Şahinbey »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: ABD askerlerinin Irak'ta yaptığı iğrençlikler
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2009, 12:09:20 »
Bu tarz şeyler ABD'liler için artık olağan şeyler oldukları için tabi ki göz yummaları normal.  >:(
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı dreamlistan61

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2009, 06:12:01 »
Siteye ne oldu  ?

arızalıydı açılmış

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2009, 10:14:40 »
Siteye ne oldu  ?

arızalıydı açılmış

Arızalıydı ve açıldı işte.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com