Gönderen Konu: Irak  (Okunma sayısı 86485 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
Ynt: Irak Bölünmeye gidiyor
« Yanıtla #110 : 02 Mayıs 2013, 03:40:05 »
Turkiyeyi devirmek o kadar mi kolay sandiniz? Avrupanin hasta adami diye diye kendinizi hastalikli bir Turkiyeye inandirdiniz oyle mi? Etraftaki ulkelere bir bakiverin hangileri hasta hangileri dipdiri gucu yerinde. Daha hala Ermeni leblebisinden bahsediyorsunuz, kim takar Ermeniyi.

Skywolf kardesim, sen bilirsin daha dune kadar Turkiye sag sol diye bolunmustu gunde 30-40 kisi sokak ortasinda vuruluyordu, ne oldu ne sagcisi ne solcusu kaldi. Gun gelir Turk Kurt karsitligi ayni sekilde yok oluverir Turkiye hicbirsey olmaz!  Turkiye saglam durdukca parcalanmis komsu ulkelerin parcalari miknatiza cekilircesine Turkiyeye dogru kayar

Çevrimdışı Dumlupinar99

• DefenceTurk
  • *
  • -2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #111 : 02 Mayıs 2013, 11:07:28 »
Osmanlida bu Özgüvenle batti.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #112 : 02 Mayıs 2013, 12:42:32 »
Turkiyeyi devirmek o kadar mi kolay sandiniz? Avrupanin hasta adami diye diye kendinizi hastalikli bir Turkiyeye inandirdiniz oyle mi? Etraftaki ulkelere bir bakiverin hangileri hasta hangileri dipdiri gucu yerinde. Daha hala Ermeni leblebisinden bahsediyorsunuz, kim takar Ermeniyi.

Skywolf kardesim, sen bilirsin daha dune kadar Turkiye sag sol diye bolunmustu gunde 30-40 kisi sokak ortasinda vuruluyordu, ne oldu ne sagcisi ne solcusu kaldi. Gun gelir Turk Kurt karsitligi ayni sekilde yok oluverir Turkiye hicbirsey olmaz!  Turkiye saglam durdukca parcalanmis komsu ulkelerin parcalari miknatiza cekilircesine Turkiyeye dogru kayar

Kusura bakma ama sağ sol kavgasıyla bugüne kadar hiçbir ülke bölünmedi. Ama etnik milliyetçilik ile Osmanlı imparartorluğu gibi pek çok ülke parçalandı. Halen hayal aleminde yaşıyor, sana gösterilen pembe rüyalarla uyuytuluyorsun. Sana tarihini iyi öğren diyorum. Türkiye mıknatıs gibi kimseyi çekmiyor. Maalesef ülkenin bir bölümü açık bir şekilde ayrılmak istiyor. Geçenlerde biri yeni doğan çocuğuna kürdistan adını verdi. siz halen uyuyun. Arkadaşın da belirttiği gibi Osmanlı da bu rahatlık yüzünden parçalandı. Bedelini her zaman olduğu gibi millet ödedi. Çocuk oyunu değil bu işler.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #113 : 04 Mayıs 2013, 12:03:44 »

Türkiye'de bazı ahmaklar seninle gurur duyuyor!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Destinyy

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #114 : 04 Mayıs 2013, 12:22:25 »

Türkiye'de bazı ahmaklar seninle gurur duyuyor!

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #115 : 04 Mayıs 2013, 14:04:23 »
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2013, 14:09:37 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #116 : 04 Mayıs 2013, 15:28:36 »

Kusura bakma ama sağ sol kavgasıyla bugüne kadar hiçbir ülke bölünmedi. Ama etnik milliyetçilik ile Osmanlı imparartorluğu gibi pek çok ülke parçalandı. Halen hayal aleminde yaşıyor, sana gösterilen pembe rüyalarla uyuytuluyorsun. Sana tarihini iyi öğren diyorum. Türkiye mıknatıs gibi kimseyi çekmiyor. Maalesef ülkenin bir bölümü açık bir şekilde ayrılmak istiyor. Geçenlerde biri yeni doğan çocuğuna kürdistan adını verdi. siz halen uyuyun. Arkadaşın da belirttiği gibi Osmanlı da bu rahatlık yüzünden parçalandı. Bedelini her zaman olduğu gibi millet ödedi. Çocuk oyunu değil bu işler.
Sana katilmiyorum Skywolf kardesim, bugun Kurtlere hadi sittir git ayril desen kimse ayrilmaz silah zoruyla surmek zorunda kalirsin. Oye BDP misali partilerin kullandigi retoriklerle peynir gemisi yurumez. Birzamanlar Guney Italya ayni Kurtler gibi ayrilma ayaklari yapti, Kuzey Italya'da Lombardiya birligi kurulup asil biz siz suluklerden ayrilmak istiyoruz deyince Guneyliler pusup kaldi. Kurtlere hadi ayril desen bacagina yapisir birakmaz!

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #117 : 04 Mayıs 2013, 19:07:59 »

Sana katilmiyorum Skywolf kardesim, bugun Kurtlere hadi sittir git ayril desen kimse ayrilmaz silah zoruyla surmek zorunda kalirsin. Oye BDP misali partilerin kullandigi retoriklerle peynir gemisi yurumez. Birzamanlar Guney Italya ayni Kurtler gibi ayrilma ayaklari yapti, Kuzey Italya'da Lombardiya birligi kurulup asil biz siz suluklerden ayrilmak istiyoruz deyince Guneyliler pusup kaldi. Kurtlere hadi ayril desen bacagina yapisir birakmaz!

Kusura bakma ama senin Türkiye'den haberin yok. Orada binlerce insan meydanlarda pkk bayraklarıyla kürdistan diye haykırıyorlar. ORtalığı savaş alanına çeviriyorlar. Türkiye Cumhuriyeti'nden nefret ediyorlar. Sen hangi pember rüyalar alemindesin halen. Güney İtalya ile biz aynı değiliz. Burası Avrupa'nın ortası değil. Orada Güney İtalyanun güneyinde İtalyan topraklarını kendi sınırları içerisinde gösteren bir devlet yok. Ülkeyi bölmek isteyen bir terör örgütü yok. Petrol yok. Beyin yıkayan Mossad, CIA vs yabancı gizli servisler yok. Bu işler çocuk oyuncağı değil. Gerçekler size oradaki medyanın gösterdiği gibi değil. Resmen ayakta uyutuluyorsunuz! Tekrar ediyorum. Tarih kitaplarını arada açıp biraz araştırın. Geçmişte bugün yaşananların defalarca yaşandığını göreceksiniz.

Ben karamsar değilim. Gerçekçiyim...

Çevrimdışı Destinyy

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #118 : 04 Mayıs 2013, 19:10:19 »
Eğer bana kalsaydi sessiz politika ile Kürt nüfusunu doğuda nötralize ederdim... Rusya'da, Balkanlarda, Kafkaslarda, Asya'da, Avrupa milyonlarca Türk var... Özellikle Ahıska Türklerini güzel bir politika yapıp G.Doğu'ya yerleştirilebilir... İş karşılığında... 1 taşla kaç tane kuş vuruyoruz hesap edin... G.Doğu bu saçma-sapan olaylardan kurtulacak, G.Doğu'daki ekonomik seviye artacak.. Kürt nüfusu nötralize olmuş olup Türk nüfusu artacak, hiç bir Dünya ülkesi ses çıkaramaz  bu sözde Kürt sorununa...

Çevrimdışı çiğil42

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #119 : 04 Mayıs 2013, 21:08:47 »
Eğer bana kalsaydi sessiz politika ile Kürt nüfusunu doğuda nötralize ederdim... Rusya'da, Balkanlarda, Kafkaslarda, Asya'da, Avrupa milyonlarca Türk var... Özellikle Ahıska Türklerini güzel bir politika yapıp G.Doğu'ya yerleştirilebilir... İş karşılığında... 1 taşla kaç tane kuş vuruyoruz hesap edin... G.Doğu bu saçma-sapan olaylardan kurtulacak, G.Doğu'daki ekonomik seviye artacak.. Kürt nüfusu nötralize olmuş olup Türk nüfusu artacak, hiç bir Dünya ülkesi ses çıkaramaz  bu sözde Kürt sorununa...

1071 de anadoluya girdiğimizde türk boylarının en çok yerleştiği bölge diyarbakır ve bingöl çevresiydi bugün ise 1 kaç aşiretten başka türk yok ığdırda bundan 30 sene önce türkler falaz iken bu gün kürtler nüfusu dengelemiş durumda hakeza şanlıurfa hızla kürtleşen bir şehrimiz.20 sene sonra mersin adanadada kürt nüfusu çoğunluk duruma geçerse hiç şaşırmam türkler en fazla 1-2 çocuk yapa dursun!!!