Gönderen Konu: Türk - Yunan İlişkileri  (Okunma sayısı 339137 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Ynt: Türk - Yunan İlişkileri
« Yanıtla #50 : 28 Şubat 2010, 20:29:49 »
ey siz birde bu savasda olasi kayiplarimizi hesaplayin.kem askeri hem teknoloji kayiplarimizi.bu savas bize kaca patlar?
ve ne malumku bu savasi yensek bile ucuncu ve ya dorduncu ulke ve ittifaklar bize saldirmayacak. yunanistanla savas tek yunanistanla bitmez. plani buna gore yapmak gerekir.
biz sozde ermenistanla ancak cephede ermenistandan cok rusya fransa ve iranla savasiyoruz.savas durumundayiz.(Azerbaycan .Karabag savasi.)

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • Beyniyle düşünmeyen bizden değildir.
« Yanıtla #51 : 01 Mart 2010, 16:21:43 »
ey siz birde bu savasda olasi kayiplarimizi hesaplayin.kem askeri hem teknoloji kayiplarimizi.bu savas bize kaca patlar?
ve ne malumku bu savasi yensek bile ucuncu ve ya dorduncu ulke ve ittifaklar bize saldirmayacak. yunanistanla savas tek yunanistanla bitmez. plani buna gore yapmak gerekir.
biz sozde ermenistanla ancak cephede ermenistandan cok rusya fransa ve iranla savasiyoruz.savas durumundayiz.(Azerbaycan .Karabag savasi.)
Zaten senaryo asla bizim tarafın savaş açmasıyla başlamaz, onlar açar biz yeneriz. =)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #52 : 01 Mart 2010, 16:40:12 »

Yunanistan'la savaşabilmemiz için Yunanlıların gerçekten çok ciddi bir salaklık yapması gerekir. Kardak krizi sırasında bunun sınırına kadar gelmişlerdi. Kıbrıs'ta çizgiyi aştıkları için şavaş çıkmıştı.  Eğer Yunanistan elindeki tüm gücüyle  bize saldırırsa, daha doğrusu ilk saldıran olursa, bize maddi ve manevi büyük zarar verir. Ancak bu tek kırma tüfekle bizi kolumuzdan yaralamak gibi bir şey olur. Diğer kolumuzla Yunana öyle bir tokat patlatırız ki, bu sefer kendilerini Tiran denizinin serin sularında bulurlar.

Sanma ki Avrupa ülkeleri şımarık Yunanlıları kurtarmak için kendi askerlerini Mehmetçiğin önüne atacak. O seviyeye geldiğinde Yunanistan'a kimse yardım etmez, geçmişte olduğu gibi.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #53 : 07 Mart 2010, 11:06:00 »
Şu an avrupa Yunanistana Hasta adam gözüyle bakıyor. Bazıoyunlar yeniden oynanıyor..

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #54 : 10 Mart 2010, 21:45:50 »
Yunanistan ile Böcüklerin şavastığı yerde şavassak 5 dk bile dayanamazlar soğuk odur sudur budur kurda kuşa yem olurlar.ABD ve AB destekli bir ekonomi ordu üretim sıfır durmadan al  yazık diyorum başka bir şey diyemiyorum.Buraya Yıldırımları koy işleri biter yani İZMİRE yüze yüze bile yunilerin oraya gecersin :D

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #55 : 11 Mart 2010, 20:40:15 »
Yunanistan ile Böcüklerin şavastığı yerde şavassak 5 dk bile dayanamazlar soğuk odur sudur budur kurda kuşa yem olurlar.ABD ve AB destekli bir ekonomi ordu üretim sıfır durmadan al  yazık diyorum başka bir şey diyemiyorum.Buraya Yıldırımları koy işleri biter yani İZMİRE yüze yüze bile yunilerin oraya gecersin :D

Zaten Yunanistan'ın EU'nun tüm yardımlarınıda alsa Türkiye'ye saldırmaya çalışacağını hiç sanmıyorum.

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #56 : 12 Mart 2010, 14:27:07 »
10 milyon nüfusla hangi askerlere saldırmaya çalısıcaklar gö.leri yemez :D

Zaten Yunanistan'ın EU'nun tüm yardımlarınıda alsa Türkiye'ye saldırmaya çalışacağını hiç sanmıyorum.

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #57 : 12 Mart 2010, 21:15:10 »

Küçük düzeltme süper olmuş  ;D

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #58 : 13 Mart 2010, 19:55:17 »

Küçük düzeltme süper olmuş  ;D
Yanlış yere yazdım :D Ama olsun :D

Çevrimdışı nightshade

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #59 : 14 Mayıs 2010, 20:37:31 »
Yunanistan başbakanı papandreu ve Erdoğan arasında şu an devam eden toplantıda(trt 3)Papandreu resmen Türkiye nin adaları işgal edebileceğinden korktuklarını itiraf etti:)
yunan başbakanı türk halkından misafirperver çalışkan insanlar olarak bahsetti ve artık 2 ülkenin birbirini daha iyi anladığını söyledi.