Gönderen Konu: Türk - Yunan İlişkileri  (Okunma sayısı 339018 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Atsızbey

• DefenceTurk
  • *
  • 6
  • DefenceTurk.com
Ynt: Türk - Yunan İlişkileri
« Yanıtla #460 : 26 Kasım 2018, 22:38:44 »
Palikaryalar artık sıkmaya başladı ama bunları abd'nin teşviki olmadan yap(a)maz...abd bizim bunları vurmamızı istiyor sonra da türkiyeyi uluslararası arenada baskı altına almak belkide türkiye işgalini meşrulaştırmak istiyordur.

Çevrimdışı bostancıbaşı

• DefenceTurk
  • *
  • 17
« Yanıtla #461 : 27 Kasım 2018, 09:35:34 »
Uluslar arası anlaşmalara aykırı bir şekilde ve kaşınıyormuşçasına ( hemde çok fena) adaları silahlandırıp az beli doğrultunca tekraren bir silahlanma manyaklığına girdikleri doğru olmakla beraber...

Türk genel kurmayı Türk anakarasına fırtına bora ve torsları yığınca ( ayvalık atina merkez 242 km dir) yunan genel kurmay başkanını düşüneceği tek şey atinaya 198 km ötedeki sakız adasına  ( bize 20 km) yada  198 km midilli ( ayvalığa 29 km) ne bir çatışmada nasıl ikmal ve takviye yollayacak ha üstüne birde kara konuşlu atmaca ile 250 km som u koy ohh miss..

yahu bırakın kaşınsınlar bence bu kadar bağırması zorundan

Çevrimdışı Afşar1

• DefenceTurk
  • *
  • 30
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #462 : 27 Kasım 2018, 09:43:14 »
Bence onların bu küstahlığını söndürmek için Akdeniz de Mısır ve İsrail ile anlaştık mı onların hiç bir hükmü kalmaz.
O zaman sinirleri gerilip yapmamaları gereken bir hareket bile yapabilirler.
burada bahsedildiği gibi her şey diplomasi de bitiyor çok zeki hamleler yapmalı ve ilk ateşin onlardan gelmesini sağlamalıyız, bu durum da yunanistana gerçek tokadı avrupa da atmak isteyecektir.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #463 : 27 Kasım 2018, 09:46:51 »
Bütün Ege denizini toprakla dolduralım onlara verelim kendi ülkeleri ile birleşsin bu yeni topraklar anca o zaman bizim Eskişehir -Sakarya hattı oraya kadar bir ülkeleri ancak olur. Ve biz bütün bu toprakları onlardan aldık. Olaya böyle bakın adamlar kaybedilmiş topraklarının bin km ötesinde adalar için mücadele ediyor. Birde onların gözü ile kazıklanmışlığın boyutunu düşünün. Adam İstanbula bakıp bile kahrediyor. Kıbrıs ı aldık mesela yanında egedeki küstahlığın ne kıymeti var. Edepsiz olan biziz yani hemde bire bin. Adamların gözü ile bakın tabloya mesela mlliyetçi bir Yunan sın Ege deki olay ne kadar teselli verir adama. Ben MErsin de yazlığım vardı Amamuryum diye Yunan antik şehri vardı gezerdik. Mersin yani tağğğ neresi Ankaranında ötesi
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2018, 09:50:21 Gönderen: serkan »
beğen

Çevrimdışı Afşar1

• DefenceTurk
  • *
  • 30
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #464 : 27 Kasım 2018, 09:49:52 »
Serkan hocam en zevklisi de o zaten eminim bu forumu da takip ediyorlardır :)
En zevkli ve güzel yeri hep kudurmaları ama hiç bir halt yapamamaları :) :) :)

Çevrimdışı Afşar1

• DefenceTurk
  • *
  • 30
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #465 : 27 Kasım 2018, 10:23:24 »
Hocam beyanınızı editlemişsiniz edit cevap vereyim konuya öyle bakıyorsanız bizim altay dağlarına kadar hak idda edip yanıp tutuşmamız lazım :)
Batı da da viyanaya kadar :)

Bütün Ege denizini toprakla dolduralım onlara verelim kendi ülkeleri ile birleşsin bu yeni topraklar anca o zaman bizim Eskişehir -Sakarya hattı oraya kadar bir ülkeleri ancak olur. Ve biz bütün bu toprakları onlardan aldık. Olaya böyle bakın adamlar kaybedilmiş topraklarının bin km ötesinde adalar için mücadele ediyor. Birde onların gözü ile kazıklanmışlığın boyutunu düşünün. Adam İstanbula bakıp bile kahrediyor. Kıbrıs ı aldık mesela yanında egedeki küstahlığın ne kıymeti var. Edepsiz olan biziz yani hemde bire bin. Adamların gözü ile bakın tabloya mesela mlliyetçi bir Yunan sın Ege deki olay ne kadar teselli verir adama. Ben MErsin de yazlığım vardı Amamuryum diye Yunan antik şehri vardı gezerdik. Mersin yani tağğğ neresi Ankaranında ötesi

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #466 : 27 Kasım 2018, 10:34:00 »
Konuya öyle bakarsak Yunanlıları daha da batıya, Roma'ya kadar kovalamamız gerekir.  ;D
Onlar da buralara başka yerlerden gelmişler.

Ama Serkan'a katılıyorum. Daha taze sayılır denize dökülmeden önceki maceraları. O nedenle hasetlerinden çatlıyorlar.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #467 : 27 Kasım 2018, 11:09:41 »
Konuya öyle bakarsak Yunanlıları daha da batıya, Roma'ya kadar kovalamamız gerekir.  ;D

Ama Serkan'a katılıyorum. Daha taze sayılır denize dökülmeden önceki maceraları. O nedenle hasetlerinden çatlıyorlar.

Ne roması hocam bizzat hindistana dökmek lazım adamlar ordan gelmiş.
Savaş Var Denildiğinde Biz;

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #468 : 27 Kasım 2018, 11:31:41 »

Ne roması hocam bizzat hindistana dökmek lazım adamlar ordan gelmiş.

Tamam o da olur. Hindistan'ın kalabalık nüfusu arasında eriyip giderler. Bu saatten sonra zeusa yoga yaptırırlar, minatöre taparlar artık.  ;D ;D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı BlackHawk89

• DefenceTurk
  • *
  • -4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #469 : 27 Kasım 2018, 12:01:30 »
Ne yapıp edip savaş açmalıyız bunlara.