Gönderen Konu: Türk - Yunan İlişkileri  (Okunma sayısı 342316 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Heartbang

• DefenceTurk
  • *
  • 36
  • DefenceTurk.com

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
Ynt: Türk - Yunan İlişkileri
« Yanıtla #1922 : 05 Şubat 2023, 19:26:33 »
Ne yazık ki bazen bizim kaynaklarımız dışardan gelen kaynaklara aldanıyor. O ekhatimimoş.com gibi yalancı ve Uydurmacı bir kaynak yok. Biraz bekleyin sabredin ve ortadaki siz bir kalksın.

İngiltere’nin iki tercihi var. Hamamböcekleri ve Türkiye.

Çevrimdışı Heartbang

• DefenceTurk
  • *
  • 36
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1923 : 05 Şubat 2023, 19:34:24 »
Ne yazık ki bazen bizim kaynaklarımız dışardan gelen kaynaklara aldanıyor. O ekhatimimoş.com gibi yalancı ve Uydurmacı bir kaynak yok. Biraz bekleyin sabredin ve ortadaki siz bir kalksın.

İngiltere’nin iki tercihi var. Hamamböcekleri ve Türkiye.
+1
alnı öpülesi bir gönderi.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #1924 : 08 Şubat 2023, 13:13:43 »
Alıntı
YUNAN TELEVİZYONUNDAN DUYGULANDIRAN YAYIN

Yunan devlet televizyonu ERT sabah yayınında deprem bölgesinden enkaz görüntülerini ünlü Karadeniz türküsü ‘Ben Seni Sevdiğimi de Dünyalara Bildirdim’ eşliğinde yayınladı.

Kathimerini gazetesi 'bundan sonra ne olacak' sorusunu uzmanlara sordu. Haberde şu ifadelere yer verildi;

'Araştırmacılar, dünyanın daha fazla deprem, artçı sarsıntıya ve kötüleşen hava koşullarına hazırlanması gerektiğini söylüyor. University College London'dan Ilan Kelman, 'Daha fazla hasara neden olan güçlü artçı şok potansiyeli haftalarca hatta aylarca devam edecek' diyor.'

Gazete 'hepimiz Türküz' ifadesine yer veren bir de karikatür yayınladı.

https://www.hurriyet.com.tr/dunya/turkiye-depremi-dunyada-manset-cnn-international-yikimi-gozler-onune-seren-uydu-goruntusunu-yayinladi-42216733

Ah be Yorgo!
İnsan olduğunu hatırlamak için illa afet mi olması lazım!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #1925 : 08 Şubat 2023, 13:51:32 »
Alıntı

Yunan devlet televizyonu ERT sabah yayınında deprem bölgesinden enkaz görüntülerini ünlü Karadeniz türküsü ‘Ben Seni Sevdiğimi de Dünyalara Bildirdim’ eşliğinde yayınladı.

Kathimerini gazetesi 'bundan sonra ne olacak' sorusunu uzmanlara sordu. Haberde şu ifadelere yer verildi;

'Araştırmacılar, dünyanın daha fazla deprem, artçı sarsıntıya ve kötüleşen hava koşullarına hazırlanması gerektiğini söylüyor. University College London'dan Ilan Kelman, 'Daha fazla hasara neden olan güçlü artçı şok potansiyeli haftalarca hatta aylarca devam edecek' diyor.'

https://www.hurriyet.com.tr/dunya/turkiye-depremi-dunyada-manset-cnn-international-yikimi-gozler-onune-seren-uydu-goruntusunu-yayinladi-42216733

Ah be Yorgo!

Hocam biz ne afetler ne acılar ne terör saldırıları yaşadık. Geç bunları artık kıyamete kadar artık bunların samimiyetine inanmam bitti.

Çevrimdışı mehmet05

• DefenceTurk
  • *
  • 132
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1926 : 08 Şubat 2023, 13:55:53 »
Alıntı

Ah be Yorgo!

Hocam biz ne afetler ne acılar ne terör saldırıları yaşadık. Geç bunları artık kıyamete kadar artık bunların samimiyetine inanmam bitti.

Onlar Türk'ün acınası haldekini severler diyeceğim, ama %50 gibi bizi samimi seven vardır.  Ama %30 gibi de bizden ölümüne nefret eden. Olay sadece %50'nin sesinin daha güçlü çıkmasına vesile oldu.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 457
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1927 : 08 Şubat 2023, 14:44:30 »
Onlarda da deprem olsa biz yardıma koşarız... Türk milleti asildir...
Yardım eden her millete teşekkürler...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #1928 : 08 Şubat 2023, 14:46:29 »

Yunan arama-kurtarma ekibi bugün enkazdan bir çocuğu canlı olarak çıkardı. Birbirlerine sarılıp mutluluktan ağladılar birini kurtardıkları için.
99 Depreminde de yardım etmişlerdi. Biz de onların yaşadığı depremde ekip göndermiştik.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Yasar

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 360
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1929 : 08 Şubat 2023, 15:09:09 »

Yunan arama-kurtarma ekibi bugün enkazdan bir çocuğu canlı olarak çıkardı. Birbirlerine sarılıp mutluluktan ağladılar birini kurtardıkları için.
99 Depreminde de yardım etmişlerdi. Biz de onların yaşadığı depremde ekip göndermiştik.
+1