Gönderen Konu: Kürt açılımı paketinde neler var?  (Okunma sayısı 10314 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
Kürt açılımı paketinde neler var?
« Yanıtla #10 : 14 Nisan 2011, 10:29:36 »
MHP var Allahın izni ile, sokaklara çıkdıydıkmı hiçbişeycikler olmaz. İdeolojisini oy uğruna değiştirmeyen tek partidir.
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #11 : 14 Nisan 2011, 18:42:24 »
MHP var Allahın izni ile, sokaklara çıkdıydıkmı hiçbişeycikler olmaz. İdeolojisini oy uğruna değiştirmeyen tek partidir.

bu konudaki fikrimi biliyorsun kanas :D
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı Ateş

• T.M.U
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #12 : 14 Nisan 2011, 20:15:48 »
Ne kadar pis iş yapıldıysa hepsinin arkasında ülkücüler var. Lanet olsun MHP'ye, lanet olsun onun provakatörlere inanan ülkücülerine >:( Gram kafa yok hiçbirinde hepsi kullanılıyor haberleri bile yok.
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2011, 20:17:50 Gönderen: Ateş »

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #13 : 15 Nisan 2011, 09:26:14 »
herkezmi?  evet herkez  vatan haini...
mhp liye sorsan  ''komünistler din düşmanı ve vatan haini der''  ama ne  hikmetse mhp ve chp aynı tastan yer
alevisine sorsan ''sunniler cellat'' der  sunnilere sorsan ''aleviler dinsiz'' der 
sağcı solcuyu , solcu sağcıyı vatan haini ilan eder
kürd  türke türk kürde  kan kusar
eğe bölgesi  akdeniz  bölgesi  diğer bölgeleri ahmaklıkla  suçlar  diğer bölgelerde  onlara  gavur  der ...
arkadaşım  bizden bir  b... olmaz  biz ancak birbirimize  düşmanlık  güderiz  hepimiz  vatan hainiyiz....

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Akıl herşeyindir-Falcon
« Yanıtla #14 : 15 Nisan 2011, 09:39:48 »
bu ülkede hepsini geçin bakın insanlar hangi ideolojinin dünyada ne anlama geldigini bilmeden o akımı savunurlar.Adam normalde o akımı savunur siyasi düşünceyi savunur ama  aslında onla alakası bile yoktur.Yılmaz özdili begenmem ki aralarında o da vardır.Bu savundugum düşüncede.Şunada inanmıyorum nerede farklı akımlar varsa orada farklı düşünceler iyiye gider ilerleme yaşarız bunada inanmıyorum.Bu sadece bilim alanında oldugunu savunuyorum.İnsanların siyaset ya da politika anlamında birşeyler yaparken neden birbirini kırdıgını anlamıyorum.Neden bagırarak siyaset yapıyoruz..Acaba bastırmak için mi?Hemen neden kavga ediyoruz ya da azılı düşman kesiliyoruz.
SEBEP belli hoşgörü ve saygı ortamı bitti.Sanane adam ülkücüyse sen niye onun düşüncesine ahmakça bakıyon onun yaşantısı aklı çevresi ona göre sadece ülkücü anlamında yazmadım.Adam koministse (bu ülkede çakma çok)sanane abicim bir tarafına batıyor mu?Herkesin oyu bir tane istersem kaşar peynir partisine veririm sanane.Aynen enesinde dedigi gibi biz ancak bu zihniyet ve siyasetle birbirimize düşmanlık güderiz.İlerlemek için saygı ve hoşgörü.

Çevrimdışı Ateş

• T.M.U
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #15 : 15 Nisan 2011, 19:18:02 »
herkezmi?  evet herkez  vatan haini...
mhp liye sorsan  ''komünistler din düşmanı ve vatan haini der''  ama ne  hikmetse mhp ve chp aynı tastan yer
alevisine sorsan ''sunniler cellat'' der  sunnilere sorsan ''aleviler dinsiz'' der  
kürd  türke türk kürde  kan kusar
eğe bölgesi  akdeniz  bölgesi  diğer bölgeleri ahmaklıkla  suçlar  diğer bölgelerde  onlara  gavur  der ...
arkadaşım  bizden bir  b... olmaz  biz ancak birbirimize  düşmanlık  güderiz  hepimiz  vatan hainiyiz....

Mehmet Ali Ağca, Yeşil vs. Bunların hepsi MHP'li değil mi? Güneydoğu'da ne kadar pis iş olduysa hepsi bu gerizekalı yaratıkların işi. Ne yani bunlara vatan haini demeyelim mi? Peki ne diyelim?
Ve söyleyeyim çok istiyorsanız. Benim ne ülkücülere ne de komünistlere tahammülüm ve saygım yok! Ne ülkücüden ne de komünistten vatansever olmaz. Varsa numunelik bir tane gösterin ben de pes edeyim hadi.
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2011, 19:26:43 Gönderen: Ateş »

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #16 : 15 Nisan 2011, 19:38:30 »
herkezmi?  evet herkez  vatan haini...
mhp liye sorsan  ''komünistler din düşmanı ve vatan haini der''  ama ne  hikmetse mhp ve chp aynı tastan yer
alevisine sorsan ''sunniler cellat'' der  sunnilere sorsan ''aleviler dinsiz'' der  
kürd  türke türk kürde  kan kusar
eğe bölgesi  akdeniz  bölgesi  diğer bölgeleri ahmaklıkla  suçlar  diğer bölgelerde  onlara  gavur  der ...
arkadaşım  bizden bir  b... olmaz  biz ancak birbirimize  düşmanlık  güderiz  hepimiz  vatan hainiyiz....

Mehmet Ali Ağca, Yeşil vs. Bunların hepsi MHP'li değil mi? Güneydoğu'da ne kadar pis iş olduysa hepsi bu gerizekalı yaratıkların işi. Ne yani bunlara vatan haini demeyelim mi? Peki ne diyelim?
Ve söyleyeyim çok istiyorsanız. Benim ne ülkücülere ne de komünistlere tahammülüm ve saygım yok! Ne ülkücüden ne de komünistten vatansever olmaz. Varsa numunelik bir tane gösterin ben de pes edeyim hadi.

nazım hikmet!

Çevrimdışı Ateş

• T.M.U
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #17 : 15 Nisan 2011, 19:45:55 »
nazım hikmet!
O da istemeden de olsa birilerinin taşeronluğunu yaptı. TKP üyesiydi zaten. TKP'nin de ne mal olduğu belli yani anlatmama gerek var mı? Eğer bir insanın kafasında ideoloji varsa o insandan birşey beklememek lazım. Bu demektir ki kendi kafasını kullanamıyor başkalarının kafasını kullanıyor. Bir insan için bundan daha vahim bir durum olamaz.
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2011, 19:48:36 Gönderen: Ateş »

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
« Yanıtla #18 : 15 Nisan 2011, 20:11:02 »
Sen uçmuşsun Ateş kardeş :)
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #19 : 15 Nisan 2011, 20:40:03 »
nazım hikmet!
O da istemeden de olsa birilerinin taşeronluğunu yaptı. TKP üyesiydi zaten. TKP'nin de ne mal olduğu belli yani anlatmama gerek var mı? Eğer bir insanın kafasında ideoloji varsa o insandan birşey beklememek lazım. Bu demektir ki kendi kafasını kullanamıyor başkalarının kafasını kullanıyor. Bir insan için bundan daha vahim bir durum olamaz.

bu konuda tartışırız, o ayrı mesele... ama burda bence can alıcı, CAN YAKICI olan vatan hasreti çekmektir. bunu da ancak vatanını seven bilir. varolan hiçbir şey vatan kadar değerli değil benim gözümde... umarım ne sen, ne de ben vatanımızdan ayrı düşeriz... yine burda tartışmaya devam ederiz...