FOTOĞRAF VE VİDEO GALERİSİ / PHOTO AND VIDEO GALLERY > Fuarlar, Geziler ve Tatbikatlar / Expositions, Travel and Military Exercises

İDEF 2023

(1/35) > >>

fırtına getiren:
Sayın forumdaşlarım İdef23'e 28 temmuz günü katılacağım. O gün fuarda olacak forumdaşlarımla tanışmak isterim. Saygılar.

SKYWOLF:

--- Alıntı yapılan: fırtına getiren - 12 Temmuz 2023, 23:34:55 ---Sayın forumdaşlarım İdef23'e 28 temmuz günü katılacağım. O gün fuarda olacak forumdaşlarımla tanışmak isterim. Saygılar.

--- Alıntı sonu ---

Umarım tanışabilirsiniz. Fuarda insanların birbirini bulması kolay değil. Tüm fuarı birlikte dolaşmak mümkün değil.

Bu defa ben yokum. Bol bol fotoğraf çekip bilgi alacak arkadaşların bunları bizlerle de paylaşmasını diliyorum.

Tigerfish:

--- Alıntı yapılan: SKYWOLF - 13 Temmuz 2023, 11:25:32 ---
--- Alıntı yapılan: fırtına getiren - 12 Temmuz 2023, 23:34:55 ---Sayın forumdaşlarım İdef23'e 28 temmuz günü katılacağım. O gün fuarda olacak forumdaşlarımla tanışmak isterim. Saygılar.

--- Alıntı sonu ---

Umarım tanışabilirsiniz. Fuarda insanların birbirini bulması kolay değil. Tüm fuarı birlikte dolaşmak mümkün değil.

Bu defa ben yokum. Bol bol fotoğraf çekip bilgi alacak arkadaşların bunları bizlerle de paylaşmasını diliyorum.

--- Alıntı sonu ---

Okçular hocam bu sene girebilecek mi? Yahu ben anlamıyorum onun başvurusunu neden kabul etmiyorlar?

fırtına getiren:

--- Alıntı yapılan: SKYWOLF - 13 Temmuz 2023, 11:25:32 ---

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---

@SKYWOLF elimden geldiği kadar çok soru soracağım. Hatta forumdaşlarımızın sorularını da iletmeyi çok isterim. Bence fuar zamanına kadar fuara gidemeyecek arkadaşlar sorularını bu başlık altında katılım sağlayacak arkadaşlara iletebilirler.

putty:
IDEF iktidar yanlısı bir fuar görüntüsünde değil bu yüzden müjdeler bu fuarda verilmiyor. İnternette gördüklerinizden fazla hiç bir şey görmeyi beklemeyin. Tahtadan kontrplaktan fiberden bombalar füzeler radarlar görüp geleceksiniz

Göreceğiniz bombalar füzeler aha bunun gibi olacaklar. Ben artık gitmiyorum bu fuara bu yüzden

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git