Gönderen Konu: 2022 Yılın Üyesi  (Okunma sayısı 4805 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
2022 Yılın Üyesi
« : 15 Aralık 2022, 13:38:58 »
2022 Yılın Üyesi

Geleneksel yılın üyesi seçim dönemine tekrar geldik. Geçtiğimiz yıldan bu yana biraz daha büyüdük. Pek çok konuda eleştirilerde bulunduk. Pek çok gelişmeyle mutlu olduk. Savunma sanayine meraklı herkes burada istediği konularda görüşünü bildirebilir, merak ettiklerini sorabilir. Bu şekilde burada oldukça keyifli zamanlar geçirdik. Daha nice günler de görebilmeyi diliyorum.

Kimseyi bir diğerinden üstün görmüyoruz. Bu güzel duyguları yaşamamıza katkıda bulunan arkadaşları onurlandırmak istiyoruz sadece, her sene yaptığımız gibi. Bunu da hep birlikte yapıyoruz biliyorsunuz.

Bu sene de en çok beğendiğiniz arkadaşları burada belirterek oylamaya aday gösterebilirsiniz.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Merzifonlu

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 263
  • DefenceTurk.com
Ynt: 2022 Yılın Üyesi
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2022, 16:02:20 »
2022 Yılın Üyesi

Geleneksel yılın üyesi seçim dönemine tekrar geldik. Geçtiğimiz yıldan bu yana biraz daha büyüdük. Pek çok konuda eleştirilerde bulunduk. Pek çok gelişmeyle mutlu olduk. Savunma sanayine meraklı herkes burada istediği konularda görüşünü bildirebilir, merak ettiklerini sorabilir. Bu şekilde burada oldukça keyifli zamanlar geçirdik. Daha nice günler de görebilmeyi diliyorum.

Kimseyi bir diğerinden üstün görmüyoruz. Bu güzel duyguları yaşamamıza katkıda bulunan arkadaşları onurlandırmak istiyoruz sadece, her sene yaptığımız gibi. Bunu da hep birlikte yapıyoruz biliyorsunuz.

Bu sene de en çok beğendiğiniz arkadaşları burada belirterek oylamaya aday gösterebilirsiniz.

Adayım Sayın serkan1976'dır.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 458
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2022, 16:46:00 »
2022 Yılın Üyesi

Adayım Sayın serkan1976'dır.

Teşekkürler Sayın Merzifonlu ama ben  sizin ve Sayın Yaşar gibi benden çok daha donanımlı isimleri öneriyorum

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 292
« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2022, 19:28:05 »
Yeni üyeleri teşvik için beni de seçebilirsiniz

Çevrimdışı baryshx

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 58
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4 : 15 Aralık 2022, 19:41:20 »
Kayıt tarihin baya eski :P

Ben de Yaşar veya Merzifonlu diye düşünüyorum da, onlar önceki yıllarda almış bu tag'ı. Bunun için ben de Serkan1976 diyeyim.

Çevrimdışı Merzifonlu

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 263
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5 : 15 Aralık 2022, 19:43:31 »

@re; Eğer siz @putty iseniz, gözüm kapalı öneririm! Şaka etmiyorum, çok ciddiyim. Çünkü Sayın putty, bana göre  bir takım anlamsız takıntıları olsa da ("beğen" konusundaki saçma takıntısı gibi!) ileri görüşlü bir üyeydi. Söylediği pek çok şey zamanla doğrulanmıştır.

@serkan1976; Serkan Bey, içeriği dolu paylaşımlar evet, forumları değerli yapar ve Yaşar Bey gibi o üyeler özeldir. Ancak, forumları canlı tutan ve öldürmeyen asıl şey, spam mesaj olmamak kaydıyla, foruma düzenli olarak mesaj yazan ve soru soran üyelerdir. O bakımdan sizi önerdim.

Çevrimdışı mehmet05

• DefenceTurk
  • *
  • 134
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #6 : 15 Aralık 2022, 20:27:58 »

Teşvik dediğin Didim'de yazlık gezileri vs ile olur. Öyle kuru kuruya teşvik olmaz

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 458
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #7 : 15 Aralık 2022, 20:36:39 »

@re; Eğer siz @putty iseniz, gözüm kapalı öneririm! Şaka etmiyorum, çok ciddiyim. Çünkü Sayın putty, bana göre  bir takım anlamsız takıntıları olsa da ("beğen" konusundaki saçma takıntısı gibi!) ileri görüşlü bir üyeydi. Söylediği pek çok şey zamanla doğrulanmıştır.

@serkan1976; Serkan Bey, içeriği dolu paylaşımlar evet, forumları değerli yapar ve Yaşar Bey gibi o üyeler özeldir. Ancak, forumları canlı tutan ve öldürmeyen asıl şey, spam mesaj olmamak kaydıyla, foruma düzenli olarak mesaj yazan ve soru soran üyelerdir. O bakımdan sizi önerdim.

Teşekkürler... Ömrümüzün sonuna kadar Türkiye'nin bağımsız bir savunma sanayiye ulaşması için bilgilenmek isteyen insanlarız...Hepimiz bunu istiyoruz bazen bu amaç için farklı yollar öneriyor - tartışıyoruz ama olsun hepimizin ülküsü ortak...

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 183
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #8 : 15 Aralık 2022, 21:42:10 »
Ozellikle 2022 nin ikinci yarisindan itibaren .Forummumuza olan ilgi artisi yaninda, formumuzun icerik acisindan da bir onceki yila gore daha zenginlestigini ilgi ile izlemekteyim.

Formumuz icerisinde bir cok dalda cok bilgili arkadaslarimiz mevcuttur.Bu arkadaslarin isimleri sayilmakle bitmedigi gibi,form icerisindeki her uyenin yapmakta oldugu olumlu katkinin,gorusune katilip katilmadigina bakmaksizin degerli oldugunu dusunuyorum.

Benim bu seneki Yilin uyesi adayim.
Formumuzun uzunca bir suredir faal bir uyesi olan. Yapmakta oldugu katkilar yaninda,bazen saplantililarina istinaden kulagi cekilen, yine de kizip,darilmayip, formumuzu terk etmeyip katki sunmaya devam eden serkan1997 arkadasimizdir.

Çevrimdışı Yasar

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 360
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #9 : 16 Aralık 2022, 00:46:51 »
Sn metin62 , Sn Serkan1976’yı gençleştirmiş!
Bugüne kadar çok uyumlu ve gün geçtikçe içerik zenginliği artan yazılarıyla ve bilhassa forumu canlı tutan sorularıyla Serkan1976, yılın üyesi olmayı artık haketti diye düşünüyorum.