Gönderen Konu: İNANILMAZ HABER GELDİ..!! SEDAT PEKER Ö-LDÜ..!!  (Okunma sayısı 3234 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DelKu

• DefenceTurk
  • *
  • 47
Ynt: İNANILMAZ HABER GELDİ..!! SEDAT PEKER Ö-LDÜ..!!
« Yanıtla #10 : 08 Haziran 2022, 16:46:04 »
Öfkeyle yazılınca böyle şeyler olur , içerik olarak haklı tarafları olsa da söyleyiş tarzı işi batırabilir.
Bir devlet işleyişinde hukuktan ayrılmamaya azami dikkat edilmeli, yoksa yaratılan küçük canavarlar çok hızlıca başıbozuk hale gelip ülke güvenliğini tehdit eder hale gelirler bu sadece bizde değil bir çok başka ülkelerde de örneklerini sayısız kez gördüğümüz bir olgu

Çevrimdışı Bogü Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 43
  • DefenceTurk.com
Ynt: İNANILMAZ HABER GELDİ..!! SEDAT PEKER Ö-LDÜ..!!
« Yanıtla #11 : 08 Haziran 2022, 23:20:37 »
Zamanında bu kişinin aveneleri/yalakaları bir saate bir yemeğe fedaligini yapıp etrafta dolanırken ben karşı çıktım. Bu adamın güvenilmez sahtekar olduğunu yüzlerine söyledim. Öyle sosyal medyadan atıp da tutmadım tartıştığım kişilerin arasında seven kol kanat geren kişiler de vardı ve maalesef haklı çıktım.
Bu dediklerimde mafyalik yapıp içeri düşünce devleti borçlu ilan eden malum şahıs içinde geçerli.
Kimse kusura bakmasın mafyadan cemaatten ondan bundan medet uman bunlara kanan devletin de devletletligini sorgularım.
Devleti korumak istiyorsan askerin polisin istihbaratın var. Bunlarla korursun iki uc tane sansardan medet ummassin.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2022, 23:24:42 Gönderen: Bogü Alp »