Gönderen Konu: 2020 Yılın Üyesi  (Okunma sayısı 11403 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 182
  • DefenceTurk.com
Ynt: 2020 Yılın Üyesi
« Yanıtla #10 : 16 Aralık 2020, 15:28:29 »
Beni forumumuzun 2020 yili uyesi seciminde aday olarak oneren arkadaslara oncelikle tesekkurler. Onur duydum.

Ancak ben bu forum dahilinde sizlerden birseyler ogrenmek icim varim .Tum arkadaslarin ilgi duydugum konular hakkinda belirtmekte oldugu fikir ve gorusleri benim icin degerlidir.

Bu formun en yasli uyesi olabilirim ,sahsi dusuncem .Formumuzun ve ulkemizin gelecegi icin genclerin onun acilmasi zorunluk oldugudur. Bu nedenle formumuza surekli katki saglamakta genc degerli arkadaslarin tesvik onceliginin onlarda olmasi gerekliligine gonulden inaniyorum.

Lutfen orta yas sinifi alinmasin  ;)

Çevrimdışı Merzifonlu

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 262
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #11 : 16 Aralık 2020, 23:11:56 »
Benim oyum size Merzifonlu hocam😎😎😎

Teşekkürler, onur duydum. Ama Sayın мคяครℓเ benden kat ve kat daha fazla hak ediyor bence.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 457
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #12 : 16 Aralık 2020, 23:58:02 »
Benim oyum size Merzifonlu hocam😎😎😎

Teşekkürler, onur duydum. Ama Sayın мคяครℓเ benden kat ve kat daha fazla hak ediyor bence.

Siz öyle diyorsanız ben de kararınıza uyarım

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #13 : 17 Aralık 2020, 22:18:27 »
Bu sene benim açımdan bir çok yönden dönüm noktası oldu. Haliyle forumla geçmiş seneler kadar ilgilenemedim. Geçen sene de adayım "カメせ" idi bu senede o. İyi emek verdi. Karşılıksız kalmamalı.
Savaş Var Denildiğinde Biz;

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #14 : 18 Aralık 2020, 08:41:38 »
Beni forumumuzun 2020 yili uyesi seciminde aday olarak oneren arkadaslara oncelikle tesekkurler. Onur duydum.

Ancak ben bu forum dahilinde sizlerden birseyler ogrenmek icim varim .Tum arkadaslarin ilgi duydugum konular hakkinda belirtmekte oldugu fikir ve gorusleri benim icin degerlidir.

Bu formun en yasli uyesi olabilirim ,sahsi dusuncem .Formumuzun ve ulkemizin gelecegi icin genclerin onun acilmasi zorunluk oldugudur. Bu nedenle formumuza surekli katki saglamakta genc degerli arkadaslarin tesvik onceliginin onlarda olmasi gerekliligine gonulden inaniyorum.

Alınsın alınsın. Yaş sınırı mı olurmuş yılın üyesi seçiminde.

Ben Metin Ağabey'e veriyorum oyumu. Tecrübe ve olgunluk müthiş. Yerinde yorumlarla hedefi tam 12'den vuruyor. Gerçekçi düşünebiliyor. Fikir üretmede yetenekli bir orta saha oyuncusu gibi. Artan gerilimleri bile anında düşürüyor. Her foruma mutlaka lazım.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #15 : 20 Aralık 2020, 19:58:31 »

Alınsın alınsın. Yaş sınırı mı olurmuş yılın üyesi seçiminde.

Ben Metin Ağabey'e veriyorum oyumu. Tecrübe ve olgunluk müthiş. Yerinde yorumlarla hedefi tam 12'den vuruyor. Gerçekçi düşünebiliyor. Fikir üretmede yetenekli bir orta saha oyuncusu gibi. Artan gerilimleri bile anında düşürüyor. Her foruma mutlaka lazım.

Iste tam bunun icin bende Metin beyi  yilin üyesi olarak öneriyorum.

Yas siniri hic önemli degil. Muhalif olsun olmasin önemli degil, kendi fikirleri yapici ve perspektif acidan zengin.

Çevrimdışı fırtına getiren

• DefenceTurk
  • *
  • 13
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #16 : 21 Aralık 2020, 18:13:35 »
Japonca niki olan üye ile metin62 arasında çok kaldığımı da söyleyerek oyumu metin62'ye veriyorum.

Çevrimdışı Yasar

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 360
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #17 : 21 Aralık 2020, 19:05:21 »
Metin62 de benim  oyumu Aldi.

Çevrimdışı Bukrek

• DefenceTurk
  • *
  • 7
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #18 : 22 Aralık 2020, 10:45:08 »
Merhabalar.
Ben de "metin62" isimli üyeyi yılın üyesi adayı olarak öneriyorum.
Ağırbaşlı duruşu ve yapıcı yorumları için.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #19 : 29 Aralık 2020, 17:33:15 »
Güncek durum...

metin62: 7 oy

カメせ: 6 oy
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com