Gönderen Konu: Cumhurbaşkanı Açıklamaları  (Okunma sayısı 14242 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 182
  • DefenceTurk.com
Ynt: Cumhurbaşkanı Açıklamaları
« Yanıtla #40 : 20 Ağustos 2020, 13:54:50 »
verdiğiniz kaynakçada Petrol-gaz bulunan yerde  TP ile CHEVRON arasında bir anlaşma yapılmış görünüyor.
Forumdaki katılımcıların,bu anlaşmanın detayları hakkında bilgileri olan bizleri aydınlatabilir mi?
Haritadaki Exxon,Petrobas,Omv,Shell anlaşmaları hala geçerli midir?
Saygılar

Sn Galanth paylasmis oldugum linkteki bilgiler gecmise donuk calismalari iceriyor  " TP-Chevron 2008" Sair sormus oldugunuz calismalar da sonlandi.

Çevrimdışı Gökbörü

• DefenceTurk
  • *
  • 135
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #41 : 20 Ağustos 2020, 14:08:37 »
Bakarsiniz konuyla alakasiz baska bir mujde olabilir...

Sag gosterip sol vurmak, gundem degistirmek vs..
What is steel compared to the hand that wields it?

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #42 : 20 Ağustos 2020, 14:13:41 »
"Buzdolabına taksit sayısı artırıldı" müjdesi gelebilir...

Gelişmişlik düzeyimiz böylece bir tık üste çıkmış olur...

Çevrimdışı Deniz16

• DefenceTurk
  • *
  • 5
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #43 : 20 Ağustos 2020, 14:20:57 »
Her yıl enerji ihracatına 40-50milyar dolar cari açık veren bir toplumun  enerji bulduk bu ciddi miktardaki doğalgaz yada petrol rezervi artık türk milletinin emrinde şeklinde bir açıklama bekliyoruz.

Bu arada denizci16 ile aynı kişiyiz telefon araba altında parçalanınca ailenin başka ferdinin  telefonundan giriş yapıyorum

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #44 : 20 Ağustos 2020, 14:50:36 »
Her yıl enerji ihracatına 40-50milyar dolar cari açık veren bir toplumun  enerji bulduk bu ciddi miktardaki doğalgaz yada petrol rezervi artık türk milletinin emrinde şeklinde bir açıklama bekliyoruz.

Bu arada denizci16 ile aynı kişiyiz telefon araba altında parçalanınca ailenin başka ferdinin  telefonundan giriş yapıyorum

Yeni hesap açmana gerek yoktu ki! Başkasının telefonundan da olsa; Denizci16 yazıp şifreni girsen yeterliydi. 

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #45 : 20 Ağustos 2020, 14:52:20 »
yorumlara bakınca kör muhalefet ne demek anlamış oluyoruz.yahu bu ülkede özel firmalarmı çıkarıyor petrol yada doğalgazıda millete yedirmeyecekler türü saçmalıklar yumurtluyorsunuz.tpao(türk petrolleri anonim ortaklığı)denen bir kurumumuz var ve tüm işi o yapıyor.bu nasıl bir kafa yapısıdırki buna bile bahane üretebiliyorsunuz.engin altayın bu hükümet dünyanın en iyi işinide yapsa karşı çıkarız lafını şimdi çok iyi anlıyorum.içiniz çürümüş sizin.

Sevgili arkadaşım sen Mars' ta, Jüpiter' de falan mı yaşıyorsun? Devletin elinde ne var, ne yok satılmadı mı? Eskiden madenleri, bütün yeraltı ve yer üstü kaynaklarını bizatihi devlet işletirken; KİT' ler zarar ediyor martavalıyla devletin bütün varlıkları talan edilmedi mi. Sen O esnada uyuyor muydun?

Dünyada yasiyorum.

Elde ne var ne yok satilmis grubuna kurban gitmeniz beni üzüyor.

Çevrimdışı Deniz16

• DefenceTurk
  • *
  • 5
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #46 : 20 Ağustos 2020, 14:54:43 »
Olmadı beceremedim ve yeni hesap açtım

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #47 : 20 Ağustos 2020, 15:16:23 »
Dünyada yasiyorum.

Sevgili dostum, yıllardır bizi tanıyorsun. Bizler DEVLETÇİ insanlarız. Stratejik sektörlerin özelleştirilmesine her zaman karşı çıkmışımdır. Güvenlik bürokrasisinin bütün itirazlarına rağmen bunlar gittiler TÜRK TELEKOM' u sattılar yahu. Düşünebiliyor musun, en stratejik kurum olan iletişim altyapısını gidip Lübnan' lı Hariri ailesine sattılar. Onlar da Türk Telekom' un içini boşaltıp kârları kendi memleketlerine transfer ettikten sonra çektir olup gittiler! Ortada devasa bir enkaz kaldı.

Ama her işleri böyle. Devlet talan ediliyor, soyup soğana çeviriyorlar. Ormanları, dağları, tepeleri, dereleri, yaylaları bile sattılar yahu... Memleketi bitirdiler. Zaten İslamcılıktan nefret ediyordum, hiç kimse benden bu hükumet için güzel şeyler söylememi beklemesin. Ben Atatürk düşmanlarına, devlet düşmanlarına, insanlık düşmanları, uygarlık düşmanlarına güzel duygular besleyemem.

Cumhurbaşkanı güya müjde verecek miş! Peki, niye Cuma gününü bekliyor? Ayasofya' da Cuma namazından sonra '' müjdemi isterim'' diyeceği anlaşılmaktadır. Burada bile siyaset var, din istismarı var, milletin aklıyla alay etmek var. Ha... aldanmak isteyenler aldanabilir. Ama bizler kül yutmayız hocam.

Peki, bu hükumetin yaptığı her iş kötü mü? Bozuk saat misali arada sırada doğru işler yaptığı da oluyor. Örneğin; Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı, Barış Pınarı Harekatı; Libya Müdafaası, Doğu Akdeniz' de ki hak ve menfaatlerin korunması gibi... Fakat bu hükumetin akçeli işlere olan yatkınlığı mide bulandırıcıdır.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #48 : 20 Ağustos 2020, 15:25:32 »
yorumlara bakınca kör muhalefet ne demek anlamış oluyoruz.yahu bu ülkede özel firmalarmı çıkarıyor petrol yada doğalgazıda millete yedirmeyecekler türü saçmalıklar yumurtluyorsunuz.tpao(türk petrolleri anonim ortaklığı)denen bir kurumumuz var ve tüm işi o yapıyor.bu nasıl bir kafa yapısıdırki buna bile bahane üretebiliyorsunuz.engin altayın bu hükümet dünyanın en iyi işinide yapsa karşı çıkarız lafını şimdi çok iyi anlıyorum.içiniz çürümüş sizin.

Sevgili arkadaşım sen Mars' ta, Jüpiter' de falan mı yaşıyorsun? Devletin elinde ne var, ne yok satılmadı mı? Eskiden madenleri, bütün yeraltı ve yer üstü kaynaklarını bizatihi devlet işletirken; KİT' ler zarar ediyor martavalıyla devletin bütün varlıkları talan edilmedi mi. Sen O esnada uyuyor muydun?

Dünyada yasiyorum.

Arkadaşlara katılıyorum Sayın Partikül , asıl siz hangi gezegende yaşıyorsunuz? ...Herkesin bizi kıskandığını görmüyor musunuz hala?... Bizi çekemiyorlar... Daha geçen ay Almanlar ;  " bize niçin motor ambargosu koyuyorsunuz" diye gazetelere ilan vermedi mi...?

Çevrimdışı Deniz16

• DefenceTurk
  • *
  • 5
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #49 : 20 Ağustos 2020, 15:31:00 »
Maalesef kapitalleşme yada küreselleşme adı altında tüm şirketlerimiz özelleştirilmiş oldu perde arkası zarar ediliyor dendi enerjiden tekele kadar herşey özelliştirildi bugün bu sahalar devletin gelir kalemi yerine birilerine yok pahasına satıldı Atatürk ün yaptığı işin tamtersini yaptı devletin elinde telekom yol köprü şans oyunları vesair hiçbir işletme bırakmadı.

Ve bunları peşkeş edercesine bu işlemleri gercekleştirdiler ve bu ihaleleri bir rant kapısına dönüştürdüler
Şimdi bunu söyleyenlere kör yada sağır  muamelesi çekmek yerine
Bence mesajlardaki ranta yönelik dikkat çektikleri mesajlara kulak verseniz daha iyi bir iş yapmış olursunuz.

Hayat pahalılığına ve değersizleşen tl mize ve yapılan yorumlara bakılınca bizim milletimize herşey müstahak iktidar yanlılığı gözleri kör ediyor
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2020, 15:34:29 Gönderen: Deniz16 »