Gönderen Konu: Cumhurbaşkanı Açıklamaları  (Okunma sayısı 14255 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tumucin

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 24
  • DefenceTurk.com
Ynt: Cumhurbaşkanı Açıklamaları
« Yanıtla #20 : 20 Ağustos 2020, 01:40:49 »
Reuters: Türkiye iki bölgede kaynak buldu
Reuters yayınladığı haberde ismi verilmeyen bir yetkilinin, biri ciddi büyüklükte olmak üzere Karadeniz'de iki bölgede enerji kaynağı bulunduğunu ifade ettiği aktarıldı.

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #21 : 20 Ağustos 2020, 01:48:41 »
Nüket durunun petrol şarkısı hatırlayanınız var mı? Eğer o yıllarda şöyle bir haber gelse ülkenin feleği dönerdi. Şimdi bakıyorumda insanlarda heyecanı göremiyorum. Ya lever atladık beklentimiz büyük veyahut konunun ehemmiyetinin farkında değiliz. Mesela enerji ceşitliliği acısından nükleer santrallerin devreye girmesini 4 gözle bekliyorum.
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #22 : 20 Ağustos 2020, 02:50:44 »
Nüket durunun petrol şarkısı hatırlayanınız var mı? Eğer o yıllarda şöyle bir haber gelse ülkenin feleği dönerdi. Şimdi bakıyorumda insanlarda heyecanı göremiyorum. Ya lever atladık beklentimiz büyük veyahut konunun ehemmiyetinin farkında değiliz. Mesela enerji ceşitliliği acısından nükleer santrallerin devreye girmesini 4 gözle bekliyorum.

Devlet ciddiyeti kalmadığı için insanlara palavraymış gibi geliyor. Bi' de bu tür haberler ''müjdemi isterim'' şeklinde verilmez. Sanki çocuğa lolipop şekeri mi alıyorsunuz yahu! Bulduysanız, gereği neyse o yapılır zaten. Bakalım bu müjdeli haberin halka yansıması olacak mı? İnşallah işletme haklarını Cengiz İnşaat veyahut BMC' ye vermezler... Bence O zenginlikler alanın bulanın elinde kalacak. Millete oradan zırnık koklatmazlar.

Çevrimdışı Yasar

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 358
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #23 : 20 Ağustos 2020, 04:01:32 »

Devlet ciddiyeti kalmadığı için insanlara palavraymış gibi geliyor. Bi' de bu tür haberler ''müjdemi isterim'' şeklinde verilmez. Sanki çocuğa lolipop şekeri mi alıyorsunuz yahu! Bulduysanız, gereği neyse o yapılır zaten. Bakalım bu müjdeli haberin halka yansıması olacak mı? İnşallah işletme haklarını Cengiz İnşaat veyahut BMC' ye vermezler... Bence O zenginlikler alanın bulanın elinde kalacak. Millete oradan zırnık koklatmazlar.
Olacağı o zaten. Cuma’ya kadar minarenin kılıfını hazırlıyorlar. Kim nereden ne kadar pay alacak. Onu belirleyip “müjde“ verecekler.

Çevrimdışı ugurkarakaya25

• DefenceTurk
  • *
  • 16
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #24 : 20 Ağustos 2020, 09:17:57 »
Trakya bölgesinde son 7-8 yıldır baya sondaj çalışması var. En son ikamet ettiğim kasaba da kuyu açıldı. Bazılarında üretim var, bazılarında yeterli miktar bulunmuyor veya çıkarma maliyeti karşılanıyor diye üretim olmuyor.

Çevrimdışı Mermi

• DefenceTurk
  • *
  • 28
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #25 : 20 Ağustos 2020, 09:29:59 »
Haber 2 gün bekletmek bence doğru bir karar. Geçmişten beridir her yıl petrol bulduk gaz bulduk diye haberler yapılıyor. Insanlar artık pek ilgi göstermiyor. Buda onlar gibidir diye ilgi olmazdı. Ama müjde şeklinde ve 2 gün sonraya bırakılması demekki ciddi bir gelişme şeklinde algılanacaktır. Dolar kuru bile geriledi.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #26 : 20 Ağustos 2020, 10:00:52 »

Olacağı o zaten. Cuma’ya kadar minarenin kılıfını hazırlıyorlar. Kim nereden ne kadar pay alacak. Onu belirleyip “müjde“ verecekler.

Bence bu hazırlık çoktan yapılmıştır.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #27 : 20 Ağustos 2020, 10:30:07 »
Bunlar petrol-doğalgaz buldularsa artık 2071'e kadar iktidarda kalırlar 😎😎😎

Çevrimdışı Merzifonlu

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 256
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #28 : 20 Ağustos 2020, 10:58:39 »
Bunlar petrol-doğalgaz buldularsa artık 2071'e kadar iktidarda kalırlar 😎😎😎

Öyle bir rezerv varsa bile, 5 yıldan önce piyasaya sunulamaz.  ;D O zamana kadar, kim öle kim kala!

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 182
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #29 : 20 Ağustos 2020, 11:51:47 »
Bugun Persembe ,Cumaya az kaldi bir miktar daha sabir diyorum hele bir isitelim mujdeyi sonra degerlendirmesini yapariz enine boyuna.

Ekte paylasmakta oldugum link."Karadeniz de tarafimizca gerceklestirilmis olan tum Gaz +Petrol  aramalarini iceren bilgi icermekte .Sondaj derinlikleri konumlari vs. Sizden ricam icerigi odaklanmaniz "

https://www.diplomatikstrateji.com/karadenizdeki-sondaj-faaliyetleri/