Gönderen Konu: F-35 Müşterek Taarruz Uçağı Projesi  (Okunma sayısı 247093 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yabgu

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +166/-234
  • DefenceTurk.com
Ynt: F-35 Müşterek Taarruz Uçağı Projesi
« Yanıtla #1340 : 12 Temmuz 2018, 12:21:53 »
Amerika yalakası olan birçok ülke sayabilirim sana hiç bakmadan alabilecek. Bu uçak diğer uçaklar gibi degilki. Bana eskiden uçak nedir diye sorsalar uçan teneke derdim mantıken oyleydi ama bu uçan bilgisayar. Kaldıki buraya yazan ilk bendim Norveç yada isvecli birkaç bilim insanı F-35in anlık bilgileri Amerika'ya yollayıp yollamadigini araştırıyordu. Yani bu kadar teknolojik bir uçağın Amerika tarafından uzaktan kontrol edilebilmesi hic mantıksız değil. Asil saçma  olan bu uçakta uzaktan bir yazılım değişikligi veya güncelleme olmaması olur.
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +109/-27
Erdoğan: Trump F-35 konusunda garanti verdi
« Yanıtla #1341 : 14 Temmuz 2018, 08:17:43 »
Erdoğan: Trump F-35 konusunda garanti verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel'deki NATO zirvesinde bir araya geldiği ABD Başkanı Donald Trump'ın kendisine F-35 savaş uçaklarının teslimatında sorun çıkmayacağı konusunda garanti verdiğini söyledi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da Haziran ayı sonunda katıldığı bir canlı yayında ABD Kongresi’ndeki F-35 savaş uçağı satışı sorununu değerlendirmiş ve 'Trump bu konuda gerekli adımları atacağını Cumhurbaşkanımıza söyledi' açıklamasında bulunmuştu.

Kaynak: http://www.kokpit.aero/f-35-garanti
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com