Anket

F-35 LERİN İPTALİ DURUMUNDA ALTERNATİF ALINABİLECEK UÇAKLAR!

Gripen NG
15 (12.6%)
EF-2000 Tranche3
38 (31.9%)
Rafale
10 (8.4%)
SU-35
12 (10.1%)
MİG-35
4 (3.4%)
SU-57
20 (16.8%)
JF-17 Block3
9 (7.6%)
FC-31
11 (9.2%)

Toplam Oy Verenler: 85

Gönderen Konu: F-35 Müşterek Taarruz Uçağı Projesi  (Okunma sayısı 850341 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: F-35 Müşterek Taarruz Uçağı Projesi
« Yanıtla #1290 : 20 Haziran 2018, 10:09:27 »
ABD'nin işi belli olmaz. Menbiç'te şu an bizim istediğimizi yapıyor gibiler. Bu ambargo konusunda da dönüş yapabilirler. Tabi bizimkiler de hapisteki ABD'liyi bırakabilirler. Her an her şey olur güzel ülkemde.
15 temmuzdan öncede CB yle öpüşüp tokalasip elini bırakmıyorlardı en son otel odasında öldürteceklerdi.

Kimseyi öldürme niyetinde olduklarını sanmıyorum. Özellikle cumhurbaşkanını! İsteseler milyon defa öldürürlerdi. En azından sürekli yanında silahlı dolaşan yaveri bile fetö elemanı çıktı.

Bu iş ABD'nin bölgedeki çıkarlarının bizim çıkarlarımızla ne kadar çeliştiğine bakıyor.
Yaverin bu işi yapması hiçbirşeyi degistiremezdi çünkü kadrolar aynı kalacak ve fetö yapılanması bir şekilde ortaya çıkmış olacaktı ancak darbeyle bütün turkiyedeki yönetim değiştirilebilirdi işte bu yüzden yavere suikast yaptirmadilar amaç bütün ülkenin yönetimini ele geçirecek bir darbeyle cb yi indirmekti.

Öyle olmazdı! Bu işi yapabilecek sadece yaver değil ki! O basit bir örnek. O kadar çok faili meçhul var ki! Ona da bir kılıf uydururlardı. Bu konu kesinlikle Uyvar'ın belirttiği şekilde.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1291 : 20 Haziran 2018, 11:50:39 »
Amerikayi topyekûn soyleler boyleler diye karalamakta yanlış aslında. Eskiden yazmıştım yine yazıyorum. Haberi bile çıkmıştı Amerika basınında. Pentagonda pkkya silah yardımı devam etsin diyen subaylar kadar pkk terör orgutudur bu konuda Türkiye'nin yanında olalım diyen subaylarda var ve aralarında Türkiye hakkında inanılmaz bir fikir ayrılığına sahipler.biraz diplomasi ile o subayları kullanabilirdik.
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #1292 : 20 Haziran 2018, 13:39:57 »
F35'te bir yol ayrimina geldik, gerci sadece F35 degil bircok askeri malzemede ambargo da soz konusu.

Amerikanin ozetle soyledigi bu: Ben bu mahalenin kabadayisiyim, ya S-400'u iptal edip papazimizi birakirsin ya da seni madara ederim.

Artik bizim kasimpasali'nin inadi nereye kadar surecegine bagli

Çevrimdışı Barbatos

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1293 : 20 Haziran 2018, 14:07:54 »
Bu Senato kararına misilleme olarak Boeing firmasına verilen yedi milyar dolar değerindeki anlaşma iptal edilecek mi?(Hiç sanmıyorum)
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2018, 14:08:46 Gönderen: Barbatos »

Çevrimdışı Canik

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -27
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1294 : 20 Haziran 2018, 14:13:35 »
Amerikayi topyekûn soyleler boyleler diye karalamakta yanlış aslında. Eskiden yazmıştım yine yazıyorum. Haberi bile çıkmıştı Amerika basınında. Pentagonda pkkya silah yardımı devam etsin diyen subaylar kadar pkk terör orgutudur bu konuda Türkiye'nin yanında olalım diyen subaylarda var ve aralarında Türkiye hakkında inanılmaz bir fikir ayrılığına sahipler.biraz diplomasi ile o subayları kullanabilirdik.
Iyi polis kötü polis ...

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #1295 : 20 Haziran 2018, 14:14:41 »
Bana S-400'den vazgececegiz gibime geliyor, artik secimlerden sonra netlesir

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1296 : 20 Haziran 2018, 14:44:32 »
Mahkemede papaz serbest kalacak meselede çözülecek. Bu iş F35 S400 işi değil bir Amerikan papazını hapse atarsan bunlarada göğüs gereceksin. Herkes biliyor Sarraf davası ile alakalı o papazı Halk Bankası davası ile alakalı olarak rehine tuttuk.
beğen

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 27
« Yanıtla #1297 : 20 Haziran 2018, 15:03:01 »
Mahkemede papaz serbest kalacak meselede çözülecek. Bu iş F35 S400 işi değil bir Amerikan papazını hapse atarsan bunlarada göğüs gereceksin. Herkes biliyor Sarraf davası ile alakalı o papazı Halk Bankası davası ile alakalı olarak rehine tuttuk.
Aynen bir numaralı sebep bu papazın tutuklu olması.S400 ikinci planda.Aşıtı karınları ağrıyor.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #1298 : 20 Haziran 2018, 16:01:35 »
F35'te bir yol ayrimina geldik, gerci sadece F35 degil bircok askeri malzemede ambargo da soz konusu.

Amerikanin ozetle soyledigi bu: Ben bu mahalenin kabadayisiyim, ya S-400'u iptal edip papazimizi birakirsin ya da seni madara ederim.

Artik bizim kasimpasali'nin inadi nereye kadar surecegine bagli

Ümitsizliğe kapılmayın uçaklar nihayetinde gelecek.

Çevrimdışı sephiroturk

• DefenceTurk
  • *
  • -3
« Yanıtla #1299 : 20 Haziran 2018, 20:06:51 »
Bizimkiler verin papazı alın papazı dedi, vermiyorlarsa vermeyelim kardeşim, hatta yetkim olsa gıcıklığına imralı ya atar görüntüleride afiş yapar her yere dağtırdım bu bir.
İkincisi S-400 için F-35 vermiyorlarsa vermeyin bende almıyorum onuda rus tan çin den alırım der meseleyi kapatırım şu an devam etmesi gereken çok ortak proje var.
Ayı ya dayı desemde bu sürede eğer ABD azarsa ülkemden çıkartırım.