Gönderen Konu: Corona Virus  (Okunma sayısı 57173 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AeroSpaceEngineering

• DefenceTurk
  • *
  • 4
  • DefenceTurk.com
Ynt: Corona Virus
« Yanıtla #480 : 11 Ağustos 2022, 23:27:55 »
Geçmiş olsun Tigerfish son zamanlarda özellikle bayramdan dolayı gerçekten arttı.
Sağlıkla atlatırsınız inşallah

Çevrimdışı Bukrek

• DefenceTurk
  • *
  • 7
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #481 : 12 Ağustos 2022, 07:47:23 »
Geçmiş Olsun. Allah acil şifalar versin.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #482 : 12 Ağustos 2022, 08:23:53 »
Geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim. Görünüşe göre birkaç güne tamamen atlatacak gibisiniz.
Bu konuda hassas düşünmeniz ve davranmanız nedeniyle de tebrik ediyorum.

Dualarınız kabul olmuş. İyi yatışlar...  :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Gökbörü

• DefenceTurk
  • *
  • 135
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #483 : 12 Ağustos 2022, 10:19:57 »
Geçmiş olsun inşallah birkaç güne birseyiniz kalmaz
What is steel compared to the hand that wields it?

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #484 : 12 Ağustos 2022, 16:09:02 »
Allaha şükür bugün gayet iyiyim bir ağrım ve  sızım kalmadı ama ne yazık bugünkü test sonuçlar halen kapak gibi pozitif.

Cenabi Allah hepinizden razı olsun.

Çevrimdışı Yasar

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 360
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #485 : 12 Ağustos 2022, 20:50:31 »
Allaha şükür bugün gayet iyiyim bir ağrım ve  sızım kalmadı ama ne yazık bugünkü test sonuçlar halen kapak gibi pozitif.

Önemli olan kendinizi iyi hissettiğiniz. Test sonucu 12+ güne kadar pozitif olabiliyor.
Komşumda, eşi ile 12 gündür pozitif. Ama çok iyiler. Sizde birkaç güne kalmaz negatif testi görürsünüz. Merak etmeyin.
Tekrar geçmiş olsun.

Çevrimdışı Gökbörü

• DefenceTurk
  • *
  • 135
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #486 : 12 Ağustos 2022, 20:51:14 »

Ben gecirdigimde semptomlar 1 hafta sürdü ama testler ondan sonra 1 hafta daha pozitif cikti..Yani iki hafta durma pozitif ciktim ama 1 haftasi hastaydim..

Moralinizi bozmayin, testler çok hassas olabiliyor..
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2022, 20:52:05 Gönderen: Gökbörü »
What is steel compared to the hand that wields it?

Çevrimdışı Bogü Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 43
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #487 : 12 Ağustos 2022, 23:25:55 »
Efendim pozitif çıkması normal enfeksiyon bitsede virüsün vücutta parçaları kalabiliyor ve test verdiğiniz de pozitif çıkıyor.
Bende de aynısı olmuştu çok hafif atlatmama rağmen verdiğim test pozitif çıkmıştı.
Akıl vermek gibi olmasın ama tedbir amaçlı gogus hastalıkları polikiliğine gitmenizi tavsiye ederim enfekte bitse de belki zatürre veya akciger enfeksiyonu olabilirsiniz.
Ben ikinci kez geçirdiğimde akciger enfeksiyonuna yakalandim.
Size naçizane tavsiyem bir doktora danışarak zatürre asisi da olmanız ikinci kez geçirmek gerçekten çok ağır oluyor tam 4 gün yattim.
Saygılar.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #488 : 13 Ağustos 2022, 12:54:54 »
Efendim pozitif çıkması normal enfeksiyon bitsede virüsün vücutta parçaları kalabiliyor ve test verdiğiniz de pozitif çıkıyor.
Bende de aynısı olmuştu çok hafif atlatmama rağmen verdiğim test pozitif çıkmıştı.
Akıl vermek gibi olmasın ama tedbir amaçlı gogus hastalıkları polikiliğine gitmenizi tavsiye ederim enfekte bitse de belki zatürre veya akciger enfeksiyonu olabilirsiniz.
Ben ikinci kez geçirdiğimde akciger enfeksiyonuna yakalandim.
Size naçizane tavsiyem bir doktora danışarak zatürre asisi da olmanız ikinci kez geçirmek gerçekten çok ağır oluyor tam 4 gün yattim.
Saygılar.

Anlamadım, siz iki kez coronadan hastalandınız mı?

Çevrimdışı Bogü Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 43
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #489 : 13 Ağustos 2022, 21:16:36 »
Efendim ikinci kez korona olduğumda bagisiklik sistemim düşmesi sebebiyle akciger enfeksiyonu geçirdim. Doktorların dediğine ve çevremde getirenlerden biliyorum her yakalanmada vicut direnci oldukça düşüyor ve enfeksiyonlara davetiye çıkartıyor
Sanırım bu sizin ilk covid enfeksiyonunuz bir daha yakalanma durumunuzda biraz daha hafif atlatmak için zatürre aşısıni naçizane önerdim.
Saygılar
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2022, 21:18:11 Gönderen: Bogü Alp »