Gönderen Konu: Corona Virus  (Okunma sayısı 56465 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Commander

• DefenceTurk
  • *
  • 18
  • DefenceTurk.com
Ynt: Corona Virus
« Yanıtla #330 : 28 Ağustos 2020, 19:57:42 »

Bu veriler Türkiye'de virüsün iyiden iyiye kontrolden çıkmaya başladığını gösteriyor. Tehlike iyice kapımıza dayanmaya başladı maalesef...

Bu verilere inana bişey demiyorum sadece bir ilde 20 vefat eden var nasıl oluyor anlamıyorum bakınız turizm sezonu bitsin ekim kasım gibi gerçek veriler gelecek.
Ayakta ölmek,diz üstü yaşamaktan daha iyidir.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #331 : 31 Ağustos 2020, 08:47:10 »
Corona teşhisi konan Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ) Genel Müdürü Prof. Dr. Temel Kotil yoğun bakıma alınmış. Kısa sürede iyileşmesi dileğiyle.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Commander

• DefenceTurk
  • *
  • 18
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #332 : 04 Eylül 2020, 20:48:40 »
Arkadaşlar bir yakınımız testi pozitif çıktı her gün görüştüğüm kişi ayrıca şuan durumu iyi 2. Testi bekliyoruz bizde karantinadayız. Benim başım ağrıyor ve bir iki gündür burun akıntısı var onun dışında gayet iyiyim inşallah atlatırız.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #333 : 04 Eylül 2020, 21:26:03 »
Arkadaşlar bir yakınımız testi pozitif çıktı her gün görüştüğüm kişi ayrıca şuan durumu iyi 2. Testi bekliyoruz bizde karantinadayız. Benim başım ağrıyor ve bir iki gündür burun akıntısı var onun dışında gayet iyiyim inşallah atlatırız.

Geçmiş olsun umarım test negatif çıkar. Yapacak birşey yok aşı çıkana kadar bu virüs belasıyla uğraşmaya devam edeceğiz maalesef.
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2020, 02:01:59 Gönderen: fırtına06 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #334 : 04 Eylül 2020, 21:31:52 »

Geçmiş olsun. Kısa sürede atlatmanızı temenni ediyorum.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Yasar

• 2021 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 358
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #335 : 04 Eylül 2020, 21:51:02 »
Geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #336 : 04 Eylül 2020, 22:26:44 »
geçmiş olsun hocam. Umarım sonuç kötü çıkmaz. Yakınınıza acil şifalar dilerim.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #337 : 04 Eylül 2020, 23:05:18 »
Geçmiş olsun hocam

Çevrimdışı Commander

• DefenceTurk
  • *
  • 18
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #338 : 04 Eylül 2020, 23:10:29 »
Sağolun arkadaşlar hepimiz atlatırız şu virüsü.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #339 : 10 Eylül 2020, 09:51:08 »
TUSAŞ Genel Müdürü Temel Kotil'den iyi haber

Koronavirüse yakalandıktan sonra solunum yollarındaki sıkıntı nedeniyle yoğun bakım ünitesine kaldırılarak tedavisine devam edilen Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ) Genel Müdürü Temel Kotil normal servise alındı.
Sosyal medya hesabı üzerinden koronavirüse yakalandığı açıklayan ve Ankara'da tedavi gördüğü hastanede yoğun bakım ünitesine kaldırılan TUSAŞ Genel Müdürü Kotil'den sevindirici haber geldi. Solunum yollarındaki sıkıntı nedeniyle tedavisi yoğun bakım ünitesine devam eden Kotil, normal servise alındığını açıkladı. Sağlık durumu hakkında TUSAŞ çalışanlarına mail yoluyla açıklamada bulunan Temel Kotil, "21 Ağustos 2020 tarihinde Covid 19 testimin pozitif olduğunu sizlerle paylaşmıştım. Hastanede gözetim altında geçirdiğim 19 günün ardından bugün Allah'ın izniyle yoğun bakım ünitesinden normal kontrolümün yapılacağı servise geçmiş bulunuyorum" dedi. 

'UÇAĞIMIZIN HANGARDAN ÇIKIŞINA TANIKLIK EDECEĞİZ'

TUSAŞ çalışanları ile birlikte en kısa zamanda yeniden bir arada olacağını ifade eden Kotil, " Birbirimizden aldığımız güç ile ülkemize ve savunma sanayimize verdiğimiz katkıları artıracak, 18 Mart 2023 tarihinde Milli Muharip Uçağımızın hangardan çıkışına hep birlikte tanıklık edeceğiz. Pandemi nedeniyle zor günlerden geçtiğimiz bugünlerde sizlerin de sevdikleriniz ve kendiniz için tedbiri elden bırakmamanızı bir kez daha rica ediyorum. Bu vesile ile tüm hastalara acil şifalar diliyorum. Sağlıcakla kalın" diye bir bilgi notu paylaştı.

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/tusas-genel-muduru-temel-kotilden-iyi-haber-41607316

Temel Bey'e tekrar geçmiş olsun. En kısa sürede görevinin başına dönmesini diliyorum. Daha yapılacak bir sürü uçak, helikopter, iha vs var. :)