Gönderen Konu: İstanbul'da Yolcu uçağı pistten çıktı! İlk görüntüler geldi: Uçak üçe bölündü  (Okunma sayısı 2132 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 231
  • DefenceTurk.com
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bir uçak pistten çıktı. Gelen ilk görüntülerde uçağın üç parçaya bölündüğü görüldü. Uçağın İzmir-İstanbul seferini yaptığı öğrenildi. Çok sayıda ekip olay yerine sevk edildi.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda İstanbul-İzmir seferini yapan Boeing 737-800 tipi bir uçak sert iniş yaptıktan sonra pistten çıktı. İçinde 177 yolcu bulunan uçak pistten çıkarak alev aldı. Ulaştırma Bakanlığı'ndan alınan bilgiye göre de yaşan kazada can kaybı yaşanmadı.

Ulaştırma Bakanı, "Sert iniş yapan uçak kırıma uğradı" dedi.

Saat 18.00 sıralarında gerçekleşen olay sonrası bölgeye çok sayıda itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. 

Şu anda herhangi bir can kaybı veya yaralanma olup olmadığına dair net bir bilgi henüz yok.

http://www.haber7.com/guncel/haber/2940817-son-dakika-haberi-istanbulda-ucak-pistten-cikti-ilk-goruntuler-geldi-ucak-uce-bolundu
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2020, 06:08:49 Gönderen: fırtına06 »

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 231
  • DefenceTurk.com
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: "İstanbul'da bir kaza oldu. Bununla ilgili yakın takipteyiz. Şu ana kadar hastanelerimize başvuran yaralı sayımız 157 kişi oldu. Ameliyatını planladığımız 1 hastamız oldu. 2 hastamız için müdahale planlamaktadır. Yoğun bakım şartlarında takip edilen 2 hastamız sözkonusu. Hastalarımızın genel durumlarının iyi olduğunu söyleyebilirim. Toplam 157 hasta içinde durumu ciddi olan bir hastamız sözkonusu değildir. Bu arada 1 vatandaşımızın hayatını kaybettiğini söyleyebilirim."

UÇAKTA 155 TÜRK YOLCU BULUNUYORDU

Uçakta 155'i Türk olmak üzere, 4 ABDli, 4 Çinli, 3 Iraklı, 2 İsrailli, 2 Kırgızistanlı, 1 İsveçli, 1 Suriyeli, 1 Lübnanlı, 1 Kazakistanlı, 1 Faslı ve 1 Türkmenistanlı yolcunun olduğu aktarıldı.

http://www.haber7.com/guncel/haber/2940817-son-dakika-haberi-istanbulda-pistten-cikan-ucak-uce-bolundu-aci-haber-geldi/?detay=1

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Geçmiş olsun. Uçak binaların üzerine düşüp patlayabilirdi ve çok fazla kayıp olurdu. Ucuz atlattık diyebiliriz.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 231
  • DefenceTurk.com
Kazada hayatını kaybedenlerin sayısı maalesef 3' e yükseldi, Allah rahmet eylesin...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Error 404 (Not Found)!!1

Uçağın iniş videosunda uçak piste sanki zıplayarak ilerliyor. Ön iniş takımlarında bir arıza meydana gelmiş galiba!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Ankhises

• Ziyaretçi
Error 404 (Not Found)!!1

Uçağın iniş videosunda uçak piste sanki zıplayarak ilerliyor. Ön iniş takımlarında bir arıza meydana gelmiş galiba!
şu gerilim müziğide insanı iyice kasıyor bu nedir abi,  Kim, Neden bir uçak kazasına şu tür muzikler koyar ki?  Ne zaman bir üzücü mevzu var koy requiem for a dream postala gitsin. Koy gladyatöru postala gitsin. Koy Last mohicani postala gitsin. Ya biraz yenilikçi olun artık. Hatta hiç müzik koymayın yorumsuz salt videolar daha gerçekçi videodan soğuyorum şu saçma müzikler yuzunden

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Ben videoyu bilgisayardan izledim. Hoparlörler kapalı olduğu için sesini duyamadım. Bu tarz haber videolarına herhangi bir müzik koyulması bana da hoş gelmiyor açıkçası.