Gönderen Konu: Korkunç saldırı: 34 ölü 60 yaralı  (Okunma sayısı 2297 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Korkunç saldırı: 34 ölü 60 yaralı
« : 09 Temmuz 2009, 10:35:02 »
Patlayan bombadan yaralananlara yardıma sivillerin gelmesini beklediler ve 2. bombayı da patlattılar

09.07.2009 10:13

Kuzey Irak'ta meydana gelen çifte intihar bombalı saldırıda ilk belirlemelere göre 34 kişinin öldüğü 60 kişinin yaralandığı açıklandı. Saldırının Amerikan birliklerinin ülke genelinde kentlerden çekilmeye başlamasından sonra gerçekleşmesi dikkat çekti.

Bombacıların özellikle Irak güvenlik güçlerinde çalışanları hedef aldığı ve eylemi terörist saldırıları araştırmakla görevli kurumun binasının yanında gerçekleştirdiği belirtildi.

Saldırıların peşpeşe meydana gelmesi daha çok can kaybına neden oldu. Kasıtlı olarak bu şekilde planlandığı anlaşılan saldırıda ilk bombacının kendini patlatmasından sonra olay yerindeki yaralılara yardım etmek için gelen siviller toplanınca diğer bombacı da eylemini gerçekleştirdi.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=157940&cat=180&dt=2009/07/09
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com