Gönderen Konu: 2019 Yılın Üyesi  (Okunma sayısı 14457 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 182
  • DefenceTurk.com
Ynt: 2019 Yılın Üyesi
« Yanıtla #20 : 21 Aralık 2019, 20:10:05 »

Hayır. Oyunuzu metin 62 vereceksiniz. O kendisine karşı olan tüm muhalif tutumları ve eleştirileri hep kaliteli tutumuyla karşılık vermemiştir ve Akdeniz konusunda forumdaşları bilgilendirmek için çok kaynak paylaşımları olmuştur ve özel bakış açışını bize aktarmasını bilir.

Bazı konularda kendisiyle zıtlaşmam olmuştur ama aslanın hakkını vermesinide bilirim.

Once bu kadar iltifat icin Sn Tigerfish arkadasima tesekkurler.

Sn Partikul arkadasimin bahsetmis oldugu gibi bu forum da cok bilgili arkadaslar mevcut. Ben Sn Partikulun  gorusune ufaktan kendi gorusumu de eklemek isterim.

"Forumumuzda bulunan tum arkadaslarin gorusleri her ne olursa olsun benim icin ayri bir deger teskil eder . Forumumuzun mevcut kalitesini 2019 yilindakinden dan daha da ilerilere tasiyabilmek icin  gorusumuz ne olursa olsun onu kurallar dahilinde cekinmeden seffaf sekilde aciklamakta yarar olduguna inanmaktayim. Cok sesliligimiz bizleri daima ileriye goturecegine eminim.

2019 Yilininin uye adayligina gelince . Bu formda benden cok ama cok fazla hak eden bir cok degerli arkadaslarmiz mevcut ben kalben onlarin onurlandirilmasi taraftariyim.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #21 : 21 Aralık 2019, 21:33:36 »

2019 Yilininin uye adayligina gelince . Bu formda benden cok ama cok fazla hak eden bir cok degerli arkadaslarmiz mevcut ben kalben onlarin onurlandirilmasi taraftariyim.

Ve bunlardan biri ve benim favorim sisziniz.

Çevrimdışı Bukrek

• DefenceTurk
  • *
  • 7
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #22 : 22 Aralık 2019, 13:13:56 »
Herkese merhaba. Battlestar ve metin62 üyelerimizin her ikisinin de yazdıklarını bilgilendirici ve yapıcı buluyor, zevkle de okuyorum. Lafı söylerken farklı görüşteki insanları kırmadan ve YARGILAMADAN (ki bu bence çok önemlidir) sadece kendi görüşlerini bilimsel bir şekilde açıklıyorlar. Bence her ikisine de (mümkün mü?) verebiliriz.

Bir de Skywolf da aynı şekilde. Yöneticiler alabiliyor mu bilmiyorum ama alabiliyorsa bu sene o alsın. Bu kadar farklı düşüncede insanı şu forumda bir arada ve belirli bir seviyede tutmak hiç kolay olmasa gerek.
(Hiç bir şey söylememiş olduğum için üzgünüm ama bazı şeyleri bilmem lazım)
1- Yöneticiler "Yılın üyesi" olabiliyor mu?
2- İki kişi birden "Yılın Üyesi" olabiliyor mu?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #23 : 22 Aralık 2019, 14:47:41 »
Herkese merhaba. Battlestar ve metin62 üyelerimizin her ikisinin de yazdıklarını bilgilendirici ve yapıcı buluyor, zevkle de okuyorum. Lafı söylerken farklı görüşteki insanları kırmadan ve YARGILAMADAN (ki bu bence çok önemlidir) sadece kendi görüşlerini bilimsel bir şekilde açıklıyorlar. Bence her ikisine de (mümkün mü?) verebiliriz.

Bir de Skywolf da aynı şekilde. Yöneticiler alabiliyor mu bilmiyorum ama alabiliyorsa bu sene o alsın. Bu kadar farklı düşüncede insanı şu forumda bir arada ve belirli bir seviyede tutmak hiç kolay olmasa gerek.
(Hiç bir şey söylememiş olduğum için üzgünüm ama bazı şeyleri bilmem lazım)
1- Yöneticiler "Yılın üyesi" olabiliyor mu?
2- İki kişi birden "Yılın Üyesi" olabiliyor mu?

Öncelikle teşekkür ederim.

Yöneticiler yılın üyesi olabilir. Ancak ben aday olmak istemiyorum. Çünkü burada yaptığım herşeyi, her ne kadar gönüllü olarak yapıyor olsam da görev bildiğim için yapıyorum. Fakat mesela fırtına06 arkadaşımız bir yönetici. Ona yöneticiliği o istediği için vermedik. Hak ettiği için verdik. Görevi olmadığı halde forumu sürekli haber ve bilgi bombardımanına tuttu. Mecbur değildi ama bunu severek yapıyor. Bir yönetici gibi davrandığı için biz de ona yönetici ünvanını layık gördük.

İki kişi birden yılın üyesi olabilir. Bu seçimi aramızda oylayarak yapıyoruz ve en yüksek oyu alanı seçiyoruz. Eğer en yüksek oyu alan sayısı birden fazlaysa, hepsi aynı ünvana sahip olurlar. Ayrıca birden fazla kişiyi de aday gösterebilirsiniz.

Seçim yapmak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Çünkü foruma katılanlar ve katkıda bulunanlar sürekli artıyor. Forumun kalitesi de aynı paralellikte artıyor. Bilgiye sahip olanlar daha fazla paylaşıyor, bilgiye sahip olmak isteyenler daha istekli oluyor.

Bu sene aday gösterilen arkadaşların her biri aslında müthiş katkılarda bulundular. Her biri çok değerli. Onlar sayesinde başka değerli arkadaşlar da gelişiyorlar. Bu ne kadar harika bir şey.

Ben yöneticiliğe layık gördüğüm fırtına06 arkadaşımızı yılın üyeliğine de layık görüyorum. Kendini fazla göstermeden (ben görürüm :) ) istikrarlı bir biçimde çalışıyor, katkı sağlıyor.  Her yıl vitesi büyütüyor. Teşekkür ediyorum katkısından dolayı.

Diğer layık gördüğüm arkadaşımız DonnieBrasco.
Geçmişte duygularına yenik düşerek forum kurallarını çiğnediği için forumdan uzaklaştırıldı. Ama pes etmedi. Kendisini asla büyük görmedi. Aksine hatalarını analiz etti, kendisine yol gösteren olaylardaki fırsatları gördü, kendisini geliştirdi. Sosyal internet ortamındaki yorumcular arasında kendisini geliştirmek konusunda kitap yazılabilecek seviyede... Müthiş bir metamorfoz...
DonnieBrasco'ya da katkılarından dolayı teşekürler...

Battlestar zaten kendisini kanıtlamış, geçen yılın üyesi olmuş değerli bir arkadaşımız. O da savunma sanayi konusunda olağanüstü gelişim sağladı. Onun hakkında bir kehanette bulunmak gibi olacak ama, yılın üyesi ünvanına layık olan bu arkadaşımız ileride tutkulu olduğu savunma konusunda, bu ülkede en üst kademelerde yerini alacak! Ön görüleri hep gerçekleşen biri olarak gözlemlerime hislerime göre, ülkemiz için yapacağı çok iyi işler olacağına inanıyorum.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #24 : 22 Aralık 2019, 15:14:11 »
SKYWOLF hocama teşekkür ederim sağolsun forumumuza faydalı olabiliyorsam ne mutlu bana. SKYWOLF hocam bana bu sorumluluğu verdiğinden beri bende forumumuza hizmeti bir görev biliyor ve bu işi severek yapıyorum. Forumdaki  arkadaşlarımızın herbiri birbirinden değerli insanlar onlara forumumuza yaptıkları katkılardan ötürü teşekkür ediyor ve katkılarının devamını diliyorum..

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #25 : 22 Aralık 2019, 15:29:10 »
Metin62 aday göstermemin bas nedeni statejik konularda aktiv olmasi. Bilhassa Dogu Akdeniz konusunda. Bu alan bizim gelecek nesiller icin hayati önem arz ediyor ve metin62 bunun ne kadar farkinda oldugunu kendisinin bu milli davada angaje olmasiyla gösteriyor. Her perspektiften bakis acilarini bizimle paylastiginda kendisi özel olarak ne kadar önemli Milli davamiz oldugunu göstermistir.

Seneye kimi secerseniz secin. O zaman bende gereken adayi destekleyecegim. Bu sene icin sartsiz yillin üyesi olarak sayin metin62 hak olarak görüyorum.

Çevrimdışı Bukrek

• DefenceTurk
  • *
  • 7
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #26 : 22 Aralık 2019, 15:57:37 »
Forum üyelerine başta yöneticiler olmak üzere teşekkür ederim. Bu forumdan çok şey öğrendim ve öğreniyorum. Bir gelişmeyle ilgili bir çok farklı bakış açısını bir arada bulabilmek harika. Okumaktan çok keyif aldığım bir forum. Bu durumda benim adayım metin62. (Battlestar geçen sene aldığı için).  (Bu arada Piri Reis suya indiriliyor şu an)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #27 : 02 Ocak 2020, 18:02:31 »
Şu anki durumu masaya yatıralım ve başka oy kullanmak isteyenleri tekrar davet edelim.

BATTLESTAR: 1+1+1+1+1+1+
Metin62:1+1+1+
カメせ:1+
DonnieBrasco:1+1+1+
Fırtına06:1+
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı fırtına getiren

• DefenceTurk
  • *
  • 13
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #28 : 02 Ocak 2020, 19:57:28 »
Fırtına 06 için +1

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #29 : 02 Ocak 2020, 20:09:58 »
Ben yine BATTLESTAR diyorum.

Bu arada serkan piyasada yok.

Artık 2019 için çalışacağız inşallah
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..