Gönderen Konu: 2019 Yılın Üyesi  (Okunma sayısı 14408 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
Ynt: 2019 Yılın Üyesi
« Yanıtla #10 : 20 Aralık 2019, 20:38:15 »
o halde oyum size ...

Çevrimdışı egemen2008

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #11 : 20 Aralık 2019, 21:00:19 »
Bu sitede aktif bir üye değilim, amacım bilgilenmek ve gündemi takip etmek, bu nedenle paylaşımlarını ilgi ile takip ettiğim Battlestar' ı öneriyorum.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #12 : 21 Aralık 2019, 09:41:07 »
Bu sitede aktif bir üye değilim, amacım bilgilenmek ve gündemi takip etmek, bu nedenle paylaşımlarını ilgi ile takip ettiğim Battlestar' ı öneriyorum.

Kendinden ümidi kesme hemen. Defenturk'un bir de dehlizleri var. Oranin kazanani olmaya çalış. 😀
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #13 : 21 Aralık 2019, 11:08:45 »
Defenturk'un bir de dehlizleri var.

Benim neden haberim yok şu dehlizlerden?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #14 : 21 Aralık 2019, 11:11:45 »
Defenturk'un bir de dehlizleri var.

Benim neden haberim yok şu dehlizlerden?

Lafin gelisi yani. Banlana banlana, duse kalka ogrenmekten bahsediyorum. Yoksa ben 2008 yilinda diger siteye üye oldugumda herkesi asker-polis-jandarma saniyordum. 😀
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #15 : 21 Aralık 2019, 11:21:55 »
Bende DonnieBrasco kardeşimi aday gösteriyorum bazı fikirlerini sert bulsamda görüşlerini forum için değerli gördüğüm arkadaşlardandır.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2019, 14:01:20 Gönderen: fırtına06 »

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 21 Aralık 2019, 12:55:06 »
Bende DonnieBrasco kardeşimi aday gösteriyorum bazı fikirini sert bulsamda görüşlerini forum için değerli gördüğüm arkadaşlardandır.
Aaa çok mutlu oldum ilk defa adımı gördüm :D  Çok teşekkürler lakin kurada rakibi barcelona çıkmış Tavşanlı Linyitspor gibi hissediyorum.  Kazanmam imkansız. :( Sayın SKYWOLF geçenlerde sayın BATTLESTAR bana "lan" demişti hatta arkadaşlarıyla gelip beni köşede beklediler korkuyorum... banlasak mı onu :D  ::)   ;D

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #17 : 21 Aralık 2019, 13:40:46 »
...Aaa çok mutlu oldum ilk defa adımı gördüm :D 

Doğru ya... Oyumuzu DonnieBrasco' ya vereceğiz dedik ama henüz oyumuzu vermedik. Bende oyumu verdim zannediyorumdum!

Neyse... benim oyum DonnieBrosco' ya... Gerekçe olarak; defalarca banlanmış olmasına rağmen Defenceturk.Com' a olan sadakatinden biran olsun vazgeçmedi. Her defasında kendini geliştirerek geri döndü. Ve kendini gizlemeden dürüstçe kimliğini ifade etti. Ve ayrıca eskiye nazaran daha kapsayıcı, daha akılcı, daha mantıklı yorumlar yazıyor... defenceturk. com' da farklı bir renk olduğu için oyumu bu sene DonnieBrosco' ya vermeyi uygun gördüm. Hayırlı olsun.

Çevrimiçi Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #18 : 21 Aralık 2019, 17:26:10 »
...Aaa çok mutlu oldum ilk defa adımı gördüm :D 

Doğru ya... Oyumuzu DonnieBrasco' ya vereceğiz dedik ama henüz oyumuzu vermedik. Bende oyumu verdim zannediyorumdum!

Neyse... benim oyum DonnieBrosco' ya... Gerekçe olarak; defalarca banlanmış olmasına rağmen Defenceturk.Com' a olan sadakatinden biran olsun vazgeçmedi. Her defasında kendini geliştirerek geri döndü. Ve kendini gizlemeden dürüstçe kimliğini ifade etti. Ve ayrıca eskiye nazaran daha kapsayıcı, daha akılcı, daha mantıklı yorumlar yazıyor... defenceturk. com' da farklı bir renk olduğu için oyumu bu sene DonnieBrosco' ya vermeyi uygun gördüm. Hayırlı olsun.

Hayır. Oyunuzu metin 62 vereceksiniz. O kendisine karşı olan tüm muhalif tutumları ve eleştirileri hep kaliteli tutumuyla karşılık vermemiştir ve Akdeniz konusunda forumdaşları bilgilendirmek için çok kaynak paylaşımları olmuştur ve özel bakış açışını bize aktarmasını bilir.

Bazı konularda kendisiyle zıtlaşmam olmuştur ama aslanın hakkını vermesinide bilirim.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #19 : 21 Aralık 2019, 18:51:45 »
Hayır. Oyunuzu metin 62 vereceksiniz.

:) Galiba çoğul kullandığım '' oyumuzu @.....' ya  vereceğiz dedik ama vermedik'' kelimesine gönderme yapıyorsun. O halde cümleyi tekil şahıs üzerinden yeniden yazmış olayım;

Burada çok değerli arkadaşlar olmasına rağmen, bu sene için oyumu @DonnieBrasco' ya veriyorum. Sen de kime istiyorsan ona verebilirsin. Zaten oyunu @metin62 arkadaşa vermişsin. Hayırlı olsun.