DEFENCETURK > Forum Kuralları ve Duyurular

2019 Yılın Üyesi

(1/10) > >>

SKYWOLF:

--- Alıntı yapılan: Partikül - 19 Aralık 2019, 23:08:59 ---Merak etme @DonnieBrasco bu sene yılın adamı seçimlerinde oyumu sana vereceğim:) Hakikaten ya... Bu sene Yılın Adamını seçmeyecek miyiz? 

--- Alıntı sonu ---

Yılın üyesini seçeceğiz. Seçeceğimiz arkadaşımız adam da olabilir kadın da... :)
Öncelikle adaylarınızı görelim arkadaşlar...

Ankhises:
Ben bu yıl Sayın BATTLESTARa vercem oyumu... Bazen anlaşamasakta konulara geniş ve detaylı bakış açısı forumu dışardan takip edip bazı konulara vakıf olmayan takipçiler için öğretici oluyor. Yüzeysel muhabbetler mevzuların yeterince anlaşılamamasına sebep oluyor bu yüzden sayın BATTLESTAR'ı derin yazıları bunun önüne geçiyor diye düşünüyorum. Tabiki forumda konuları tartışırkenki bozmadıgı adabı ve efendi kişiliğide bize ne kadar kaliteli bir insan oldugunu gösteriyor. Bilgilendirmek için yazdıgı uzun yazılarda foruma verdiği değerin göstergesidir bana göre...Kaliteli insanları ödüllendirmemiz diğer yeni arkadaşlar içinde örnek oluşturacaktır diye düşünüyorum.

Tigerfish:
Ben metin62 öneriyorum.

UYVAR:
Tumucin'i oneriyorum.

BATTLESTAR:

--- Alıntı yapılan: DonnieBrasco - 20 Aralık 2019, 01:02:01 ---Ben bu yıl Sayın BATTLESTARa vercem oyumu... Bazen anlaşamasakta konulara geniş ve detaylı bakış açısı forumu dışardan takip edip bazı konulara vakıf olmayan takipçiler için öğretici oluyor. Yüzeysel muhabbetler mevzuların yeterince anlaşılamamasına sebep oluyor bu yüzden sayın BATTLESTAR'ı derin yazıları bunun önüne geçiyor diye düşünüyorum. Tabiki forumda konuları tartışırkenki bozmadıgı adabı ve efendi kişiliğide bize ne kadar kaliteli bir insan oldugunu gösteriyor. Bilgilendirmek için yazdıgı uzun yazılarda foruma verdiği değerin göstergesidir bana göre...Kaliteli insanları ödüllendirmemiz diğer yeni arkadaşlar içinde örnek oluşturacaktır diye düşünüyorum.

--- Alıntı sonu ---

Sağolun hocam. İnanın o sizin gördüğünüz ayrıntılı iletileri yazarken günümün yarısını araştırmaya günümün yarısını da yazım aşamasına ayırıyorum. Sabah biraz tez yazıyım diye heyecanla kalkıp bir ileti görüyorum kendimi tutamayıp geçiyorum klavye'nin başına. Ha neden mi yapıyorum ? 1- Hoşuma gidiyor. 2- Ben zamanında öğrenme seviyesinde bir çok burnu arşa değmiş üye yüzünden forumlarda üstüme gelindi, tartışıldı ve banlatıldım. Yeni arkadaşlar aynısını yaşamasın istiyorum.

Benim oyum kime diye sorarsanız. Skywolf hocam bu sene yine formundaydı. De o zaten bütün teşekkürlerimizin kendine olduğunu biliyor adminimiz zaten onun dışında ismini şu an buraya kopyalayamadığım ancak japon, Kore veya çin harfleriyle kullanıcı adı olan bir arkadaş vardı. Onu karşılıksız paylaşım yaparken bir çok kez şahit oldum. Bu gayretinden dolay oyum ona.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git