Gönderen Konu: 2019 Yılın Üyesi  (Okunma sayısı 14451 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
2019 Yılın Üyesi
« : 20 Aralık 2019, 00:26:15 »
Merak etme @DonnieBrasco bu sene yılın adamı seçimlerinde oyumu sana vereceğim:) Hakikaten ya... Bu sene Yılın Adamını seçmeyecek miyiz? 

Yılın üyesini seçeceğiz. Seçeceğimiz arkadaşımız adam da olabilir kadın da... :)
Öncelikle adaylarınızı görelim arkadaşlar...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Ankhises

• Ziyaretçi
Ynt: 2019 Yılın Üyesi
« Yanıtla #1 : 20 Aralık 2019, 01:02:01 »
Ben bu yıl Sayın BATTLESTARa vercem oyumu... Bazen anlaşamasakta konulara geniş ve detaylı bakış açısı forumu dışardan takip edip bazı konulara vakıf olmayan takipçiler için öğretici oluyor. Yüzeysel muhabbetler mevzuların yeterince anlaşılamamasına sebep oluyor bu yüzden sayın BATTLESTAR'ı derin yazıları bunun önüne geçiyor diye düşünüyorum. Tabiki forumda konuları tartışırkenki bozmadıgı adabı ve efendi kişiliğide bize ne kadar kaliteli bir insan oldugunu gösteriyor. Bilgilendirmek için yazdıgı uzun yazılarda foruma verdiği değerin göstergesidir bana göre...Kaliteli insanları ödüllendirmemiz diğer yeni arkadaşlar içinde örnek oluşturacaktır diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2019, 01:02:48 Gönderen: DonnieBrasco »

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2019, 03:12:28 »
Ben metin62 öneriyorum.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2019, 08:36:05 »
Tumucin'i oneriyorum.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2019, 09:45:36 »
Ben bu yıl Sayın BATTLESTARa vercem oyumu... Bazen anlaşamasakta konulara geniş ve detaylı bakış açısı forumu dışardan takip edip bazı konulara vakıf olmayan takipçiler için öğretici oluyor. Yüzeysel muhabbetler mevzuların yeterince anlaşılamamasına sebep oluyor bu yüzden sayın BATTLESTAR'ı derin yazıları bunun önüne geçiyor diye düşünüyorum. Tabiki forumda konuları tartışırkenki bozmadıgı adabı ve efendi kişiliğide bize ne kadar kaliteli bir insan oldugunu gösteriyor. Bilgilendirmek için yazdıgı uzun yazılarda foruma verdiği değerin göstergesidir bana göre...Kaliteli insanları ödüllendirmemiz diğer yeni arkadaşlar içinde örnek oluşturacaktır diye düşünüyorum.

Sağolun hocam. İnanın o sizin gördüğünüz ayrıntılı iletileri yazarken günümün yarısını araştırmaya günümün yarısını da yazım aşamasına ayırıyorum. Sabah biraz tez yazıyım diye heyecanla kalkıp bir ileti görüyorum kendimi tutamayıp geçiyorum klavye'nin başına. Ha neden mi yapıyorum ? 1- Hoşuma gidiyor. 2- Ben zamanında öğrenme seviyesinde bir çok burnu arşa değmiş üye yüzünden forumlarda üstüme gelindi, tartışıldı ve banlatıldım. Yeni arkadaşlar aynısını yaşamasın istiyorum.

Benim oyum kime diye sorarsanız. Skywolf hocam bu sene yine formundaydı. De o zaten bütün teşekkürlerimizin kendine olduğunu biliyor adminimiz zaten onun dışında ismini şu an buraya kopyalayamadığım ancak japon, Kore veya çin harfleriyle kullanıcı adı olan bir arkadaş vardı. Onu karşılıksız paylaşım yaparken bir çok kez şahit oldum. Bu gayretinden dolay oyum ona.
Savaş Var Denildiğinde Biz;

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2019, 10:20:48 »
onun dışında ismini şu an buraya kopyalayamadığım ancak japon, Kore veya çin harfleriyle kullanıcı adı olan bir arkadaş vardı. Onu karşılıksız paylaşım yaparken bir çok kez şahit oldum. Bu gayretinden dolay oyum ona.

カメせ ya da eski adıyla мคяครℓเ :)
2016 yılın üyesi seçilen arkadaşımız.
Sessiz ama emin adımlarla paylaşımlar yapmaya devam ediyor.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 39
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2019, 12:27:58 »
Yilin uyesi adayim  @BATTLESTAR. Genelde pozitif ve oldukca aktif uye.

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 26
« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2019, 15:49:30 »
Ben syn.battelstar diyorum.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #8 : 20 Aralık 2019, 17:58:28 »
Nükleer takıntısı olmasa oyum banko BATTLESTAR  ;) 

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #9 : 20 Aralık 2019, 19:12:32 »
Nükleer takıntısı olmasa oyum banko BATTLESTAR  ;)

Hocam ben nükleer takıntılı değilim. Ancak gençliğinde metal fırtına okumuş ve bu psikolojisinde yara bırakmış bir insanım. Buna ek üniversitede de ciddi derecede Osmanlı-Rus savaşlarında Rus galibiyetleri ile biraz daha psikolojisi etkilenmiş bir insanım. Bu yüzden hala büyük güçlerle takıştığımızda hala konvansiyonel işgal tehlikesinden çekinen bir insanım. Buna ek ufak avrupa devletlerininde kafalarına estikçe kendilerini bizden üstün görüp aşağılar bakışlarından da hoşlanmamaktayım.

Nitekim konvansiyonel işgal tehditini de önlemenin şu an için minimize etmenin tek yolu second strike kabiliyeti yani uzun süre deniz altında kalıp herhangi bir nükleer başlığı düşman topraklarına kendi toprakları dümdüz olsa bile atabiliyorsa işte buna second strike  kabiliyeti deniyor. Gözüm nükleer tahrikli nükleer balistik füze atabilenlerde gözüm yok nükleer başlık kabiliyetli gezgin atabilen bir aip olsa yeter.  Yoksa bende nükleer'den haz etmiyorum.
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2019, 22:58:52 Gönderen: BATTLESTAR »
Savaş Var Denildiğinde Biz;