Anket

YPG/PKK konusunda Rusya ile yapılan mutabakattan memnun musunuz?

EVET
2 (18.2%)
HAYIR
9 (81.8%)

Toplam Oy Verenler: 11

Gönderen Konu: Barış Pınarı Harekatı  (Okunma sayısı 85179 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Ynt: Barış Pınarı Harekatı
« Yanıtla #300 : 13 Ekim 2019, 01:21:36 »
Sadece bunlar icin bile deger. 😉
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #301 : 13 Ekim 2019, 01:39:13 »
Sadece bunlar icin bile deger. 😉

İyi de... Üç link verdin, üçü de aynı resmi gösteriyor! Yoksa Allah' ın hakkı üçtür diyerekten mi üç kere aynı linki verdin? Ayrıca kaya parçasını hangi babayiğit ortadan ikiye ayırmış ola ki?

“Lâ fetâ illâ Alî, lâ seyfe illâ zülfikār” (Ali’den başka yiğit, zülfikardan başka kılıç yoktur) Hadis-i şerifine dikkate alacak olursak; bu kaya parçasının ortadan ikiye bölünmüşlüğü sanki Hz. Ali' nin marifetiymiş gibi geliyor! Ola ki bu kaya parçasını Zülfikar ortadan ikiye bölmediyse, başka hiç bir kılıç ortadan ikiye bölemez hocam!

Şeyet bu kaya oluşumunun hiç bir dinî referansı yok idiyse; sırf Jeolojik oluşum olması sebebi hikmetiyle; buradan kalkıp, teeeeee Suudi Arabistan' a gitmezsin sen! Ben seni bilirim.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #302 : 13 Ekim 2019, 01:44:45 »
Mada'in saleh

Al ula

Saudi Arabia rock

Yaz google'a cikan sonuclar sana fikir verir.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #303 : 13 Ekim 2019, 08:54:46 »
Washington'da seçmenlerle bir araya gelen ABD Başkanı Trump, "Umarım YPG'liler bölgeden çekilirler, Türkiye'nin hava gücüne karşı şansları yok.  YPG/PKK'nın Türkiye sınırında 30 kilometre derinliğindeki alandan çekilme niyetinde olduğunu ve bunun iyi bir şey olacağını söyledi.

"BİZ DAHA KENDİ SINIRLARIMIZI KONTROL EDEMİYORUZ"

Suriye'den çekilme kararını savunan ABD Başkanı, askerlerimiz 50 sene daha Suriye'de kalamazdı" dedi. Trump, "Daha kendi sınırımızı kontrol edemezken Türkiye-Suriye sınırını kontrol etmemiz mümkün değil" ifadelerini kullandı.

YİNE YAPTIRIM TEHDİDİ

Trump ayrıca sözü bir kez daha yaptırımlara getirdi. Türkiye dini azınlıkları korumak dahil sorumluluklarını yerine getirmezse yaptırım uygularız tehdidinde bulundu.

http://www.haber7.com/siyaset/haber/2905725-son-dakika-haberi-trumptan-cagri-cekilin-hic-sansiniz-yok

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #304 : 13 Ekim 2019, 10:54:50 »
Sosyal Medyada paylaşalım. Her yere yayalım...

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #305 : 13 Ekim 2019, 11:04:47 »
Bu ne işe yarıyor ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #306 : 13 Ekim 2019, 11:08:52 »
Çamurlu zeminde zırhlı araçların çamura saplanmaması için çelik hasır. Muhtemelen Fırat nehri üzerine kurulacak olan seyyar köprünün giriş ve çıkışlarına serilecek.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #307 : 13 Ekim 2019, 11:11:02 »
Çamurlu zeminde zırhlı araçların çamura saplanmaması için çelik hasır. Muhtemelen Fırat nehri üzerine kurulacak olan seyyar köprünün giriş ve çıkışlarına serilecek.
hmmm..Cerablusa giriş yapmışlar. Demekki Menbiç operasyonu geliyor Tel -Abyad düşmek üzere...
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2019, 11:11:45 Gönderen: DonnieBrasco »

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #308 : 13 Ekim 2019, 11:17:23 »
hmmm..Cerablusa giriş yapmışlar. Demekki Menbiç operasyonu geliyor Tel -Abyad düşmek üzere...
düşmek üzere derken hemen şimdi değil  ,kuşatıldı teröristler kaçıyor yakın zamanda ele geçirilecektir.yanlıs anlaşılma olmasın :D

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612