Anket

YPG/PKK konusunda Rusya ile yapılan mutabakattan memnun musunuz?

EVET
2 (18.2%)
HAYIR
9 (81.8%)

Toplam Oy Verenler: 11

Gönderen Konu: Barış Pınarı Harekatı  (Okunma sayısı 86691 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 186
  • DefenceTurk.com
Ynt: Barış Pınarı Harekatı
« Yanıtla #480 : 17 Ekim 2019, 19:12:43 »

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 458
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #481 : 17 Ekim 2019, 19:29:27 »
Bunlara hiç dokunmadan Venezuella'ya hediye edeceksin...Aslında başka birilerine vermek lazım ama Türk milletinin haysiyetine yakışmaz ...

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #482 : 17 Ekim 2019, 19:40:07 »
Suriyede - ırakta ölen insanların sayısını kimse tutmaz. Yani kim öldürmüş neyle öldürmüş kimsenin umrunda değil. Boş tehditlere kulak asarsanız oyuna gelirsiniz. Eğer düşmanınızda sizi tehdit edecek birşey varsa tehdit etmek için ağzını açmadan ortadan kaldıracaksınız. O ağız bir defa açılırsa artık aklınızda o tehdit varolur ve hareketiniz kısıtlanır. Suriyede insanlar her türlü ölecek hiç duygusal bakmam olaylara bari ölecekler Türk devletine yarar sağlayarak ölsünler. Türk devleti güvende oldugu sürece kaç kişi ölmüş kaç kişi sakat kalmış umrumda değil... İnsanların ömrü sınırlıdır her türlü ölecekler , Türk Devleti bakidir. Bakın daha bugün Amerika bizi Halkbank ile tehdit ediyor. En baştan bu tehdide hiç kulak asmayıp , Zarrab denilen it çoktan balkondan düşmüş , kalp krizi geçirmiş yada trafik kazasına kurban gitmiş olmalıydı. Bu Zarrab'ı tanıyorsunuz hepiniz. Hani zamanında birilerinin bize "hayırsever işadamı" diye itelediği şerefsizdir kendisi... Suriyede olsun , Irakta olsun yada Amerika farketmez. Bize tehdit oluşturacak herkes ortadan kaldırılmalı. Türkiyeyi şerefsiz insanlarla tehdit etmenin ne kadar boş oldugunu herkes anlamalı.

Yavas ol yigidim. Devlet erkaniyla el ele kol kola gezmis bir tuccari ne de kolay harcadin oyle?

Uzeyir garih degil o adam bilesin. Ha sonradan basimiza belanolmus olabilir. Ama o adalet mekanizmasinin bilecegi istir!
Bana karşı laubali konuşma. Fikirlerim beni bağlar  , sorunsama...
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2019, 19:43:21 Gönderen: DonnieBrasco »

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #483 : 17 Ekim 2019, 19:50:52 »
Suriyede - ırakta ölen insanların sayısını kimse tutmaz. Yani kim öldürmüş neyle öldürmüş kimsenin umrunda değil. Boş tehditlere kulak asarsanız oyuna gelirsiniz. Eğer düşmanınızda sizi tehdit edecek birşey varsa tehdit etmek için ağzını açmadan ortadan kaldıracaksınız. O ağız bir defa açılırsa artık aklınızda o tehdit varolur ve hareketiniz kısıtlanır. Suriyede insanlar her türlü ölecek hiç duygusal bakmam olaylara bari ölecekler Türk devletine yarar sağlayarak ölsünler. Türk devleti güvende oldugu sürece kaç kişi ölmüş kaç kişi sakat kalmış umrumda değil... İnsanların ömrü sınırlıdır her türlü ölecekler , Türk Devleti bakidir. Bakın daha bugün Amerika bizi Halkbank ile tehdit ediyor. En baştan bu tehdide hiç kulak asmayıp , Zarrab denilen it çoktan balkondan düşmüş , kalp krizi geçirmiş yada trafik kazasına kurban gitmiş olmalıydı. Bu Zarrab'ı tanıyorsunuz hepiniz. Hani zamanında birilerinin bize "hayırsever işadamı" diye itelediği şerefsizdir kendisi... Suriyede olsun , Irakta olsun yada Amerika farketmez. Bize tehdit oluşturacak herkes ortadan kaldırılmalı. Türkiyeyi şerefsiz insanlarla tehdit etmenin ne kadar boş oldugunu herkes anlamalı.

Yavas ol yigidim. Devlet erkaniyla el ele kol kola gezmis bir tuccari ne de kolay harcadin oyle?

Uzeyir garih degil o adam bilesin. Ha sonradan basimiza belanolmus olabilir. Ama o adalet mekanizmasinin bilecegi istir!

İstedigim gibi konusurum. O fikirlerin bazi sonuclari da olur. Kaldiramayacagin yukun altina girme.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #484 : 17 Ekim 2019, 19:53:42 »

İstedigim gibi konusurum. O fikirlerin bazi sonuclari da olur. Kaldiramayacagin yukun altina girme.
birader kendimi tutuyorum zorlama beni.kışkırtma. kasma. işine bak.
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2019, 20:06:12 Gönderen: DonnieBrasco »

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #485 : 17 Ekim 2019, 19:57:06 »
ABD Senatörleri’nin, Türkiye’ye yaptırım kararı:

“ABD yönetimi, 30 gün içinde İncirlik’e alternatif üslerin araştırılıp Kongre’ye raporlaması

Türkiye’nin S-400 alımı nedeniyle CAATSA yaptırımlarının uygulanması için 30 gün süre”

ABD’li senatörler, Türkiye’nin bu yaptırımlardan etkilenmemesini ancak Suriye operasyonu durursa olabileceğini söyledi.

Ek olarak:

“Erdoğan Suriye’deki tutumunu değiştirmeli. Erdoğan'ın banka hesaplarını inceledik”

@haskologlu

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 232
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #487 : 17 Ekim 2019, 20:21:41 »
Donnie ve UYVAR sakin olun. Birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyacımız olduğu şu günlerde birbirinize karşı üslubunuz size yakışmıyor. Biraz daha sakin düşünüp fikirlerimizi birbirimizi kırmadan saygı çerçevesinde tartışalım....

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #488 : 17 Ekim 2019, 20:44:50 »
Donnie ve UYVAR sakin olun. Birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyacımız olduğu şu günlerde birbirinize karşı üslubunuz size yakışmıyor. Biraz daha sakin düşünüp fikirlerimizi birbirimizi kırmadan saygı çerçevesinde tartışalım....
Yine böyle artislenmişti özür diledi konuyu kapatmıştım ama artık kalabalıkta artislenenin tenhada özrü kabul olmaz..
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2019, 20:49:17 Gönderen: DonnieBrasco »

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #489 : 17 Ekim 2019, 20:58:07 »
ABD Başkan Yardımcısı Pence 'le Erdoğan arasında ki görüşme sonucunda anlaşma sağlandığı söyleniyor. Bu anlaşmaya göre TSK operasyona ara verecek, karşılık olarak PKK/YPG teröristleri 120 saat içinde güvenli bölge dışına çıkacak mış..!

İŞTE BU OLMADI...

Malesef Erdoğan baskılara daha fazla dayanamadı. Yaptırım Tehdidi, Caatsa tehdidi, Halkbank Davası, Erdoğan2 ın Şahsiz Hesaplarını incelendiği şantajı... gibi santaj unsurları sayesinde ABD Erdoğan' dan istediğini almışa benziyor.

Şartlar değişti, saflar netleşti, kartlar açıldı; şimdi yeni strateji zamanı...

Onları düşünelim ve tartışalım.

devam ediyorum...