SİVİL UYGULAMALAR BÖLÜMÜ > Sivil Havacılık ve Uzay

Dünya'dan 6 kat büyük yaşama uygun gezegen keşfedildi

<< < (6/6)

Partikül:

--- Alıntı yapılan: tumucin - 07 Ağustos 2019, 00:31:22 ---

uzaylilar bize yardim yaparmi teknoloji konusunda

insan irkinin yasamazi onlarin elinde

--- Alıntı sonu ---

Bilim-Kurgu aşığı bir insan olarak; Keanu Reevers' in başrol' de oynadığı The Day the Earth Stood Still ( Dünyanın Durduğu Gün ) isimli bir film vardı. Aynen bu konuyu işliyordu. Uzay Federasyonu' nun Dünya' ya gönderdiği bir elçi Dünya' nın geleceği için insanlarla temas kurmak ister, fakat Amerikan hukümeti insan formunda dünyaya gönderilen uzaylının esas niyetini anlamak istemez ve katı güvenlik politikalarını hayata geçirir. Orada ilginç bir sahne vardı... uzaylının niyetini anlamak için sorarlar;

-İnsanlığı kurtarmaya mı geldiniz?

-Dünyayı kurtarmayı geldim.

-Yani bize yardım mı edecek siniz?

-Hayır, dünyaya yardım edeceğim.

-Aman Tanrım! Dünya' yı insanlardan kurtaracaklar  :o

-Evet, çünkü Dünya çok özel bir gezegen ve yok etmenize göz yumamayız...

gibi birşeylerdi...

izlemek isteyenler şuradan izleyebilir; https://www.hdfilmcehennemi1.com/dunyanin-durdugu-gun-izle/

OKÇULAR:

--- Alıntı yapılan: tumucin - 07 Ağustos 2019, 00:31:22 ---uzaylilar bize yardim yaparmi teknoloji konusunda

insan irkinin yasamazi onlarin elinde

--- Alıntı sonu ---

Bir cisimden fiili yardım almak için önce VAR olduğunun ispat ve delili gerekiyor.

Öyle kurgu, hayal ve uzaktan puslu bir nesne olmayacak.

Hilal-i Ahmer:
Uzaylıları barış sever pembe terlikleri ile gazete okuyan entellektüel tip hayal edenlere önerim şudur.

Eskiden yaşayan Trex'i düşünsünler diğer dünyalarda bunlardan epey olabilir.Birde bunun akıllısını düşünün ve teknolojik olarak gelişmiş bir türünü.

Varolan dünyanın daha keşfedilmemiş alanları var iken bir tarafımız kaşınmasın fena kaşırlar :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git