Gönderen Konu: Türkiye VS Mısır  (Okunma sayısı 40639 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Ynt: Türkiye VS Mısır
« Yanıtla #20 : 11 Temmuz 2019, 16:38:28 »
Maturidilik sapkinliktir. Konu tartismaya kapali!

Hz. peygamber'i (sav) bosver hocam. Yok mu Atatürk'un bu konuda bir hadisi, pardon söylevi?
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #21 : 11 Temmuz 2019, 16:48:44 »
İsrail hava kuvvetleri bizim hava kuvvetlerinden çok daha güçlü malum Abd verdikçe veriyor. Balistik desen adamlarda anti balistik sistem var.

İsrail ABD için Ortadoğu'da ileri karakoldur....normal...abd israile arow ya da iron dome için elinedki bütün teknik ve mali desteği sunmuş...düşünün bunu dünyada bir tek israile yapmış...daha kısası ve özü abd İsrail için gözünü kırpmadan savaşa girer o derece... yoksa el kadar İsrail

merkava
arow
ıron dome
deneysel de olsa kfir savaş uçağı
saar sınıfı korvetler
spike atgm
heron harpy uav lar
türlü türlü havadan denizden karadan atılan seyir ve balistik füzeleri
ve nihayet nükleer silahları

ez cümle
tek başına yapabilir mi İsrail=abd yada tam tersi

adamlar tüm Ortadoğu ve ön asyada istedikleri gibi at koşturuyor
yemişim yunanı mısırı suudu onları tehdit olarak görmüyorum işim açıkcası
Nükleer silaha benim bildiğim kadarıyla Fransız yardımı ile yaptılar. Teknoloji desteği olsa da bu İsrail'in çalışkan bir millet olduğu gerçeğini değiştirmez. Dediğiniz silahların bir kısmı ABD yardımı ile olsa da büyük çoğunluğu kendi mühendislik başarılarıdır.
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #22 : 11 Temmuz 2019, 16:52:58 »

Hz. peygamber'i (sav) bosver hocam. Yok mu Atatürk'un bu konuda bir hadisi, pardon söylevi?

:)

Yav, neyse seninle din tartışacak değilim. Hayır yani, cihat falan bilmem ne! -dedin de... konu oralara kadar gitti. Başbuğ Atatürk' ümüzün  bu konu ve diğer pek çok konu hakkında söylemiş olduğu bi' dünya söylevi vardır. Başbuğu muzdur, Atatürk' ümüzdür, tarihte Türk adıyla kurulan ikinci Göktürk devletinin kurucusu Bilge Kaan' ımızdır. Bu kadar mühim bir adam yani... Özetle; bir Atatürk' ü, bin dermana değişmem hocam.   
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2019, 16:54:41 Gönderen: Partikül »

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #23 : 11 Temmuz 2019, 17:00:33 »

Yav, neyse seninle din tartışacak değilim. Hayır yani, cihat falan bilmem ne! -dedin de... konu oralara kadar gitti. Başbuğ Atatürk' ümüzün  bu konu ve diğer pek çok konu hakkında söylemiş olduğu bi' dünya söylevi vardır. Başbuğu muzdur, Atatürk' ümüzdür, tarihte Türk adıyla kurulan ikinci Göktürk devletinin kurucusu Bilge Kaan' ımızdır. Bu kadar mühim bir adam yani... Özetle; bir Atatürk' ü, bin dermana değişmem hocam.   

Yok biliyorum degismezsiniz. Seni tenzih ederim ama anitkabir'i Kabe yapacak sapkinlari da gördüm ben.

Hani sen demistin ya bu ulkenin 3 varisi varsa birisi benim diye. Hah o tapuyu bir kontrol ettir hocam. Yeni mirasci cikmasin sonra. 😀

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #24 : 11 Temmuz 2019, 17:07:53 »

Yok biliyorum degismezsiniz. Seni tenzih ederim ama anitkabir'i Kabe yapacak sapkinlari da gördüm ben.

Hani sen demistin ya bu ulkenin 3 varisi varsa birisi benim diye. Hah o tapuyu bir kontrol ettir hocam. Yeni mirasci cikmasin sonra. 😀

Hiç Anıtkabir' e gittin mi bilmiyorum da... Geçen bayram günü Anıtkabir' e bayramlaşmaya gittik. Hınca hınç doluydu. Japon turist kafilesi gelmişti, çok tatlılardı ya:) Hazır gelmişken, Anıtkabir müzesinden hediyelik eşya alayım dedim. Çok güzel bir Atatürk albümü alıp kardeşime hediye ettim. Oradan iki tane de Atatürk rozeti aldım. Ceket yakasına takmalıklardan... Çok hoşuma gitti; altın renkli olanı benim de..., gümüş olanı da senin ceketine törenle takacağız kardeşim:)   

Çevrimdışı tumucin

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #25 : 11 Temmuz 2019, 17:16:29 »
Bizimde arkamizda pakistan var dakika demeden atomlar hemen gelir yada

hükümet yapmaya baslamistir atom olmasaydi dogu akdenizde dik duramazdik bunu abd -yahudiler iyi

bilir yahudilerin sonunu biz gedirecegiz arablar  yöneticileri bes para edmez ama arab gencligi baska

Yok Pakistan kendi derdiyle mesgul. Sadece arkadasiz. 😀

Bir de senin hesabi kac kisi kullaniyor tumucin? Mesai usulü mü, yoksa nöbetleşe mi kullaniyorsunuz  hesabi?
pakistan bizim sag kolumuz onlari derdi bizim derdimiz bunu sok kafana

bizimde atom bombasi hazirlik yaptigimizi  zaman gösterecektir

tumucin hesapim var baska yok

uyyar böyle isim nereden bundun tam sana göre yakismis

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #26 : 11 Temmuz 2019, 17:35:39 »

Hiç Anıtkabir' e gittin mi bilmiyorum da... Geçen bayram günü Anıtkabir' e bayramlaşmaya gittik. Hınca hınç doluydu. Japon turist kafilesi gelmişti, çok tatlılardı ya:) Hazır gelmişken, Anıtkabir müzesinden hediyelik eşya alayım dedim. Çok güzel bir Atatürk albümü alıp kardeşime hediye ettim. Oradan iki tane de Atatürk rozeti aldım. Ceket yakasına takmalıklardan... Çok hoşuma gitti; altın renkli olanı benim de..., gümüş olanı da senin ceketine törenle takacağız kardeşim:)   

Benim taktigim tek rozet mezun oldugum universiteninkidir. O da altin zaten.

Mk rozeti sende kalsin. Bir de biz kardes degiliz arkadasim. 😀

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #27 : 11 Temmuz 2019, 17:37:50 »
Bizimde arkamizda pakistan var dakika demeden atomlar hemen gelir yada

hükümet yapmaya baslamistir atom olmasaydi dogu akdenizde dik duramazdik bunu abd -yahudiler iyi

bilir yahudilerin sonunu biz gedirecegiz arablar  yöneticileri bes para edmez ama arab gencligi baska

Yok Pakistan kendi derdiyle mesgul. Sadece arkadasiz. 😀

Bir de senin hesabi kac kisi kullaniyor tumucin? Mesai usulü mü, yoksa nöbetleşe mi kullaniyorsunuz  hesabi?
pakistan bizim sag kolumuz onlari derdi bizim derdimiz bunu sok kafana

bizimde atom bombasi hazirlik yaptigimizi  zaman gösterecektir

tumucin hesapim var baska yok

uyyar böyle isim nereden bundun tam sana göre yakismis

Onlarin derdi tabiki bizim derdimiz. Trollerin ve klavye delikanlilarinin degil. Yardim istediklerinde üzülmekten baska bir is yapamayan çene erbabina laf dusmez!

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #28 : 11 Temmuz 2019, 17:41:24 »

Atma Recep din kardeşiyiz! derler ya... O hesap, İhvancılar bile kardeş oluyor da biz niye kardeş olamıyoruz (?) Demek ki sen İhvancıları, Cihatçıları kendine daha yakın görüyorsun! Olmadı şimdi Uyvar.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #29 : 11 Temmuz 2019, 17:46:07 »

Atma Recep din kardeşiyiz! derler ya... O hesap, İhvancılar bile kardeş oluyor da biz niye kardeş olamıyoruz (?) Demek ki sen İhvancıları, Cihatçıları kendine daha yakın görüyorsun! Olmadı şimdi Uyvar.

Attigim birsey yok. İhvancilara asla kardes demedim.   Cihadcilar farkli mevzu.

Dedigim gibi o tapuyu kontrol ettir. Vehbi koc'un damadi inan kirac geliyor.( Tamamen metafordur 🤣)