Gönderen Konu: İran - İsrail Gerilimi  (Okunma sayısı 57918 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Ynt: İran - İsrail Gerilimi
« Yanıtla #110 : 26 Nisan 2012, 09:59:57 »
Yemedi , israil genel kurmay başkanı açıklamasında  iranın şu anda nükleer silah yapmayacağını söyledi ,  yani danışıklı dövüş işine devam  , savaş felan yok  , 10 yıldır aynı masalla  bölgeyi geren 2  ülke  bir müddet daha  aynı politikayı uygulayacak.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #111 : 24 Haziran 2012, 15:13:59 »

İran'dan dünyaya gözdağı: Yüzde yüz vururuz

İranlı General Huseyin Salami, balistik füzelerinin hedefleri yüzde yüz vurduğunu söyledi.
24.06.2012 - 12:02

İran İslami Devrim Muhafızları Komutan Yardımcısı General Huseyin Salami, ülkesinin balistik füzeleriyle hareket eden tüm hedefleri yüzde 100 başarıyla vurma yeteneğinin olduğunu söyledi.
ABD VE RUSYA'YA GÖNDERME

Devlet televizyonuna konuşan General Salami, "Bir zamanlar, füze sanayinde öncü olan ABD ve Rusya'nın böyle bir kabiliyete sahip olmalarından kuşku duyuyorum ancak ülkemize gelince tüm hareketli hedefleri yüzde 100 başarı ile vurabilme yeteneğine ulaşmaya başardığımızı çok kesin bir dille açıklayabilirim" diye konuştu.

http://www.ensonhaber.com/irandan-dunyaya-gozdagi-yuzde-yuz-vururuz-2012-06-24.html
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı picasso

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #112 : 24 Haziran 2012, 17:16:58 »

İran'dan dünyaya gözdağı: Yüzde yüz vururuz

İranlı General Huseyin Salami, balistik füzelerinin hedefleri yüzde yüz vurduğunu söyledi.
24.06.2012 - 12:02

İran İslami Devrim Muhafızları Komutan Yardımcısı General Huseyin Salami, ülkesinin balistik füzeleriyle hareket eden tüm hedefleri yüzde 100 başarıyla vurma yeteneğinin olduğunu söyledi.
ABD VE RusYA'YA GÖNDERME

Devlet televizyonuna konuşan General Salami, "Bir zamanlar, füze sanayinde öncü olan ABD ve Rusya'nın böyle bir kabiliyete sahip olmalarından kuşku duyuyorum ancak ülkemize gelince tüm hareketli hedefleri yüzde 100 başarı ile vurabilme yeteneğine ulaşmaya başardığımızı çok kesin bir dille açıklayabilirim" diye konuştu.

http://www.ensonhaber.com/irandan-dunyaya-gozdagi-yuzde-yuz-vururuz-2012-06-24.html

Rusya`ya gonderme oldugunu sanmiyorum,olacaksa Israil`e ve ABD`ye

Çevrimdışı asderedas

• CEZALI
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #113 : 24 Haziran 2012, 18:36:32 »
Bu iranlılarında dilinin kemiği harbi yokmuş kardeşim:))

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #114 : 25 Haziran 2012, 11:28:46 »
Bu iranlılarında dilinin kemiği harbi yokmuş kardeşim:))
Ne yani yalanmı söylüyorlar?

Çevrimdışı alpagut

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #115 : 25 Haziran 2012, 15:04:32 »
Hiç de inanmıyorum.Hem İran bu sallama kınusunda ustadır kendileri.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #116 : 25 Haziran 2012, 18:12:12 »
Vurma konusunda %100 olma olasılığı az olsa da, "atma" konusunda %100 başarılıdırlar kendileri.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Türkistan

• İntikam Sıcak Yenen Bir Yemektir !!!
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • '' ... Bekle Beni İntikam !!! ... ''
« Yanıtla #117 : 25 Haziran 2012, 18:38:32 »
 Bismillah  İlk Yorumumu Yapayım '' Eğer İran'ın Füzeleri Hedefinde En Az 10 Km Sapma Yoksa Bende Adam Değilim  ;D  ''
''  İntikam'ın Kanlı Olanı Makbüldür !!! ... ''

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #118 : 26 Haziran 2012, 11:25:30 »
Bismillah  İlk Yorumumu Yapayım '' Eğer İran'ın Füzeleri Hedefinde En Az 10 Km Sapma Yoksa Bende Adam Değilim  ;D  ''
Bir zamanlar çin içinde aynı şeyleri söylüyorlardı  ,  adamlar  700+ km irtifadaki uyduyu  vurunca millet  bir anda çinin füze teknolojisi hakkında konuşmaz oldu  , şimdi  adamların balistik füzeleri  abd yi bile  ürkütüyor  ,  hiç kimseyi füze konusunda küçümsememek gerek  , iran bol keseden atar  hiçbir  askeri alanda başarı sağladıklarına inanmıyorum lakin bu  çin  ve rus  desteğiyle ortaya çıkabilecek bir  füzeyse küçümsememek  gerekir  ,  birde öyle birşeyki  adamlar  onlarca  sahap-3 le  geçiş töreni yapıyorlar  , bu ucuz bir  oyuncak değilki onca parayı  o kadar işe yaramaz  roket tadındaki  füzeye versinler , kendi füzelerini bırakın  iranın rusyadan aldığı füzeler dahi  ciddi  bir  güç sayılır.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #119 : 26 Haziran 2012, 13:03:02 »
Bir zamanlar çin içinde aynı şeyleri söylüyorlardı  ,  adamlar  700+ km irtifadaki uyduyu  vurunca millet  bir anda çinin füze teknolojisi hakkında konuşmaz oldu  , şimdi  adamların balistik füzeleri  abd yi bile  ürkütüyor  ,  hiç kimseyi füze konusunda küçümsememek gerek  , iran bol keseden atar  hiçbir  askeri alanda başarı sağladıklarına inanmıyorum lakin bu  çin  ve Rus  desteğiyle ortaya çıkabilecek bir  füzeyse küçümsememek  gerekir  ,  birde öyle birşeyki  adamlar  onlarca  sahap-3 le  geçiş töreni yapıyorlar  , bu ucuz bir  oyuncak değilki onca parayı  o kadar işe yaramaz  roket tadındaki  füzeye versinler , kendi füzelerini bırakın  iranın Rusyadan aldığı füzeler dahi  ciddi  bir  güç sayılır.

Çin ile aynı kefeye koyamayız. Gerçekten Çin malı ürünler çok kalitesizdi bir zamanlar. Ama kaliteyi artırdılar. Çin'in hammadde temini İran'a göre daha kolay. İşçilik çok daha ucuz vs vs.