Anket

Hükümetin "kürt açılımı" politikasını destekliyormusunuz?

Hayır desteklemiyorum,şiddetle karşıyım
49 (76.6%)
Evet destekliyorum, çok olumlu buluyorum
7 (10.9%)
Kararsızım, çünkü sonuçları hakkında emin olamıyorum
8 (12.5%)

Toplam Oy Verenler: 64

Gönderen Konu: PKK İle Mücadele  (Okunma sayısı 1105311 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ムゲン

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +17/-54
  • DefenceTurk.com
Ynt: PKK İle Mücadele
« Yanıtla #4880 : 15 Haziran 2019, 19:19:43 »
Ben Suudilerin neden son dönemde Türkiye düşmanı oldugunu anlatan videoyu buraya atarımda neyse ::D dinleyenler cidden bundanmış diyecek garanti veriyorum. İsteyen özelden ulaşabilir özelden atabilirim.
ムゲン (mugen) - Japonca bir kelime olup ,  Türkçede "sonsuz" anlamına gelir.

Çevrimdışı UYVAR

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +104/-278
« Yanıtla #4881 : 15 Haziran 2019, 19:32:41 »
Dm'ine bak mugen.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı UYVAR

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +104/-278
« Yanıtla #4882 : 15 Haziran 2019, 20:17:48 »
45 dakikadir dm'den video bekliyorum mugen!
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +113/-19
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4883 : 15 Haziran 2019, 20:32:06 »
Araplar Osmanlı döneminde rahat rahat yaşarlarken İngilizlerin gazına gelipte Osmanlı'ya ihanet etmeselerdi belkide çoğu arap ülkesi bugün perişan veya savaşlar içinde olmazdı. Suriye, Irak gibi suni ülkeciklerin nasıl kurulup sınırlarının nasıl çizildiğini şimdide nasıl parçalandıklarını hepimiz biliyoruz. Şimdi bile İslam'ın merkezi olmuş Suudi Arabistan, BAE, Umman gibi ülkeler ABD'nin kölesi olmuş sürekli haraç verir duruma geldiler. Tabi Arabistan sürekli Amerikan güdümünde olduğu için PKK gibi örgütlerin yardakçılığını yapmaları normal. Bu ülkeler petrol sahibi olmasalardı koskoca bir hiçten başka birşey olmayacaklardı.

Çevrimdışı ムゲン

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +17/-54
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4884 : 15 Haziran 2019, 20:40:42 »
Araplar Osmanlı döneminde rahat rahat yaşarlarken İngilizlerin gazına gelipte Osmanlı'ya ihanet etmeselerdi belkide çoğu arap ülkesi bugün perişan veya savaşlar içinde olmazdı. Suriye, Irak gibi suni ülkeciklerin nasıl kurulup sınırlarının nasıl çizildiğini şimdide nasıl parçalandıklarını hepimiz biliyoruz. Şimdi bile İslam'ın merkezi olmuş Suudi Arabistan, BAE, Umman gibi ülkeler ABD'nin kölesi olmuş sürekli haraç verir duruma geldiler. Tabi Arabistan sürekli Amerikan güdümünde olduğu için PKK gibi örgütlerin yardakçılığını yapmaları normal. Bu ülkeler petrol sahibi olmasalardı koskoca bir hiçten başka birşey olmayacaklardı.
Biz nasıl bugün Almanlara teröristlere evinizi açıyorsunuz diye kızıyorsak Suudlara göre terörist olanlarada biz Türkiyeyi açtık. Müslüman kardeşler - ihvan (ikisi aynı şeyde olabilir tam bilmiyorum) Birçok arap ülkesinde terörist listesinde. Çoğu ülkemize geldi. Biz M.kardeşler için diyoruzki bunlar terörist değil ,suudlarda bize M.kardeşler yüzünden öfke duyuyor. Sen adama göre terörist olanı desteklersen onlarda sana teröristlik yapanı destekleyerek cevap veriyor. Kaşıkcının özellikle Türkiyede öldürülmesi (-ki Amerika destegiyle adamı isteseler polinezyada dahi öldürebilirlerdi) bizde saklanan M.kardeşlere açık bir uyarıydı. 600 yıl geriye gitmeye hiiç gerek yok. Olay Mısır darbesinde , olay Yasin el Kadıda. Olay Katarın dışlanmasında.
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2019, 20:45:18 Gönderen: ムゲン »
ムゲン (mugen) - Japonca bir kelime olup ,  Türkçede "sonsuz" anlamına gelir.