Gönderen Konu: Savunma Sanayii İcra Komitesi Toplantıları  (Okunma sayısı 143049 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı darkevvilboy

• DefenceTurk
  • *
  • 0
22 sinde güzel haberler alabiliriz inşallah.Milli sanayiyi geliştirecek kararların alınmasını bekliyorum.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
büyük süprizlere açık olun ,  şu helikopter ihalesini bir  karara bağlasalarda bizi nelerin beklediğini  görsek
birde bu  f-35 yazılım kodları  konusunda  ümitliyim , eğer  üstüne  düşüp baskı yaparlarsa  alabilirler  ama  üzerine  düşmeleri  gerekiyor.
haydi hayırlısı.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
büyük süprizlere açık olun ,  şu helikopter ihalesini bir  karara bağlasalarda bizi nelerin beklediğini  görsek
birde bu  f-35 yazılım kodları  konusunda  ümitliyim , eğer  üstüne  düşüp baskı yaparlarsa  alabilirler  ama  üzerine  düşmeleri  gerekiyor.
haydi hayırlısı.

+1
Bakalım toplantıdan ne kararlar çıkacak.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Milli jet projesi eğer akp'den beklenenin çok ötesinde bir vizyon değilse; bu konuda kullanılmak için başlatıldı diye düşünüyorum.

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı DedeKorkut

• DedeKorkut
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Ay gökte kaldıkça ulukocaların duası üzerine olsun
Bence çok fazla ümitlenmeyin. Öyle çok şaşıracağımız bir sonuç çıkmayacak. Olağanüstü olarak toplanaılarak yapılan bir toplantıdan büyük sonuçlar çıkmaz. Belkide bu toplantının amacı ABD ye gözdağı vermek ve kodlar konusundaki fikrini yeniden gözden geçirmesini sağlamak. Benim görüşüm bu yönde.

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Seçimler geçmeden bende birşey beklemiyorum.. Ama yinede süpriz faktörü herzaman var tabiiki..

geçen toplantıda da hiç bilmediğimiz projeler ortaya çıkmıştı. Ben yine aynı şeyleri bekliyorum .

Çevrimdışı sephiroturk

• DefenceTurk
  • *
  • -3
Alıntı
20 milyar dolarlık zirve
EMRE SONCAN   -   15.03.2011   
Başbakan Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Işık Koşaner ve Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, 20 milyar dolarlık zirvede buluşacak.

Ne oldu bizim uzun menzilli hava savunma sistemi ihalesi aceba , helikopter, uçak derken arada kaynadimi ?

Çevrimdışı darkevvilboy

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Muhtemelen hava savunma sistemleri için de bazı kararlar alınabilir.

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Ben beklemiyorum hava savunma için bir karar çıkacağını. Açıkcası başka birşeyde beklemiyorum. En fazla birkaç elektronik alet için proje duyurusu falan açıklanır ve diğer projeler hakkında bilgi verilir o kadar.

Ama vecdi abimizinde bizi şaşırtmasını istiyorum içten içten :D

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
Toplantı bugün saat 15:00 te yapılacak.

Genel maksat helikopteri ve Laladmis projeleri ile ilgili gelişmelere ait kararlar bekleniyor.Hayırlısı bakalım.