Gönderen Konu: FETÖ  (Okunma sayısı 66965 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: Türkiye'de Darbe Kalkışması Yapıldı
« Yanıtla #330 : 09 Kasım 2016, 11:32:13 »
Peki bunu, senelerdir bu ülkeyi yönetenler bilmiyorlar mıydı? Çok ilginç!
Halen ABD'den fetoyu istiyorlar ya ondan soruyorum. ABD'deki yapı dünyanın pek çok ülkesinde devlet kademelerine sızan ve Amerikan çıkarları için faaliyet gösteren bir örgütün liderini bize verir mi? Kendi görevlendirdikleri elemanlarını bize teslim ederler mi? Düşman sadece feto mu? Yoksa onu oluşturup görevlendirenler gerçek düşmanlar değil mi?

Gerçekten dış siyasette akıntıya kapılan yaprak gibiyiz. Akıntı bizi nereye sürüklerse o yöne gidiyoruz. Gerçeği değil, gölgesini araştırıyoruz!

ABD'nin yeni başkanı ile durum düzelir mi bilemem. Bugünkü konuşmasında şöyle dedi: "Dünyaya da şöyle sesleniyorum: Evet ABD’nin çıkarları önplanda olacak ama herkesle ortak zemin arayacağız, ortaklık arayacağız çatışma değil."
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2016, 11:39:16 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: Türkiye'de Darbe Kalkışması Yapıldı
« Yanıtla #331 : 09 Kasım 2016, 12:50:25 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Deniz Kuvvetleri Komutanlığında 291 Personel Görevden Uzaklaştırıldı

FETÖ soruşturması kapsamında Deniz Kuvvetleri Komutanlığında 168 subay ile 123 astsubay görevden uzaklaştırıldı, 15 subay ile 4 astsubay ihraç edildi.

Milli Savunma Bakanlığı, FETÖ soruşturması kapsamında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nda 168 subay ile 123 astsubayın görevden uzaklaştırıldığını 15 subay ve 4 astsubayın ihraç edildiğini açıkladı.

TWİTTER'DAN DUYURULDU

Milli Savunma Bakanlığı'nın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, Deniz Kuvvetleri Komutanlığında görevli 168 subay ve 123 astsubayın görevden uzaklaştırıldığı bildirildi.

Açıklamada, 15 subay ve 4 astsubayın da ihraç edildiği belirtildi.

http://www.sondakika.com/haber/haber-flas-8956577/

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Savunma sanayi şirketlerinde çalışan 48 kişi hakkında gözaltı kararı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ soruşturmaları kapsamında ASELSAN başta olmak üzere savunma sanayi şirketlerindeki örgüt üyelerine yönelik soruşturmada 24'ü ASELSAN, 1'i ise HAVELSAN'da olmak üzere 48 şüpheli hakkında gözaltı kararı verdi.
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan yazılı açıklamada operasyonla ilgili şu ifadelere yer verildi:
''Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülmekte olan, FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün Aselsan başta olmak üzere savubnma sanayi şirketlerindeki mensuplarının tespitine yönelik soruşturmada, örgüt içerisinde mahrem imam/abi konumunda olan şahıslar ile ankesörlü sabit hatlar üzerinden haberleştikleri, örgütün operasyonel GSM hatlarını kullandıkları anlaşılan 24’ü ASELSAN, biri HAVELSAN aktif çalışanı ile ASELSAN, HAVELSAN, TUSAŞ, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, TÜBİTAK ile farklı kamu kurumlarından ihraç edilen/ilişiği kesilen 17 şahıs ve özel sektörde çalıştığı ve FETÖ terör örgütü adına mühendislerle irtibat kurduğu tespit edilen 6 şahıs olmak üzere toplamda 48 şüpheli hakkında 14/12/2018 tarihinde arama ve gözaltı kararı verilmiştir.

Savunma sanayi şirketlerinde çalışan FETÖ üyelerinin tespitine yönelik soruşturmaya Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarlığı'nın (MİT) teknik desteği ile devam edilmektedir. Gözaltı işlemlerine Ankara Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nce devam edilmektedir.''

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-savunma-sanayi-sirketlerinde-calisan-48-kisi-hakkinda-gozalti-karari-41051834

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 182
  • DefenceTurk.com
Ynt: FETÖ
« Yanıtla #334 : 15 Aralık 2018, 12:08:49 »
Neticede Fetö cüler Siyasi partiler hariç her yere adamlarını yerleştirmişler. ;D ;D