Gönderen Konu: İslamofobi  (Okunma sayısı 10948 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
Ynt: İslamofobi
« Yanıtla #10 : 15 Mart 2019, 15:49:06 »
TV yi açan Hristiyan bunu duyunca üzülür mü sevinir mi gönlü ne yana meyleder sizce.
beğen

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #11 : 15 Mart 2019, 16:05:40 »
Allah rahmet eylesin... Bu insanlıktan nasibini almamış ruh hastası, ırkçı, şerefsiz Türkler'i tam tanımıyor herhalde... İslam düşmanlığı ve ırkçılık tüm dünyaya yayılmaya devam ediyor, Müslüman ülkeler birer birer parçalanıyor. Dünyadaki en güvenli dediğimiz ülkeler bile bu saatten sonra güvenli değil maalesef. Allah İslam'ın ve Müslüman din kardeşlerimizin yardımcısı olsun.

Bu yaratık ruh hastası değildir. Kinini nefretini kusan ve nefretini pratiğe geçiren bir insan kılığında canavar. O ne yaptığını gayet iyi bilen ve hücresini en son detayına kadar profesyonelce dahil edebilen ideoloji takipçisi. Onların amacı bu tür terrör eylemlerini örnek olarak bu insan düşmanların arasına yaymak.

İnaniyorum ki bu Haghia Sophia hayranını Yunanlar alkışlıyordur. Yanıbaşımızda  kolektif paranoyaklar aklınca kendilerini duyurmuş olacaklar.
« Son Düzenleme: 15 Mart 2019, 16:06:44 Gönderen: Tigerfish »

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 182
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #12 : 15 Mart 2019, 16:19:10 »
Şu gezegende başımıza birşey gelmeden güven içerisinde yaşanacak yer bilen var ise bildirsin lütfen  ::)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #13 : 15 Mart 2019, 16:30:34 »
TV yi açan Hristiyan bunu duyunca üzülür mü sevinir mi gönlü ne yana meyleder sizce.

O kişinin inancından çok insanlığına bağlı!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 182
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #14 : 15 Mart 2019, 16:41:05 »

O kişinin inancından çok insanlığına bağlı!

+1

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #15 : 15 Mart 2019, 17:47:39 »
Sovyetler Birliği' nin yıkılmasına müteakip, küresel güçlere yeni bir düşman gerekiyordu; kendilerine düşman olarak da İslamı seçtiler. Dikkat edilecek olursa, mücadele sürekli olarak Müslüman dünyasında cereyan etmektedir. Irak, Afganistan, Libya, Yemen... De stabilize edilen ülkeler aynı şekilde Müslüman ülkelerdir; Pakistan, Mısır, Tunus, Türkiye, İran, Somali...gibi.  Dünya üzerinde 57 Müslüman ülke var, tamamını toplasan bir Almanya etmiyor... Tabi bunun sebepleri olması lazım ve O sebepler açıktır. Fakat halen anlamak istemeyenler var. Burası ayrı konu, fakat irdelemek de lazım.

11 EYLÜL sonrası dönemde, Afganistan' a operasyon yapılacağı gündeme gelince; Bush Oğlu Bush; ''Bu bir Haçlı Seferidir. Ya bizimle siniz ya da teröristler lesiniz'' diyordu. Sonradan ''keşke söylemeseydim, pişman oldum'' falan dedi gerçi de... bi' kere bilinçaltında ki düşünceleri söyleyivermiş oldu! Söylenen o sözlerin ağızdan amacını aşarak çıkan sözler olabileceğine hiç bir zaman ihtimal vermedim. Ki süreç öyle olmadığını kanıtlamıştır.

Avrupa' nın çeşitli kentlerinde, pek çok defa İslam adına katliamlar yapıldı. Paris' te, Brüksel' de Londra' da... Üstüne televizyonlardan; Tekbir getirerek kelle kese İŞİD' lilerin görüntüleri... En son Arabistan konsolosluğunda vahşice işlenen Kaşıkçı cinayeti... Burada saydıklarımız ve daha nice saymadığımız olaylar bizlere bir şeyler anlatıyor.

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #16 : 15 Mart 2019, 19:37:58 »

Çok bariz buram buram pis işler kokan bir olay.

Çok bariz gitsin müslümanlar da bir kilise bassın da bizde oraya çökelim beklentili bir olay gibi. .

Hatta direk bize olan mesajlar ve manifestoları görünce. Dış güçlerin eliyle Türkiyedeki kiliselerde de bir saldırı yapılabilir. Üstümüzdeki baskı da böyle artabilir.

Açıkcası çok siyonist kokusu aldım mavi vatandan sonra farklı bir saldırı yöntemi ve planı olabilir. Uyanık olmalı ve pazar ayinerinde vs. kiliselere polis dikmek şart.
Savaş Var Denildiğinde Biz;

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 182
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #17 : 15 Mart 2019, 20:19:41 »
farklı bir saldırı yöntemi ve planı olabilir. Uyanık olmalı ve pazar ayinerinde vs. kiliselere polis dikmek şart.

Yumuşak nokta sadece Kilse ile kısıtlı değil,Sinagok ve diğerlerini unutmayalım ayrıca 2019 yılı için tıkırında gitmesi beklenen turizimimiz açık hedef gözümüzü dört açmalıyız.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #18 : 15 Mart 2019, 22:38:34 »

Alıntı
Halid Abdurrahman
‏ @hldabdurrahman

Sosyal medya hesaplarından paylaşılan bazı görüntülerde, silah üzerine yazılmış yazılarda, Yeni Zelanda’daki cami saldırısının intikamının alınacağı mesajı veriliyor.

https://twitter.com/hldabdurrahman/status/1106626970798997505
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Mermi

• DefenceTurk
  • *
  • 28
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #19 : 15 Mart 2019, 22:45:14 »
Reina saldırısı, Charlie hepto, ingilterede ki saldırılar ve bu son Avustralyada saldırıların hepsinin arkasında siyonistlerin olduğunu düşünüyorum. Mossad üzerinden kurgulanıyor bütün planlar. Binyamin Netanyahu'nun oğlunun paylaşımları. Kullanılan dil hep aynı. Ve yer yüzündeki en büyük islam düşmanları.

And I will remind him that Istanbul is actually a city called Constantinople! The capital of the Byzantine empire and center of orthodox Christianity for more then a thousand years before Turkish occupation! https://t.co/LIpPx8xqYX