Gönderen Konu: IDEF 2019  (Okunma sayısı 64284 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Ynt: IDEF 2019
« Yanıtla #70 : 26 Nisan 2019, 17:19:13 »
Bayraktar'i cizdik. Baska kimler katilmayacak?
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #71 : 26 Nisan 2019, 17:39:06 »
Yılın elemanları röportaj yapsın bedavaya yılın elemanı olmak yok öyle.

Röportajı bu seferlik sen yap; söz bir Allah bir... 2019, yılın adamı seçimlerinde oyumu sana verecem:)
Sayın partikül o kadar röportaj yaptım forum için kez demedin oldumu bu   :'(
Bu arada çok güzel olurdu fuara katılım sağlayabilseydim yapicaktım
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #72 : 26 Nisan 2019, 17:51:32 »
Savunma sanayi forumları, savunma sanayi ürünlerini en iyi tanıtan platformlar belki de! Her şeyi didik didik eden meraklı bir kitle. Kimisi profesyonel, kimi ise sadece meraklı, kiminin de hedefi bu sektörde çalışarak gelişmeye katkı sağlamak. Yüzlerce konu, binlerde ileti, fotoğraflar, videolar, karşılaştırmalar, değerlendirmeler vs...

Ama bu sektörde bu şekilde yoğun faaliyet gösteren forumlar, aynı konudaki fuara forum adına giriş yapamıyor! Forumlar vs yok sayılıyor. Ki bu çağda!

Bu konuda karar verenlere buradan sesleniyorum. Bu sesi duyacaklarını biliyorum. Bu konuda bu kadar çok hevesli insanın gönüllü olarak savunma ürünlerini dünyaya tanıtmaları, savunma sanayimiz için gerçekten değerlendirilmesi gereken bir fırsat. Forumları, sosyal medya iletişim kanallarını, içerisinde bulunduğumuz iletişim çağında olabildiğince etkin kullanmanız gerekirken yok saymak gerçekten çok vahim bir durum. Karar vericilerin bu konudaki değerlendirmelerini gözden geçirmelerini ve ileriki dönemde olumlu adımlar atmalarını umuyorum.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #73 : 26 Nisan 2019, 18:30:43 »

Bu konuda karar verenlere buradan sesleniyorum. Bu sesi duyacaklarını biliyorum. Bu konuda bu kadar çok hevesli insanın gönüllü olarak savunma ürünlerini dünyaya tanıtmaları, savunma sanayimiz için gerçekten değerlendirilmesi gereken bir fırsat. Forumları, sosyal medya iletişim kanallarını, içerisinde bulunduğumuz iletişim çağında olabildiğince etkin kullanmanız gerekirken yok saymak gerçekten çok vahim bir durum. Karar vericilerin bu konudaki değerlendirmelerini gözden geçirmelerini ve ileriki dönemde olumlu adımlar atmalarını umuyorum.

Ve ne acı ki kendilerini bu işe gönül verenleri saçma uygulamalarla soğutma eylimine girdiklerine farkında olmamaları.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #74 : 26 Nisan 2019, 18:47:30 »
Akredite olmayan, olmayacagini beyan eden baska kim var?

Girsan, Tisaş...vs.?
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2019, 18:49:50 Gönderen: UYVAR »

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #75 : 26 Nisan 2019, 19:04:34 »
Kalekalip ile Vestel katiliyor mu?

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #76 : 27 Nisan 2019, 00:04:19 »
Sayın partikül o kadar röportaj yaptım forum için kez demedin oldumu bu   :'(
Bu arada çok güzel olurdu fuara katılım sağlayabilseydim yapicaktım

Geçen dönem, site adına özveriyle röportaj yaptın... takdire şayandır, emeğin için teşekkür ederiz. Fakat sevgili dostum, geçen senenin tema' sı başkaydı. Geçen dönem, teknik konularda ki bilgi ve beceriyi ödüllendirdik.Bana göre bu dönemin teması; İDEF-19' dur.  Bu kapsamda savunma sanayimizin geldiği noktayı yansıtması açısından; yıl içerisinde emeği en çok geçen arkadaşımıza, 2019-Yılın Üyesi seçimlerinde oy vereceğimi şimdiden beyan etmiş olayım:)

Haa...  Serkan arkadaş; ''röportaj yapınca süpürge yutmuş gibi oluyom!'' dediği için; 2019' da benden oy alamayacağa benziyor. Fakat yinede belli olmaz. Ama 2020 yılı için ümit var diyorum. Bakarsın, en aykırı yorum yazanlar temasıyla yılın adamı seçeriz... Bu şekilde, kimsenin hakkı kimsede kalmamış olur. Hak yerini bulur:) 

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #77 : 27 Nisan 2019, 08:42:21 »

Katılımcı listesinde olduklarına göre, evet...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #78 : 27 Nisan 2019, 10:13:42 »

İste o listeyi bir gorebilsek iyi olacak ama... Bayraktar gelmeyecegini beyan etmis mesela. Hos ben katilsalar bile standlarina gitmeyecegim ya neyse.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #79 : 27 Nisan 2019, 10:17:16 »

İste o listeyi bir gorebilsek iyi olacak ama... Bayraktar gelmeyecegini beyan etmis mesela. Hos ben katilsalar bile standlarina gitmeyecegim ya neyse.

Liste fuarın internet sitesinde ve herkes görebilir. >> http://idef.com.tr/idef-19-katilimci-listesi