Gönderen Konu: IDEF 2019  (Okunma sayısı 64102 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Ynt: IDEF 2019
« Yanıtla #10 : 03 Mart 2019, 20:00:11 »
Drone ile girin. Kapida durup goruntu alirsiniz 🤣
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Alpagu

• DefenceTurk
  • *
  • -12
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #11 : 03 Mart 2019, 21:54:20 »
19 yaşındayım ilk okuldan beri savunma sanayi ile ilgilenir, forumlarda fink atar, arada yönetici abilerimi kızdırır ban yer yeni üyeliklerle tekrar girerim  ;D ufakken ailem göndermez fırsat olmaz ideflere gidemez ama hayaliyle yatıp kalkardım. Şimdi nispeten hür bir hayat yaşıyorum gidecek olan üstatlarımdan ricam tabiri caizse şöyle beni elimden tutup gezdirseniz işin teknik kısmıyla ilgili yorumlarını bizzat sizlerden duysam mümkün müdür acaba ?

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #12 : 04 Mart 2019, 00:43:30 »
19 yaşındayım ilk okuldan beri savunma sanayi ile ilgilenir, forumlarda fink atar, arada yönetici abilerimi kızdırır ban yer yeni üyeliklerle tekrar girerim  ;D ufakken ailem göndermez fırsat olmaz ideflere gidemez ama hayaliyle yatıp kalkardım. Şimdi nispeten hür bir hayat yaşıyorum gidecek olan üstatlarımdan ricam tabiri caizse şöyle beni elimden tutup gezdirseniz işin teknik kısmıyla ilgili yorumlarını bizzat sizlerden duysam mümkün müdür acaba ?
Kendimi üstat olarak görmesem de eğer katılım için izin alırsam beraber gezebiliriz
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı Boreas

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #13 : 04 Mart 2019, 11:50:49 »
Skywolf kendine kartvizit bastırıp arka yüzüne "hamili kart yakinimdir" yazsın bu şekilde savunma bakanlığına kadar çıkabiliriz
Efendiler! Memleketimizin ellide biri değil, her tarafı tahrip edilse, her tarafı ateşler içinde bırakılsa, biz bu toprakların üstünde bir tepeye çıkacağız ve oradan savunma ile meşgul olacağız.

1920 (Atatürk’ün S.D. I, s. 78)

Çevrimdışı Afşar1

• DefenceTurk
  • *
  • 30
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #14 : 04 Mart 2019, 13:10:28 »
Ben şimdi doldurdum bakalım ne olacak.
Geçen sene katılmıştım heralde bu sene onu referans alıp tekrar onay vermelerini umuyorum.
3 Mayısta katılacağım.

IDEF 2019, 14’üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı

Ziyaretçi ön talep formu site üzerinden ktif hale getirilmiş.

https://davetiye.tuyap.online/idef.php

Başvuru yapabilen var mı?

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #15 : 04 Mart 2019, 15:28:03 »
Kaydımı yaptım. Mesleki olarak Kartımı, Antetli-İmzalı onay ve dilekçemi, Kamu belgeleri vs aldığı kadar doldurdum. Başkan kadar mavi gözlerim olmasa da Yakışıklı (daha az ağarmış saç gözüken ) bir resim attım. Yine almazlarsa kapıda akşam haberlere çıkacak vukuat işleyecem.

Yahu seneler önce Ankara da ki Fuara katılmıştım. Organizenin İstanbul'a gelmesi bana yaramadı.   
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..

Çevrimdışı Afşar1

• DefenceTurk
  • *
  • 30
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #16 : 04 Mart 2019, 15:56:51 »
Girebilirsem eğer ben bu sefer gemileri gezip öyle fuara gireceğim.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #17 : 04 Mart 2019, 16:29:32 »
Lütfen bol fotoğraf çekin ve çok soru sorun.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #18 : 04 Mart 2019, 18:20:50 »
Kaydımı yaptım. Mesleki olarak Kartımı, Antetli-İmzalı onay ve dilekçemi, Kamu belgeleri vs aldığı kadar doldurdum. Başkan kadar mavi gözlerim olmasa da Yakışıklı (daha az ağarmış saç gözüken ) bir resim attım. Yine almazlarsa kapıda akşam haberlere çıkacak vukuat işleyecem.

Yahu seneler önce Ankara da ki Fuara katılmıştım. Organizenin İstanbul'a gelmesi bana yaramadı.   

İnşallah bu sefer alırlar seni. Girişimin yine başarısız olursa sakın ha anlatma. Son gülme krizinde az kalsın boğuluyordum.

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #19 : 16 Mart 2019, 09:22:49 »
3. gün saat 12 den sonrası Kariyer günü için bende başvuru yaptım ama 7 gün oldu daha geri dönüş olmadı inceleme bu kadar sürüyormu acaba.
Savaş Var Denildiğinde Biz;