Gönderen Konu: ATAK II AĞIR SINIF TAARRUZ HELİKOPTERİ PROJESİ  (Okunma sayısı 30178 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan1976

• DefenceTurk
  • *
  • 144
  • DefenceTurk.com
Ynt: ATAK II AĞIR SINIF TAARRUZ HELİKOPTERİ PROJESİ
« Yanıtla #240 : 04 Haziran 2020, 21:22:37 »
Çok çirkin bir helikopter olmuş T-629 mock-up ama diğer helikopter ve uçakların yanyana olduğu resme bakarsanız bayağı iri bir helikopter olacak T-629 ...

Özellikle T-129'a göre bayağı iri cüsseli...

Çevrimdışı Bogü Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 9
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #241 : 09 Haziran 2020, 09:51:01 »
Mock-up bakan ziyareti için belli ki aceleye gelmiş. Bu kadar alakasız bir heli ortaya çıkmış.

Çevrimdışı serkan1976

• DefenceTurk
  • *
  • 144
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #242 : 09 Haziran 2020, 11:08:54 »
Mock-up bakan ziyareti için belli ki aceleye gelmiş. Bu kadar alakasız bir heli ortaya çıkmış.

Hiç değilse 2019 idef'teki mock-up'ı getirselerdi... O bunun yanında Megan fox gibi kalıyor... Bu Ayşen Gruda'ya benziyor

Çevrimdışı Gökbörü

• DefenceTurk
  • *
  • 12
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #243 : 09 Haziran 2020, 12:15:07 »
terörist yada düşman askeri aaa bu çok çirkinmiş bunun attığı füzeyi kabul etmiyorum ve protesto ediyorum mu diyecek.arkadaşlar nasıl bir kafa yapısındasınız yahu bu bir silah ve estetik olmasına gerek yok görevini layıkıyla yerine getirsin yeter.üstelik gövde iskeleti senin tasarımın top yerlileşti nerdeyse flir yazılım uçuş ve görev bilgisayarı da yerli artık birtek motor ve şaft kaldı oda bitmek üzere yani ambargoyla karşılaşmadan çatır çatır satacağın ve kuyruğa girecek tonla müşteri portföyün varken kimse ayy bu çok çirkinmiş demez heleki birde savaşta kullanıldımı  pehh

+1
"Kusura bakmayim, fuzeyi atan helikopter cok cirkin, olmuyorum arkadas"
Zamaninda yapsinlar, iyi yapsinlar, yerli yapsinlar...gerisi hikaye
What is steel compared to the hand that wields it?