Gönderen Konu: IGLA Kısa Menzilli Hava Savunma Füzesi  (Okunma sayısı 2249 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
IGLA Kısa Menzilli Hava Savunma Füzesi
« : 21 Kasım 2018, 08:35:16 »
IGLA Kısa Menzilli Hava Savunma Füzesi

Hindistan, Rus Igla-S Tedarik Etmek İstiyor

Economic Times Gazetesine göre Hindistan, Rusya’dan omuzdan atılan tek kişilik kısa menzilli hava savunma sistemi tedarik etmek istiyor.

Medyada yer alan haberlere göre Rusya’nın Igla-S sistemi 1,5 milyar Dolar bedelli ihaleyi kazandı. Rusya, İsveç’li SAAB’ın RBS70 NG ve Fransız MBDA’nın Mistral füzeleri ile rekabet ediyordu. Hint Medyasına göre Igla-S’ler Rus Igla-M’lerin yerini alabilir. Igla-S’ler helikopter, İHA ve karaya taarruz eden uçaklara karşı etkili kabul ediliyor.

http://www.c4defence.com/Gundem/hindistan-rus-iglas-tedarik-etmek-istiyor/7441/1
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: IGLA Kısa Menzilli Hava Savunma Füzesi
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2018, 08:35:56 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Afşar1

• DefenceTurk
  • *
  • 30
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2018, 09:46:09 »
Hindistan artık pakistana değil de sanki çine karşı silahlanıyor sanırım.
pakistan iç karışıklıktan kafa kaldırıp bu silahlanma yarışına pek odaklanamaz oldu(basından gördüğümüz kadarıyla)

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2018, 10:30:17 »
Arada pakistan olmasa şu hintlilerle çok güzel ihracat ve teknoloji transferi yaparız aslında.
Savaş Var Denildiğinde Biz;

Çevrimdışı Afşar1

• DefenceTurk
  • *
  • 30
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2018, 11:40:51 »
ABD çok etkin orada, yoksa oradan transfer ile alacağımız güzel teknolojiler var aslında.
Geçen gün turup burası ile ilgili de açıklama yaptı;

https://www.haberturk.com/son-dakika-pakistan-dan-abd-ye-rest-2227387

En fazla da füze ve nükleer iş birliği süper olurdu.