Gönderen Konu: Revell'den Milgem, T-129 ,Tulpar,Cobra,Leo 2 NG ve F4 Maketleri Oylamaları  (Okunma sayısı 9266 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
Teşekkürler Tuco,hepsine oyumu verdim inşallah bunların maketlerini yaparlar,bende skywolf'a sipariş veririm :) o bana yapar.Hala F-5 modelim gelmedi ama neyse daha şunun şurasında 5-6 senecik oldu bekleyelim az daha,pazartesiye ne kaldı ki :)

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21
Abi maketini değilde ,envanter dışına çıkacaklardan birini gönderecek sanırım Skywolf (abi) sana  ;D Milgem diye yanıp tutuşuyorum ben burada  :)

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
Madem bu kadar yanıyorsun Milgem için,sana söz revell bunu yaparda seninde İstanbul'a yolun düşüp yanıma uğrarsan ben alıp  sana Milgem'i.Murat abinin işleri yoğun epeydir 7/24 çalışıyor mübarek o yüzden ben işten umudumu kestim :)

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21
Çok teşekkür ederim abicim,düşünmen yeter.Bende İzmir tarafına gelirsen mutlak bekliyorum.

Çevrimdışı TCG Dumlupınar

• DefenceTurk
  • *
  • 2
Madem bu kadar yanıyorsun Milgem için,sana söz revell bunu yaparda seninde İstanbul'a yolun düşüp yanıma uğrarsan ben alıp  sana Milgem'i.Murat abinin işleri yoğun epeydir 7/24 çalışıyor mübarek o yüzden ben işten umudumu kestim :)

=) sayın Avcı aldığınız maketi birleştiremezseniz ya da birleştirirde boya badana işini yapamazsanız Murat beyinde işi olur ilgilenemez ise söz ben yapacağım size yeterki şu maketler bir üretilsin. Gerçi ben genelde gemi modelleri üzerinde çalışıyorum ama diğerlerinide sizin için yaparım.

Bu arada benim DMK Tirpitz bitmek üzere başka bir formda paylaşmıştım sizede göstereyim, buyrun..

milgem için sabırsızlananlardanım. inşallah 1/350 ebatında çıkarırlar ben bu ölçekte çalışıyorum gemi modellerini keza 1/700 oranındakiler genelde optirik oluyor.

(Bu arada 2-3 saat arayla tekrar oy verebiliyoruz aklınıza geldikçe basın oyları=))

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
Sky F-5 ten vazgeçtim bunu istiyorum şimdi :)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Olur. Sen iki tane alıver.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
Revell'den F16 Maketleri Oylamaları.
« Yanıtla #8 : 18 Mayıs 2022, 20:19:43 »
Alıntı
Cem Doğut @DogutCem

Revell firmasının SoloTürk'ten sonra çıkardığı ikinci Türk F-16 maketi ülkemize geldi.

https://adoreoyuncak.com/urun/f-16d-fighting-falcon