Gönderen Konu: Pterodactyl-1 Wing Long İHA  (Okunma sayısı 4816 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: Pterodactyl-1 Wing Long İHA
« Yanıtla #10 : 24 Kasım 2018, 21:54:46 »
Eğer Mısır'da darbe ile yönetim değişmemiş olsaydı, bu haberde Çin İHAsı yerine ANKA'dan bahsediyor olabilirdi!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Bogü Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 43
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #11 : 24 Kasım 2018, 22:39:15 »
Tigerfish yaptığım yalnış yorumun arkasında değilim. Tartışmaya da girmeyeceğim selametle.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #12 : 25 Kasım 2018, 09:19:34 »
 Yanlış anlaşılma her zaman olur. Sormak ayıp değil.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
Çin, 35 saat uçabilen 'akıllı drone’unu tanıttı
« Yanıtla #13 : 27 Aralık 2018, 23:31:13 »
Çin Havacılık Kurumu, geçen pazar günü Çin’in batısındaki bir havaalanında ilk uçuş denemesi gerçekleştirilen drone’un testi başarıyla tamamladığını açıkladı.

Çin, savaş alanlarında kullanılmak üzere 35 saat havada kalabilen insansız akıllı hava aracı Wing Loong I-D'yi tanıttı

Çin Havacılık Kurumu (AVIC) yaptığı açıklamada, geçtiğimiz pazar günü Çin'in batısındaki bir havaalanında ilk uçuş denemesi gerçekleştirilen drone'un testi başarıyla tamamladığı kaydedildi.

Yüzde yüz Çin yapımı olan ve akıllı silah kategorisinde kullanılabilecek olan Wing Loong I-D, yüksek güçlü motoru ve geliştirilmiş aerodinamik özellikleri ile dikkat çekiyor.

Özellikle askeri keşif uçuşları için tasarlanan drone, 10 adet duyarlı havadan vuruş füzesi taşıyabiliyor.

400 kilogram taşıma kapasitesi olan insansız hava aracı, yakıt ikmali gerekmeden 35 saat boyunca uçabiliyor.

https://www.sabah.com.tr/dunya/2018/12/26/cin-35-saat-ucabilen-akilli-droneunu-tanitti

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #14 : 03 Şubat 2019, 14:20:50 »

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı fatihvskamil

• DefenceTurk
  • *
  • 6
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #15 : 04 Şubat 2019, 15:43:27 »
sovyet bayrağı?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612