Gönderen Konu: Bayraktar Taktik İHA  (Okunma sayısı 183044 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
Ynt: Bayraktar Taktik İHA
« Yanıtla #240 : 20 Mart 2019, 10:58:56 »
Bu tot ile pulat'ın karşılığı verilmiş olunuyor herhalde.
Savaş Var Denildiğinde Biz;

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #241 : 20 Mart 2019, 11:59:26 »
Ukrayna uçurunca Rusya çakacak füzeyi düşürecek.
beğen

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #242 : 21 Mart 2019, 12:22:14 »

« Son Düzenleme: 21 Mart 2019, 12:28:40 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #243 : 22 Mart 2019, 00:36:52 »

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #244 : 24 Mart 2019, 14:14:13 »
Katar Silahlı Kuvvetleri Komutanı, Baykar tesislerini ziyaret etmiş.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #245 : 24 Mart 2019, 14:47:18 »

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #246 : 24 Mart 2019, 16:01:24 »
Adama yarım metre boyunda çerçeveli Ay fotosu hediye ediyorsun. Resmi bir hediye olduğundan kanunen saklanması gerekiyordur. Biraz anlayışlı olmak lazım koskoca fotoyu nasıl saklasınlar bin yıl bir fabrika gezisi yüzünden.
beğen

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #247 : 24 Mart 2019, 16:08:17 »
Adama yarım metre boyunda çerçeveli Ay fotosu hediye ediyorsun. Resmi bir hediye olduğundan kanunen saklanması gerekiyordur. Biraz anlayışlı olmak lazım koskoca fotoyu nasıl saklasınlar bin yıl bir fabrika gezisi yüzünden.

Katar'in proseduru ne bilmem ama normali belli bir bedelin altindakiler sahsi hediye olarak kalabiliyor. Ustundekiler ise devlet hesabina kabul ediliyor. Cok begendiysen devlete bedelini odeyip aliyorsun.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
Türk Donanmasına beş “Bayraktar” daha
« Yanıtla #248 : 05 Nisan 2019, 20:01:31 »
Baykar Makina tarafından Türk Donanmasının ihtiyaçları doğrultusunda üretimi tamamlanan Bayraktar TB2 İHA/SİHA’ların kabulleri yapıldı.

Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir sosyal medya hesapları üzerinden, “Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na teslim edilmek üzere beş adet Bayraktar TB2 İHA/SİHA’nın kabulünü gerçekleştirdik.” paylaşımını yaptı.

İlk olarak geçtiğimiz yıl Aralık ayında Baykar Makina Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar tarafından teslimatı duyurulan Bayraktar TB2’ler hali hazırda Ege Denizi üzerinde keşif ve gözetleme faaliyetlerine devam ediyor. Türk Deniz Kuvvetleri’ne toplamda 10 adet İHA/SİHA teslim edilecek.

http://defenceandtechnology.com/2019/04/04/turk-donanmasina-bes-bayraktar-daha/

Çevrimdışı ACE

• DefenceTurk
  • *
  • 132
« Yanıtla #249 : 05 Nisan 2019, 21:44:09 »
Cehaletimi mazur görün ama Deniz Kuvvetlerinde bu boyda bir SİHA gereksinimi hangi görev için düşünülüyor olabilir? Yani taşıyabileceği mühimmat boyutları belli... Aklıma gelen şeyler çok elzem olmayan şeyler genelde.