DEFENCETURK > Forum Kuralları ve Duyurular

2018 Yılın Üyesi

<< < (2/13) > >>

Raptor44:
Benim başta aday gösterdiğiniz için teşekkürler öncelikle hakedenin şecilmesi dileğiyle

Partikül:

--- Alıntı yapılan: Tigerfish - 15 Kasım 2018, 17:33:52 ---Ben neden yokum radarında?

Ben yine Partikülü öneriyorum. Kendisin medeni  çerçevesinde Konuların analiziyle  foruma değerli katkısı devam etmektedir.

--- Alıntı sonu ---

Arkadaşım ilgine teşekkür ederim lakin bu sene bana oy vermeseniz diyorum... Teknik bilgisi daha üstün katılımcılar var. Dikkat edilirse, benin ilgi alanım genellikle ''jeopolitik'' konulardır. O nedenle bu sene için teknik bilgiyi ön plana çıkartalım derim. Çünkü sitenin teknik konularda birikimli arkadaşlara ihtiyacı var.

serkan:
Bu sene her senekinden daha çok çalıştığıma inanıyorum. Geçen sene çok hakkım yenildi bu sene telafi bekliyorum forumdan

Partikül:

--- Alıntı yapılan: serkan - 15 Kasım 2018, 19:44:29 ---Bu sene her senekinden daha çok çalıştığıma inanıyorum. Geçen sene çok hakkım yenildi bu sene telafi bekliyorum forumdan

--- Alıntı sonu ---

Hakkını ben mi yedim hacı?

fırtına06:
Skywolf hocamın benim hakkımda böyle düşünmesi beni onore etti sağolsun. İşten fırsat bulabildiğim zamanlarda ülkemizde, çevremizde ve dünyada gelişen olayları, dünyada ve ülkemizde savunma sanayi alanında yaşanan gelişmeleri olabildiğince takip etmeye çalışıyor ve değerli Defenceturk ailesiyle birlikte naçizane görüşlerimi ve bilgilerimi paylaşıyorum. Biraz olsun yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana. Başta Skywolf olmak üzere değerli forumdaşlamın görüşlerini, düşüncelerini ve bilgilerini öğrenmek benim için önemlidir. Her şey ülkemizin daha aydınlık ve parlak bir geleceğe kavuşması için. Teşekkürler...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git