Gönderen Konu: 2018 Yılın Üyesi  (Okunma sayısı 24681 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
2018 Yılın Üyesi
« : 15 Kasım 2018, 17:17:18 »
2018 Yılın Üyesi

Değerli arkadaşlarım,

Bir yılın daha sonuna yaklaşıyoruz. Son iki yıldır forumumuzda en başarılı bulduğumuz arkadaşımızı seçiyoruz. Hatırlarsanız geçen yıl Partikül, ondan önceki yıl da Maraşlı arkadaşlarımızı, sizlerin görüşleri doğrultusunda yılın üyesi olarak belirlemiştik.

Geleneksel hale getirdiğimiz bu güzel etkinliği bu sene de gerçekleştirelim tabi ki...

Benim için bu konuda bir seçim yapmak güç. Şöyle bir düşününce aklıma düşenlerin başında Raptor44 geliyor. Bu sene çok çalıştı. Bizlere bilgi sunabilmek adına çok emek harcadı.  Araştırdı, röportajlar gerçekleştirdi.  Kendi adıma hakkını ödeyemem...

Derinlemesine araştıran zekası ve parlak fikirleriyle yükselen diğer bir arkadaşımız da BATTLESTAR.

Marmara da değerli bilgileriyle büyük katkı sağlayan arkadaşlarımızdan...

Forumun sessiz ve derinden ilerleyen ağır silahları Fırtına06 ve Afşar1, çoğu kişiye fark ettirmeden büyük işler başarıyorlar. (Benden kaçmaz  8)  )

Tabi ki forumun felsefik anlamda kalitesini artıran OKÇULAR, serkan ve Partikül gibi ağır toplarını unutamayız!

Özellikle kritik konularda mantıklı yorumlarıyla bizlere ışık tutan metin62 de gerçekten keyif veriyor.

Şu an geçici olarak cezalı olan Yabgu da yorumları beğenilen bir arkadaşımız.

Göründüğünden çok daha olgun olan UYVAR da foruma renk katanlar arasında...

Galiba bana kalırsa ben buraya herkesin adını yazacağım.  ::)
Burada bir ara verip konuyu sizlere bırakıyorum. Bakalım sizler kimleri uygun görüyorsunuz?

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
Ynt: 2018 Yılın Üyesi
« Yanıtla #1 : 15 Kasım 2018, 17:33:52 »
Ben neden yokum radarında?

Ben yine Partikülü öneriyorum. Kendisin medeni  çerçevesinde Konuların analiziyle  foruma değerli katkısı devam etmektedir.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #2 : 15 Kasım 2018, 17:39:00 »

Dedim ya bana kalırsa herkesin adını yazarım diye. :) Frene basmam gerek bir yerde.

Sen de varsın tabi. Olmaz mısın hiç. Her zaman mantıklı yorumlarınla sen de en çok değer verdiğim arkadaşlarımdansın.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #3 : 15 Kasım 2018, 17:44:38 »
😘

Aslına bakarsak Skywolf herkesten çok senin emeğin geçiyor. Durmaksızın işin başındasın.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2018, 17:45:48 »
😘

Aslına bakarsak Skywolf herkesten çok senin emeğin geçiyor. Durmaksızın işin başındasın.

Teşekkür ederim. Daha önceleri de belirttiğim gibi bu benim görevim. Ama diğer arkadaşların böyle bir zorunluluğu yok. :)

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5 : 15 Kasım 2018, 18:06:54 »
Benim başta aday gösterdiğiniz için teşekkürler öncelikle hakedenin şecilmesi dileğiyle
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #6 : 15 Kasım 2018, 18:22:49 »

Ben yine Partikülü öneriyorum. Kendisin medeni  çerçevesinde Konuların analiziyle  foruma değerli katkısı devam etmektedir.

Arkadaşım ilgine teşekkür ederim lakin bu sene bana oy vermeseniz diyorum... Teknik bilgisi daha üstün katılımcılar var. Dikkat edilirse, benin ilgi alanım genellikle ''jeopolitik'' konulardır. O nedenle bu sene için teknik bilgiyi ön plana çıkartalım derim. Çünkü sitenin teknik konularda birikimli arkadaşlara ihtiyacı var.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #7 : 15 Kasım 2018, 19:44:29 »
Bu sene her senekinden daha çok çalıştığıma inanıyorum. Geçen sene çok hakkım yenildi bu sene telafi bekliyorum forumdan
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2018, 19:45:14 Gönderen: serkan »
beğen

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #8 : 15 Kasım 2018, 19:47:38 »
Bu sene her senekinden daha çok çalıştığıma inanıyorum. Geçen sene çok hakkım yenildi bu sene telafi bekliyorum forumdan

Hakkını ben mi yedim hacı?

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 231
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #9 : 15 Kasım 2018, 20:17:41 »
Skywolf hocamın benim hakkımda böyle düşünmesi beni onore etti sağolsun. İşten fırsat bulabildiğim zamanlarda ülkemizde, çevremizde ve dünyada gelişen olayları, dünyada ve ülkemizde savunma sanayi alanında yaşanan gelişmeleri olabildiğince takip etmeye çalışıyor ve değerli Defenceturk ailesiyle birlikte naçizane görüşlerimi ve bilgilerimi paylaşıyorum. Biraz olsun yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana. Başta Skywolf olmak üzere değerli forumdaşlamın görüşlerini, düşüncelerini ve bilgilerini öğrenmek benim için önemlidir. Her şey ülkemizin daha aydınlık ve parlak bir geleceğe kavuşması için. Teşekkürler...
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2018, 20:19:54 Gönderen: fırtına06 »