Gönderen Konu: Uyeligim iptal edilsin  (Okunma sayısı 13844 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • *
  • -23
Ynt: Uyeligim iptal edilsin
« Yanıtla #20 : 01 Kasım 2018, 14:12:08 »
Skywolf umarım eleştiriye açıksındır.

Bende SKywolf un vurdum duymaz yönetim anlayışı yüzünden siteyi bıraktım. Skwolf sıteyi pek önemsediğini düşünmüyorum. arada sırada mesaj atıyor çabalıyor, bundan ötesi olmuyor.

önerilerim oldu hep görmezden gelindi.

*****sitede bazı troller var belki de yönetime yakın troller, admın bu trollerin kim olduğunu muhtemelen admin panalinden görüyordur.  ancak kayıtsız kalıyor.  Beğendım begenmedım butonu troller için yapılmış  gelip gidip beğenmedim butonuna tıklıyorlar site önerileri  bölümünde çözümü paylaştım admin  görmezden geldi. beğendim-  beğenmedim butonuna kim tıklıyorsa mesajın altında ismi çıksın dedim....  admın gidişattan memnun galiba belki trolleri tanıyordur bu yüzden mesajımı görmezden geldi. hadi onu yapamıyorsun eklenti ayarlarında tek tıkla beğenmedim butonunu kaldır... admin olarak trollere alet olma.

********2. konu admini  birçok kez uyardım site veri tabanı eski güncellemek gerek dedim.  tabiki yine umursamadı sonra  site çöktü.. yüzlerce mesajımız silindi. boşu boşuna  halen önlem alınmış degil.  binlerce mesaj yazsan ne olacak birileri yine siteyi çökertecek. acil smf nin güncellenmesi gerekiyor.

iyilik yaptık uyardık  admin kendi hatasını beni suçluyarak giderdi.  adminin aklından ne geçiyor bılmiyorum site çökünce bir mesajda beni suçladı. uyardığım için suçlandım. en son admin olarak kimlere özel üyelik verdin onları kara listeye al..  sonra hostigden  hangi ipler son olarak siteye girmiş dökümünü al git savcılığa şikayet et.  boş boş insanları suçlamak şaka olsada daha hiç hoş değil. aklımdayken ftpden en son hangi ipler siteye girmiş hangi konuları incelemiş hepsinin dökümü  var. bidaha böyle bir sorunla karşılaşırsan al onları git bilişim suçlarına.

Sitenin güncelleenmemesi yüzünden benimde yüzlerce mesajım silindi. adminin vurdum duymaz yönetim anlayışı yüzünden. admin önlem almazsa mesajlarınız tekrar silinme riski var buda aklınızda bulunsun.

halen site güncel değil. smf neden güncellenir adminin bunun cevabını bildiğine emin değilim.

**** bir sitenin kıyafetleri temasıdır. siteyi kaliteli gösteren tema dır. birçok kez şu siteye kaliteli bir tema bul diye geçmişte mesaj atmama rağmen. bu beş para etmez temayı siteye reva gördü. buda adminin  yönetim tarzı.....

en çok eleştirelerimden biri ana sayfadaki son ileti bölümü. orayı maksimum 10  ileti ile sınırlamak gerekiyor.  oraya bakan sitede hiç bir kategoriye girmeden kaçıp gidiyor. buda  yeni üyelerin siteye gelmesini engelliyor. yeni insanlar oraya bakarak sitede hiç hareket olmadığını görüyor. böylelikle yeni üyeler siteye gelmiyor. yıllardır 3-5 üye ile site ayakta kalmaya çalışıyor.

eleştirelerim skywolfu mutlu etmeyebilir ama  doğru eleştiriler siteyi güçlendirebilir. ama benim halen umudum yok. yıllardır sitede değişen olumlu birşey yok.  ve ben siteyi çoktandır bıraktım.

« Son Düzenleme: 01 Kasım 2018, 14:18:43 Gönderen: TR(B) »

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 182
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #21 : 01 Kasım 2018, 14:39:06 »
Forumdan ayrılıp ayrılmamanız sizin takdiriniz. Ama benim kişisel fikrim önce bir az sakinleşip kararınızı tekrardan gözden geçirmeniz daha doğru olur.

Neticede gerçek hayatta veya bu forumda her zaman sizi irite edebilecek ,sinirlendirebilecek ,görüşler ile karşılaşmanız gayet normal.
Burada sizin soğuk kanlılık ile yapmanız gereken , provokasyon yaptığına inandığınız kişinin görüşlerini önemsememek, yapmış olduğu provokatif yorumları cevapsız bırakarak, ana görüşünüze doneler ile güçlendirerek diğer  arkadaşların yorumlarına fokus olabilirsiniz .

'' Neticede burası bir tartışma platforumu .Forumun kuralları dahilinde her üyenin görüşünü bildirme  ve savunması serbest''

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 39
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #22 : 01 Kasım 2018, 15:14:10 »
Adam pesine takiliyor, trolluyor ve kiskirtmaya calisiyor . Adam takmiyor ki zaten uyariyi, 5 dakika sonra baska konudan hic alakasi olmayan sacma ileti atarak gene pesine  dusuyor ve gene salliyor. Kendine layik cevap yazmaya kalkarsan ban yersin, adam da hemen bicare kedi gibi yonetimin arkasina saklanarak seni suclu yapar.

Adam resmen troll, onunla satasirsan sen de troll olursun. 1 kere olsun konuyla ilgili teknik bilgi paylastigini gormedim, konuyla ilgili hic soru sormuyor,tartismiyor, tam tersine dagdan tastan sacma sapan iletilerle sana salliyor.

Konuyu dagitarak gereksiz satasmalara yol acanlara 1 defa uyari verilir, 2 defasinda 3 gun veya 1 haftaya banlanir, 3 defasinda 1 ay. Hic olmadimi adam zaten hasta, trolldur ve sinirsiz banlanir, tekrar uye olursa tespit edilerek banlanir. Bu sekilde tertip olur, forumun kalitesi artar. 

Baska sekilde forum trollerin egemenliginde Osmanli`nin son donemleri gibi yerlerde surunur.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #23 : 01 Kasım 2018, 15:26:09 »
Tamam marmara. Bu dediklerin hepsi bizde var. Skywolf seni uzaklastirmayacagini ve de iletilerini silmeyecegini soyledi. Boyle kotu bir foruma artik girmeyerek sorunu cozebilirsin.

Aksi takdirde fsb de seni kurtaramaz, svr de. (Sanki biri amcasi biri dayisi)
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #24 : 01 Kasım 2018, 15:26:40 »
Skywolf umarım eleştiriye açıksındır.

Bende SKywolf un vurdum duymaz yönetim anlayışı yüzünden siteyi bıraktım. Skwolf sıteyi pek önemsediğini düşünmüyorum. arada sırada mesaj atıyor çabalıyor, bundan ötesi olmuyor.

Ana sayfanın en latındaki istatistiklere girip bakarsanız TR(B)'nin bu konuda ne kadar da haklı olduğunu görebilirsiniz! :D

önerilerim oldu hep görmezden gelindi.

Bu sadece senin bilgi eksikliğinden kaynaklanan düşüncen!

*****sitede bazı troller var belki de yönetime yakın troller, admın bu trollerin kim olduğunu muhtemelen admin panalinden görüyordur.  ancak kayıtsız kalıyor.  Beğendım begenmedım butonu troller için yapılmış  gelip gidip beğenmedim butonuna tıklıyorlar site önerileri  bölümünde çözümü paylaştım admin  görmezden geldi. beğendim-  beğenmedim butonuna kim tıklıyorsa mesajın altında ismi çıksın dedim....  admın gidişattan memnun galiba belki trolleri tanıyordur bu yüzden mesajımı görmezden geldi. hadi onu yapamıyorsun eklenti ayarlarında tek tıkla beğenmedim butonunu kaldır... admin olarak trollere alet olma.

Sitede trol falan yok! Hele ki bana yakın olan hiç yok! Öyle ki sitede birbirine 180 derece zıt karakterli ve zıt fikirli arkadaşlar var ve hepsi kurallara uygun şekilde düşüncelerini dile getiriyorlar. Bu forumumuzun zenginliği... Arkadaşlar istedikleri iletileri beğeniyor, istemediklerini beğenmiyorlar. Senin beğenilmeyen iletilerin fazlaysa, gerçekten bu forumdaki arkadaşların suçu mu düşünmek lazım. Belki klendini yanlış ifade ediyorsundur! Kim bilir..

********2. konu admini  birçok kez uyardım site veri tabanı eski güncellemek gerek dedim.  tabiki yine umursamadı sonra  site çöktü.. yüzlerce mesajımız silindi. boşu boşuna  halen önlem alınmış degil.  binlerce mesaj yazsan ne olacak birileri yine siteyi çökertecek. acil smf nin güncellenmesi gerekiyor.

iyilik yaptık uyardık  admin kendi hatasını beni suçluyarak giderdi.  adminin aklından ne geçiyor bılmiyorum site çökünce bir mesajda beni suçladı. uyardığım için suçlandım. en son admin olarak kimlere özel üyelik verdin onları kara listeye al..  sonra hostigden  hangi ipler son olarak siteye girmiş dökümünü al git savcılığa şikayet et.  boş boş insanları suçlamak şaka olsada daha hiç hoş değil. aklımdayken ftpden en son hangi ipler siteye girmiş hangi konuları incelemiş hepsinin dökümü  var. bidaha böyle bir sorunla karşılaşırsan al onları git bilişim suçlarına.

Sitenin güncelleenmemesi yüzünden benimde yüzlerce mesajım silindi. adminin vurdum duymaz yönetim anlayışı yüzünden. admin önlem almazsa mesajlarınız tekrar silinme riski var buda aklınızda bulunsun.

halen site güncel değil. smf neden güncellenir adminin bunun cevabını bildiğine emin değilim.

Veri tabanının eski olduğunu sen söylemeden önce de biliyordum. Sitenin en altında yazıyor zaten. Yine de bilgi verdiğin için sağolasın. Yine sen söylemeden önce de veri tabanını defalarca güncellemiştik.  Ancak şu anki veritabanının üzerine çıkamıyoruz! Bir sorun var ve onu çözemedik! Yükseltmeye çalıştığımızda çöküyor. Bir çözümü vardır elbet ama bulamadık. Açıkcası bu işten anlayan arkadaşların da benim de bu konuya ayıracak zamanları olamadı! Fırsat bulursak yapacağız!

Sitenin daha önce çöküşüyle ilgili seni suçlamadım. Senin bu insanları suçlayan tavırlarına karşılık, sana, aynen senin bizlere davrandığın gibi davrandım. Bunu da o zaman sana açık açık söyledim. O zaman anlamamıştın. Görüyorum ki bu zamana kadar da anlayamamışsın!

**** bir sitenin kıyafetleri temasıdır. siteyi kaliteli gösteren tema dır. birçok kez şu siteye kaliteli bir tema bul diye geçmişte mesaj atmama rağmen. bu beş para etmez temayı siteye reva gördü. buda adminin  yönetim tarzı.....

Sitenin ana teması, Zeytindalı Harekatı sırasında, zeytin renklerine hakim bir hale dönüştürüldü. Ayrıca sitemizde senelerden beri çoklu tema özelliği var. İstersen üyelik ayarlarından farklı bir tema seçerek onu kullanabilirsin! Bak sen daha bunu bile bilmiyorsun! Çoklu tema seçeneği şu nedenle var; herkesi memnun etmek mümkün değil! Birinin çok beğendiğine diğer beş para etmez diyebiliyor. Fırsat bulursak ana temayı tekrar değiştireceğiz.

en çok eleştirelerimden biri ana sayfadaki son ileti bölümü. orayı maksimum 10  ileti ile sınırlamak gerekiyor.  oraya bakan sitede hiç bir kategoriye girmeden kaçıp gidiyor. buda  yeni üyelerin siteye gelmesini engelliyor. yeni insanlar oraya bakarak sitede hiç hareket olmadığını görüyor. böylelikle yeni üyeler siteye gelmiyor. yıllardır 3-5 üye ile site ayakta kalmaya çalışıyor.

Eskiden son 10 ileti görünüyordu. Ancak arkadaşlar daha çok aktif konuyu görebilmek için bu sayının 30 iletiye çıkarılmasını önermişlerdi. Gerçekten de güncel olan daha fazla konu bu şekilde takip edilebiliyor. O nedenle değiştirilmedi!

eleştirelerim skywolfu mutlu etmeyebilir ama  doğru eleştiriler siteyi güçlendirebilir. ama benim halen umudum yok. yıllardır sitede değişen olumlu birşey yok.  ve ben siteyi çoktandır bıraktım.

Eleştirebilirsin. Ama eleştirilerini haklı gerekçelere dayandırabilmen için önce empati yapman ve eleştirdiğin konuların neden öyle olduklarına dair bilgiye erişmen gerekir!
Siteyi bıraktım diyorsun ama işte buradasın. Takip ettiğini biliyorum.
Her şeye rağmen seni burada görebilmek çok güzel.
İnanmazsın belki ama diğer arkadaşlar gibi seni de seviyorum.
Tekrar görüşmek dileğiyle...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #25 : 01 Kasım 2018, 15:27:35 »
Adam pesine takiliyor, trolluyor ve kiskirtmaya calisiyor . Adam takmiyor ki zaten uyariyi, 5 dakika sonra baska konudan hic alakasi olmayan sacma ileti atarak gene pesine  dusuyor ve gene salliyor. Kendine layik cevap yazmaya kalkarsan ban yersin, adam da hemen bicare kedi gibi yonetimin arkasina saklanarak seni suclu yapar.

Adam resmen troll, onunla satasirsan sen de troll olursun. 1 kere olsun konuyla ilgili teknik bilgi paylastigini gormedim, konuyla ilgili hic soru sormuyor,tartismiyor, tam tersine dagdan tastan sacma sapan iletilerle sana salliyor.

Konuyu dagitarak gereksiz satasmalara yol acanlara 1 defa uyari verilir, 2 defasinda 3 gun veya 1 haftaya banlanir, 3 defasinda 1 ay. Hic olmadimi adam zaten hasta, trolldur ve sinirsiz banlanir, tekrar uye olursa tespit edilerek banlanir. Bu sekilde tertip olur, forumun kalitesi artar. 

Baska sekilde forum trollerin egemenliginde Osmanli`nin son donemleri gibi yerlerde surunur.

Sana attığım özel mesajı okuyabildin mi?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 39
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #26 : 01 Kasım 2018, 15:33:03 »

Sana attığım özel mesajı okuyabildin mi?

Okudum, farketmemisim sonra gec olsa da okudum. 2 saat dusundum bilgisayarin onunde, zaten isteydim, isim de yarina kalacak gibi.

Çevrimdışı Afşar1

• DefenceTurk
  • *
  • 30
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #27 : 01 Kasım 2018, 15:36:27 »
Skywolf bize de atar mısınız :) konu çözüldü mü yani ? :) sevindim.
ne güzel konu ekledim hopp bu tartışma çıktı yahu :)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #28 : 01 Kasım 2018, 15:37:05 »

Okudum, farketmemisim sonra gec olsa da okudum. 2 saat dusundum bilgisayarin onunde, zaten isteydim, isim de yarina kalacak gibi.

Bence boş ver şimdi forumu. Forum burada kaçmıyor bir yere. Başka işlerle ilgilen, kafanı biraz dağıt, işini aksatma. Sakin kafayla düşününce bize hak vereceğine eminim. Konuşarak çözülemeyecek sorun yoktur. Unutma hepimiz arkadaşız!

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 39
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #29 : 01 Kasım 2018, 15:39:32 »
Tamam marmara. Bu dediklerin hepsi bizde var. Skywolf seni uzaklastirmayacagini ve de iletilerini silmeyecegini soyledi. Boyle kotu bir foruma artik girmeyerek sorunu cozebilirsin.

Aksi takdirde fsb de seni kurtaramaz, svr de. (Sanki biri amcasi biri dayisi)

Ne alakasi var burda FSB`nin? Senin isi gucun yokmu? Calismak, ekmek parasi kazanmak gibi derdin de yok gibi...
Ben forumdan ayrilirsam savasin galibi gibi sana mutluluk verirmi?