Gönderen Konu: Uyeligim iptal edilsin  (Okunma sayısı 13865 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 39
  • DefenceTurk.com
Ynt: Uyeligim iptal edilsin
« Yanıtla #10 : 01 Kasım 2018, 12:01:50 »
Kollanan adama bak hele. 2 forumdan 5 kez gecici 3 kez daimi uzaklastirilmis.

Sagol Skywolf kollamasan ölürdüm herhalde.

Beni baskalariyla karistirma, beynin calismiyorsa git doktora. Ilk defa askeri foruma uye oldum, 1 ay once ilk defa burda gecici banlandim. Forum kurulduguna yaklasik 10 sene olmus ama yeterli yol katetmemis.Teknik bilgisi olan uyeler az, yonetim boyle olunca sasirmadim.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #11 : 01 Kasım 2018, 12:05:02 »
Ileti attiysam ve bilgi paylastiysam bunlar bana aittir, benim emegimdir. Sizin katilmaniz veya katilmamaniz onemli degil. Yazdigim iletiler tamamiyla silinsin.

Üye olurken kabul ettiğin kurallara uymak zorundasın! Ben kimsenin ne üyeliğini, ne de iletilerini silmem. Mecbur da değilim.

Çocukça davranmayı bırakmanı öneririm.

Ne cocukca davranmasi?
Sen burda beni tutmak zorunda degilsin. Herkese esit davranmiyorsun, katilirsin katilmazsin o senin kararin. Benim istedigimi ilettim.

Gayet de herkese eşit davranıyorum. Sadece senin iletilerini değil, Uyvar'ın iletilerini de konudan ayırdım değil mi? Ayrıca Uyvar'ı da uyardım değil mi? Demek ki eşit davranıyormuşum!

Seni zorla burada tutan yok ki! Her gün gelip burada yazacaksın diye silah zoru mu kullanıyoruz? :)
Üyelikte kabul ettiğin kural açık!

Burası sana daha önce de dediğim gibi aynı konu (savunma sanayi) üzerine meraklı "arkadaşların", meraklı oldukları bu konu üzerine sohbet ettiği bir forum sitesi!
Bence biraz sakinleşmelisin!  :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #12 : 01 Kasım 2018, 12:10:00 »
Kollanan adama bak hele. 2 forumdan 5 kez gecici 3 kez daimi uzaklastirilmis.

Sagol Skywolf kollamasan ölürdüm herhalde.

Beni baskalariyla karistirma, beynin calismiyorsa git doktora. Ilk defa askeri foruma uye oldum, 1 ay once ilk defa burda gecici banlandim. Forum kurulduguna yaklasik 10 sene olmus ama yeterli yol katetmemis.Teknik bilgisi olan uyeler az, yonetim boyle olunca sasirmadim.

Haydaaa. Lan gene ben suclu oldum. Hocam nasil beceriyorsunuz bunu?!

Daha da cevap yazmam. Ban yiyecegim yoksa.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 39
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #13 : 01 Kasım 2018, 12:20:14 »
Ileti attiysam ve bilgi paylastiysam bunlar bana aittir, benim emegimdir. Sizin katilmaniz veya katilmamaniz onemli degil. Yazdigim iletiler tamamiyla silinsin.

Üye olurken kabul ettiğin kurallara uymak zorundasın! Ben kimsenin ne üyeliğini, ne de iletilerini silmem. Mecbur da değilim.

Ne cocukca davranmasi?
Sen burda beni tutmak zorunda degilsin. Herkese esit davranmiyorsun, katilirsin katilmazsin o senin kararin. Benim istedigimi ilettim.

Burası sana daha önce de dediğim gibi aynı konu (savunma sanayi) üzerine meraklı "arkadaşların", meraklı oldukları bu konu üzerine sohbet ettiği bir forum sitesi!
Bence biraz sakinleşmelisin!  :)

Adam trolluyor bekliyorsun, 1 gun bekledim yonetim belki elini atar dedim olmadi. Cevap yazdim 2 dakika sonra silmeye basladin. Bu olay 1 degil, 2 degil, en az 5-6 defa tekrarlandi.  Cevap yaziyorsin 2 haftaya ban yiyorsun.

Burasi mafyami? Belli uyelerle yonetimin arasinda sanirim anlasma var. Mafya uyesini kollamak, desteklemek, digerlerini ise kiskaca almak.

Adam gene Borei konusuna sallamis, sana da belli beni trolluyor, ozel ileti attim sana, okuduktan sonra cevap yok mudahale yok.. Gruplasma soz konusu bu forumda.

Çevrimdışı Afşar1

• DefenceTurk
  • *
  • 30
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #14 : 01 Kasım 2018, 12:24:22 »
Marmara bence de sakinleş, orta yolu bulalım gitme derim.
Skywolf gayet sabırlı ve iyi niyetli hareket ediyor.
Zaten tek başına, bak burada yabgu uyvar serkan fırtına herkes farklı bakış açısına sahip ama gitmediler.
adil olmadığını düşündüğün olayı yazdın. aramızadan sana hak verenler de olacak lakin ayrılma derim.
bilgi ve merakın ihtiyacımız var.

Çevrimdışı Afşar1

• DefenceTurk
  • *
  • 30
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #15 : 01 Kasım 2018, 12:27:36 »
Teknik bilgi olarak kendimi eleştireyim hemen, daha savunma sanayiyi geçiyorum.
foruma foto bile yükleyemiyorum :)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #16 : 01 Kasım 2018, 12:29:09 »

Adam trolluyor bekliyorsun, 1 gun bekledim yonetim belki elini atar dedim olmadi. Cevap yazdim 2 dakika sonra silmeye basladin. Bu olay 1 degil, 2 degil, en az 5-6 defa tekrarlandi.  Cevap yaziyorsin 2 haftaya ban yiyorsun.

Burasi mafyami? Belli uyelerle yonetimin arasinda sanirim anlasma var. Mafya uyesini kollamak, desteklemek, digerlerini ise kiskaca almak.

Adam gene Borei konusuna sallamis, sana da belli beni trolluyor, ozel ileti attim sana, okuduktan sonra cevap yok mudahale yok.. Gruplasma soz konusu bu forumda.

İyi ama ben senin özel mesajına cevap yazdım. Hem de epey oldu.

Yahu mafya falan değiliz. Bir mafyalığım eksik kalmıştı!  :D :D

Hepimiz diyorum arkadaşız sana. Forumda yazan herkes arkadaş. Sen de, Uyvar da ve diğerleri hepiniz benim arkadaşımsınız. Şu forumda en çok tartıştıklarım dahi benim arkadaşım. Ben herkesi öyle görüyorum. Öyle olmasa forumun tadı mı kalır!

Uyvar seni trollemiyor. Sana tuhaf gelen şeyleri sadece sana özel olarak da yapmıyor. Onun yapısı böyle! Konulara bakış açısı ve haliyle tepkisi biraz farklı sadece. Bence sen bazı şeyleri yanlış anlıyorsun! Biz sakinleş önce. Rahat ol!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #17 : 01 Kasım 2018, 12:37:42 »
@sayin marmara ben size hak veriyorum lakin çözüm gitmek değil bildiğimiz doğruları o nato kafalara sokana kadar tekrarlamak. Diger arkadaşlar burası kahvehane değil "lan" falan lütfen seviyenizi düşürmeyin. -_- forumda gereksiz tartışma en sevmediğim şeydir. Kalitemizi koruyalım lütfen
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #18 : 01 Kasım 2018, 14:01:39 »

:D

Desene arşivlendik

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #19 : 01 Kasım 2018, 14:08:54 »
@ marmara

Bencede sakinleş. Öfkeyle yanlış karar verme. Bu forumda senin iletilerini beğenenler var. Bunlardan biri de benim.

Ben şahsen üzülürüm gitmene.
Adı üstünde forum. Değişik görüşlerin toplandığı bir yer.