Gönderen Konu: Rusların yeni füzesi Mig-31 üstünde görüntülendi  (Okunma sayısı 2287 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Rusların yeni füzesi Mig-31 üstünde görüntülendi

Rusların yeni füzesi projesi Mig-31 tipi savaş uçağının gövde altında görüntülendi. Halen geliştirme çalışmaları süren projede füzenin başta uyduları vurmak veya yüksek irtifaya çeşitli amaçlı yükler taşımak için kullanılacağı iddia edildi.

Rusların askeri teknolojileri denedikleri Zhukovsky Üssü’nün yaklaşmasında çekilen fotoğrafta, Mig-31 gövde altında füzeyi taşırken, kolunda ise Mig-29 savaş uçağı görülüyor.

Ruslar benzer bir geliştirme projesini 2007’ye kadar yapmış ancak sonrasında durdurmuştu.

http://www.kokpit.aero/rusya-mig-31-yeni-fuze
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Ynt: Rusların yeni füzesi Mig-31 üstünde görüntülendi
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2018, 13:04:19 »

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı tumucin

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 24
  • DefenceTurk.com
Ynt: Rusların yeni füzesi Mig-31 üstünde görüntülendi
« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2018, 13:55:34 »
süper proje  gibi gözüküyor